מנחיתים חדשות
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
ליגת על גברים תצא לדרך ביום שלישי, הנשים עם סרב ראשון ביום שישי. בהצלחה לכל הקבוצות
ליגת על גברים תצא לדרך ביום שלישי, הנשים עם סרב ראשון ביום שישי.
בהצלחה לכל הקבוצות
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
יו"ר איגוד הכדורעף אשר קסו בדברי פתיחה לקראת פתיחת עונת המשחקים 21/22. "אנו לקראת עונה מאתגרת ומורכבת הכוללת - 24 קבוצות נשים וגברים בליגות העל, גדלנו במספר המועדונים בליגות השונות מנוער ועד בוגרים בכל רחבי הארץ למרות וזאת למרות משבר הקורונה ואילוצים תקציביים, הענף שאנחנו כל כך אוהבים ימשיך לגדול ולשגשג" ( כתבה מורחבת באתר איגוד הכדורעף)
יו"ר איגוד הכדורעף אשר קסו בדברי פתיחה לקראת פתיחת עונת המשחקים 21/22. "אנו לקראת עונה מאתגרת ומורכבת הכוללת - 24 קבוצות נשים וגברים בליגות העל, גדלנו במספר המועדונים בליגות השונות מנוער ועד בוגרים בכל רחבי הארץ למרות וזאת למרות משבר הקורונה ואילוצים תקציביים, הענף שאנחנו כל כך אוהבים ימשיך לגדול ולשגשג"
( כתבה מורחבת באתר איגוד הכדורעף)
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
יש תואר ראשון - מכבי ת"א זוכה בטורניר אטקין לאחר נצחון משכנע על הפועל מטה אשר/ עכו 3:0, הפועל הוד השרון מפתיע מוקדם יותר את הפועל כ"ס עם 3:0 חלק ומסיימת במקום השלישי. איגוד הכדורעף מודה למשפחת אטקין על הפקת וארגון הטורניר החשוב ולמועדון מכבי ת"א על אירוח הטורניר.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
הפתעה בהדר יוסף - מכבי הוד השרון מנצחת את הפועל כ"ס 3:0 ( 25:19 , 25:21 , 26:24) וזוכה בנקום השלישי בטורניר אטקין. ברגעים אלו יחל משחק הגמר בין מכבי ת"א להפועל מטה אשר/עכו.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הפועל מטה אשר/עכו מנצחת 3:2 את הפועל כ"ס במשחק שפתח את טורניר אטקין 2021, מכבי ת"א מנצחת 3:0 את מכבי הוד- השרון במשחק השני, מחר יתקיים משחק הגמר בין המנצחות ומשחק על מקומות 3/4 בין שתי המפסידות.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
טורניר אטקין יוצא לדרך מחר (שני) בהיכל הספורט בהדר-יוסף, תל-אביב. לו"ז משחקים יום שני ה- 4.10.21 18:00 - הפועל כ"ס -- הפועל מטה-אשר עכו 20:00 –מכבי יעדים ת"א –מכבי מוסינזון הוד-השרון יום שלישי ה-5.10.21 18:00 – משחק 3/4 20:00 – משחק הגמר 22:30 – טקס סיום
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
היום הראשון של טורניר י-ם הסתייל ברגעיל אלו: הפועל ירושלים ניצחה את הפועל רחובות במשחק צמוד 3-2 . הפועל כ״ס ניצחו בקלות יחסית את מכבי אשדוד ב-3 מערכות חלקות. .
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
25 חניכים סיימו את קורס השופטים בהצלחה, עם כמות לא קטנה של מצטיינים. עם תחילת העונה יתחילו תהליך הסמכה תוך ליווי וחניכה ע"י השופטים הבכירים.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
דור חדש של שופטי כדורעף התחיל את דרכו המרתקת בענף, וכך לאחר שנתיים נפתח אתמול ( רביעי) בוינגייט קורס שופטים עם 29 חניכים מכל קצוות הארץ קורס מרוכז של ארבעה ימים מלאים בחומר עיוני ומעשי. בהצלחה חברות וחברים נתראה על מגדל השיפוט.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
מועדון הכדורעף מכבי חיפה מכריז על טורניר לזכרה של השחקנית והמאמנת קטיה פודלינסקי ז"ל שהלכה לעולמה לפני שנה. בטורניר שיתקיים בין התאריכים 22-23 לספטמבר ישתתפו 4 קבוצות. שלושת המועדונים בהם קטיה שחקה ישתתפו באופן קבוע בכל שנה - מכבי חיפה, מכבי רעננה והפועל קריית אתא , הקבוצה הרביעית שתשלים את הפאזל השנה הינה מכבי חדרה
מועדון הכדורעף מכבי חיפה מכריז על טורניר לזכרה של השחקנית והמאמנת קטיה פודלינסקי ז"ל שהלכה לעולמה לפני שנה. בטורניר שיתקיים בין התאריכים 22-23 לספטמבר ישתתפו 4 קבוצות. שלושת המועדונים בהם קטיה שחקה ישתתפו באופן קבוע בכל שנה - מכבי חיפה, מכבי רעננה והפועל קריית אתא , הקבוצה הרביעית שתשלים את הפאזל השנה הינה מכבי חדרה

לוח משחקים

תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
27/10/2021
יום רביעי, 18:00
ליגת על נשים
מחזור 2
נבחרת האקדמיה הפועל עירוני קרית אתא אולם נתניה וינגייט 3-0
27/10/2021
יום רביעי, 20:00
ליגת על גברים
מחזור 2
נבחרת האקדמיה מ.ס. עיילבון אולם נתניה וינגייט 3-0
28/10/2021
יום חמישי, 19:00
ליגת על נשים
מחזור 1
מכבי אשדוד מכבי בנות נצרת בי"ס מקיף י' אשדוד שידור ישיר - אזור משחק אזור משחק
29/10/2021
יום שישי, 13:30
ליגת על נשים
מחזור 2
מ.כ. מכבי רעננה מכבי XT חיפה אולם פעמונים אזור משחק
29/10/2021
יום שישי, 14:30
ליגת על נשים
מחזור 2
מכבי מוסינזון הוד השרון מכבי תל אביב תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
30/10/2021
יום שבת, 18:30
ליגת על נשים
מחזור 2
מכבי בנות נצרת ק.ק. תל אביב אולם סדס קתולי יווני אזור משחק
30/10/2021
יום שבת, 19:15
ליגת על נשים
מחזור 2
מ.ס. עיילבון מכבי חדרה אולם פיס עיילבון אזור משחק
30/10/2021
יום שבת, 19:30
ליגת על גברים
מחזור 2
הפועל עירוני קרית אתא הפועל SVA רחובות אולם גן הרצל ק.אתא אזור משחק
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
26/10/2021
יום שלישי, 18:45
ליגת על גברים
מחזור 2
ק.ק. תל אביב מכבי אשדוד הדר אפקה ת-א 3-0
26/10/2021
יום שלישי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 2
מכבי מוסינזון הוד השרון הפועל אריות ירושלים תיכון מוסינזון הוד השרון 1-3
26/10/2021
יום שלישי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 2
מכבי יעדים תל-אביב הפועל יואב כפר-סבא מרכז הרב ספורט ת-א 0-3
26/10/2021
יום שלישי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 2
הפועל "גליל" מטה אשר עכו הפועל המעפיל/מנשה/עמק-חפר היכל הספורט נעמן 0-3
27/10/2021
יום רביעי, 18:00
ליגת על נשים
מחזור 2
נבחרת האקדמיה הפועל עירוני קרית אתא אולם נתניה וינגייט 3-0
27/10/2021
יום רביעי, 20:00
ליגת על גברים
מחזור 2
נבחרת האקדמיה מ.ס. עיילבון אולם נתניה וינגייט 3-0
28/10/2021
יום חמישי, 19:00
ליגת על נשים
מחזור 1
מכבי אשדוד מכבי בנות נצרת בי"ס מקיף י' אשדוד שידור ישיר - אזור משחק אזור משחק
29/10/2021
יום שישי, 13:30
ליגת על נשים
מחזור 2
מ.כ. מכבי רעננה מכבי XT חיפה אולם פעמונים אזור משחק
29/10/2021
יום שישי, 14:30
ליגת על נשים
מחזור 2
מכבי מוסינזון הוד השרון מכבי תל אביב תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
30/10/2021
יום שבת, 18:30
ליגת על נשים
מחזור 2
מכבי בנות נצרת ק.ק. תל אביב אולם סדס קתולי יווני אזור משחק
30/10/2021
יום שבת, 19:15
ליגת על נשים
מחזור 2
מ.ס. עיילבון מכבי חדרה אולם פיס עיילבון אזור משחק
30/10/2021
יום שבת, 19:30
ליגת על גברים
מחזור 2
הפועל עירוני קרית אתא הפועל SVA רחובות אולם גן הרצל ק.אתא אזור משחק
02/11/2021
יום שלישי, 18:30
ליגת על גברים
מחזור 3
מכבי אשדוד הפועל עירוני קרית אתא בי"ס מקיף י' אשדוד אזור משחק
02/11/2021
יום שלישי, 18:45
ליגת על גברים
מחזור 3
הפועל יואב כפר-סבא ק.ק. תל אביב אולם בר-לב כפר סבא אזור משחק
02/11/2021
יום שלישי, 19:30
ליגת על גברים
מחזור 3
הפועל המעפיל/מנשה/עמק-חפר מכבי מוסינזון הוד השרון מרכז ספורט אזורי מנשה אזור משחק
02/11/2021
יום שלישי, 20:15
ליגת על גברים
מחזור 3
מ.ס. עיילבון מכבי יעדים תל-אביב אולם פיס עיילבון אזור משחק
02/11/2021
יום שלישי, 20:30
ליגת על גברים
מחזור 3
הפועל SVA רחובות הפועל "גליל" מטה אשר עכו אולם בגין רחובות אזור משחק
03/11/2021
יום רביעי, 18:00
ליגת על נשים
מחזור 3
נבחרת האקדמיה מכבי אשדוד אולם נתניה וינגייט אזור משחק
03/11/2021
יום רביעי, 20:00
ליגת על גברים
מחזור 3
נבחרת האקדמיה הפועל אריות ירושלים אולם נתניה וינגייט אזור משחק
05/11/2021
יום שישי, 12:00
ליגת על נשים
מחזור 3
מכבי תל אביב מ.כ. מכבי רעננה אולם מידטאון - תל אביב אזור משחק
05/11/2021
יום שישי, 13:30
ליגת על נשים
מחזור 3
מכבי חדרה מכבי בנות נצרת היכל "אנרבוקס" טוטו פיס חדרה אזור משחק
05/11/2021
יום שישי, 13:30
ליגת על נשים
מחזור 3
מכבי XT חיפה מ.ס. עיילבון אולם רמת אלון נווה שאנן אזור משחק
05/11/2021
יום שישי, 13:30
ליגת על נשים
מחזור 3
הפועל עירוני קרית אתא מכבי מוסינזון הוד השרון אולם גן הרצל ק.אתא אזור משחק
06/11/2021
יום שבת, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 5
מכבי יעדים תל-אביב ק.ק. תל אביב מרכז הרב ספורט ת-א אזור משחק
06/11/2021
יום שבת, 19:00
ליגת על נשים
מחזור 2
הפועל כפר סבא מכבי אשדוד אולם בר-לב כפר סבא אזור משחק
08/11/2021
יום שני, 20:15
ליגת על נשים
מחזור 3
ק.ק. תל אביב הפועל כפר סבא מ.ס. עירוני חדש ת-א אזור משחק
09/11/2021
יום שלישי, 18:45
ליגת על גברים
מחזור 4
ק.ק. תל אביב מ.ס. עיילבון הדר אפקה ת-א אזור משחק
09/11/2021
יום שלישי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 4
מכבי מוסינזון הוד השרון הפועל SVA רחובות תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
09/11/2021
יום שלישי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 4
הפועל עירוני קרית אתא הפועל יואב כפר-סבא אולם גן הרצל ק.אתא אזור משחק
09/11/2021
יום שלישי, 19:00
ליגת על גברים
מחזור 4
הפועל "גליל" מטה אשר עכו מכבי אשדוד היכל הספורט נעמן אזור משחק
09/11/2021
יום שלישי, 20:30
ליגת על גברים
מחזור 4
הפועל אריות ירושלים הפועל המעפיל/מנשה/עמק-חפר מרכז הספורט ימק"א אזור משחק
10/11/2021
יום רביעי, 18:00
ליגת על נשים
מחזור 4
נבחרת האקדמיה מכבי מוסינזון הוד השרון אולם נתניה וינגייט אזור משחק
10/11/2021
יום רביעי, 20:00
ליגת על גברים
מחזור 4
נבחרת האקדמיה מכבי יעדים תל-אביב אולם נתניה וינגייט אזור משחק
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
26/10/2021
יום שלישי, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 1
הפועל ש. הנגב א.ס.ספיר מ.ס. רמת אביב 1 אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב 3-0
27/10/2021
יום רביעי, 19:00
לאומית נשים דרום
מחזור 1
אסא בן גוריון באר שבע מכבי AOV אשדוד אולם איירטון באר שבע 0-3
27/10/2021
יום רביעי, 20:00
לאומית נשים דרום
מחזור 1
הפועל SVA רחובות אליצור נתן אשקלון אולם בגין רחובות 3-0
27/10/2021
יום רביעי, 21:00
לאומית גברים צפון
מחזור 1
הפועל עמק יזרעאל הפועל דרום השרון גנ"צ אולם ספורט יפעת 3-0
27/10/2021
יום רביעי, 21:00
לאומית נשים צפון
מחזור 1
מכבי תל מונד אליצור כוכב יאיר אולם נוף ילדות תל מונד 0-3
27/10/2021
יום רביעי, 21:00
לאומית נשים דרום
מחזור 1
מ.ס.רמת אביב ק. ק. תל-אביב 1 מ.ס. אביב אליאנס ת-א 0-3
28/10/2021
יום חמישי, 20:00
לאומית גברים צפון
מחזור 1
אליצור מייסדים כרמיאל הפועל "גלילי" כפר סבא בי"ס פסגות כרמיאל אזור משחק
28/10/2021
יום חמישי, 20:15
לאומית גברים דרום
מחזור 1
אליצור נתן אשקלון אסא ירושלים אולם אגמים אזור משחק
28/10/2021
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים צפון
מחזור 1
הפועל המעפיל אליצור כפר סבא מרכז ספורט אזורי מנשה שידור ישיר - אזור משחק אזור משחק
28/10/2021
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים צפון
מחזור 1
מכבי חיפה HO מכבי XT חיפה אולם בי"ס הפתוח - חיפה אזור משחק
28/10/2021
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 1
עירוני גבעתיים ק.ק. תל-אביב 1 בי"ס קלעי גבעתיים אזור משחק
28/10/2021
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 1
מכבי AOV אשדוד עירוני מודיעין אולם קיבוץ חצור אזור משחק
30/10/2021
יום שבת, 20:00
לאומית נשים צפון
מחזור 2
אליצור כוכב יאיר מכבי חיפה נווה שאנן בי"ס נוף צורים אזור משחק
01/11/2021
יום שני, 20:30
לאומית נשים דרום
מחזור 2
הפועל אבירי בת ים הפועל SVA רחובות בי"ס רמות בת-ים אזור משחק
02/11/2021
יום שלישי, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 2
הפועל ש. הנגב א.ס.ספיר עירוני גבעתיים אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב אזור משחק
03/11/2021
יום רביעי, 20:15
לאומית נשים דרום
מחזור 2
אליצור נתן אשקלון מ.כ. נס ציונה אולם אגמים אזור משחק
03/11/2021
יום רביעי, 20:30
לאומית גברים צפון
מחזור 2
אליצור כפר סבא הפועל עמק יזרעאל מרכז ספורט אלון כ"ס אזור משחק
03/11/2021
יום רביעי, 20:30
לאומית נשים צפון
מחזור 2
הפועל דרום השרון גנ"צ מכבי לביאות בית ספר אהרונוביץ' אזור משחק
03/11/2021
יום רביעי, 21:00
לאומית נשים דרום
מחזור 2
ק. ק. תל-אביב 1 אסא בן גוריון באר שבע מ.ס. עירוני חדש ת-א אזור משחק
04/11/2021
יום חמישי, 20:15
לאומית גברים צפון
מחזור 2
אליצור אלון ה. השרון מכבי XT חיפה אולם מרכז ספורט רבין אזור משחק
04/11/2021
יום חמישי, 20:30
לאומית גברים צפון
מחזור 2
בני הרצליה אליצור מייסדים כרמיאל אולם בי"ס סמדר אזור משחק
04/11/2021
יום חמישי, 20:30
לאומית גברים דרום
מחזור 2
עירוני מודיעין אליצור נתן אשקלון אולם ספורט היכל המגינים מודיעין אזור משחק
04/11/2021
יום חמישי, 20:30
לאומית גברים דרום
מחזור 2
אסא בן גוריון באר שבע מכבי AOV אשדוד אולם איירטון באר שבע אזור משחק
04/11/2021
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים צפון
מחזור 2
הפועל דרום השרון גנ"צ מכבי חיפה HO אולם בי"ס עמי אסף אזור משחק
04/11/2021
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים צפון
מחזור 2
הפועל "גלילי" כפר סבא הפועל המעפיל מרכז ספורט אלון כ"ס אזור משחק
04/11/2021
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 2
ק.ק. תל-אביב 1 הפועל ירושלים מ.ס. עירוני חדש ת-א אזור משחק
04/11/2021
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 2
מ.ס. רמת אביב 1 אסא ירושלים אולם בי"ס נופי ים - תל אביב אזור משחק
04/11/2021
יום חמישי, 21:00
לאומית נשים צפון
מחזור 2
מכבי חדרה הפועל כפר סבא בי"ס מדעים ואומנויות חדרה אזור משחק
06/11/2021
יום שבת, 19:30
לאומית נשים צפון
מחזור 3
מכבי חיפה נווה שאנן מ.ה. דלית אל כרמל אולם בית ספר אלון אזור משחק
07/11/2021
יום ראשון, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 1
הפועל ירושלים אסא בן גוריון באר שבע אולם מתנ"ס בקעה אזור משחק
08/11/2021
יום שני, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 3
עירוני גבעתיים מ.ס. רמת אביב 1 בי"ס קלעי גבעתיים אזור משחק
09/11/2021
יום שלישי, 19:00
לאומית נשים דרום
מחזור 3
מכבי AOV אשדוד ק. ק. תל-אביב 1 אולם קיבוץ חצור אזור משחק
10/11/2021
יום רביעי, 18:30
לאומית נשים צפון
מחזור 3
הפועל כפר סבא אליצור כוכב יאיר אולם בר-לב כפר סבא אזור משחק
10/11/2021
יום רביעי, 20:30
לאומית גברים צפון
מחזור 3
הפועל עמק יזרעאל הפועל "גלילי" כפר סבא אולם ספורט יפעת אזור משחק
10/11/2021
יום רביעי, 20:30
לאומית נשים צפון
מחזור 3
בני הרצליה מכבי חדרה אולם בי"ס סמדר אזור משחק
10/11/2021
יום רביעי, 20:30
לאומית נשים דרום
מחזור 3
מ.כ. נס ציונה הפועל אבירי בת ים בי"ס בן גוריון נס ציונה אזור משחק
10/11/2021
יום רביעי, 21:00
לאומית נשים צפון
מחזור 3
מכבי תל מונד הפועל דרום השרון גנ"צ אולם נוף ילדות תל מונד אזור משחק
10/11/2021
יום רביעי, 21:00
לאומית נשים דרום
מחזור 3
מ.ס.רמת אביב אליצור נתן אשקלון מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
11/11/2021
יום חמישי, 20:00
לאומית גברים צפון
מחזור 3
אליצור מייסדים כרמיאל אליצור אלון ה. השרון בי"ס פסגות כרמיאל אזור משחק
11/11/2021
יום חמישי, 20:15
לאומית גברים דרום
מחזור 3
אליצור נתן אשקלון אסא בן גוריון באר שבע אולם אגמים אזור משחק
11/11/2021
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים צפון
מחזור 3
הפועל המעפיל בני הרצליה מרכז ספורט אזורי מנשה אזור משחק
11/11/2021
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים צפון
מחזור 3
מכבי חיפה HO אליצור כפר סבא אולם בי"ס הפתוח - חיפה אזור משחק
11/11/2021
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים צפון
מחזור 3
מכבי XT חיפה הפועל דרום השרון גנ"צ אולם רמת אלון נווה שאנן אזור משחק
11/11/2021
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 3
הפועל ירושלים הפועל ש. הנגב א.ס.ספיר אולם מתנ"ס בקעה אזור משחק
11/11/2021
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 3
מכבי AOV אשדוד ק.ק. תל-אביב 1 אולם קיבוץ חצור אזור משחק
11/11/2021
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 3
אסא ירושלים עירוני מודיעין מרכז לרנר - ירושלים אזור משחק
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
27/10/2021
יום רביעי, 21:00
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 1
אליצור כוכב יאיר עירוני ראש העין בי"ס נוף צורים 2-3
28/10/2021
יום חמישי, 21:15
ארצית נשים דרום
מחזור 1
הפועל ירושלים הפועל אולפנת עפרה בית לזרוס ירושלים אזור משחק
30/10/2021
יום שבת, 16:30
ארצית נשים צפון
מחזור 1
מכבי בנות נצרת 1 מכבי בנות עוספיא 05 אולם סדס קתולי יווני אזור משחק
30/10/2021
יום שבת, 18:00
ארצית נשים צפון
מחזור 1
הפועל בנות מג'ד אל כרום מכבי 'תהיי את' כפר כנא מרכז פיס מג'דל אל כרום אזור משחק
30/10/2021
יום שבת, 18:00
ארצית נשים מרכז
מחזור 1
מכבי מוסינזון 2 הוד השרון אליצור כוכב יאיר ב' תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
30/10/2021
יום שבת, 18:30
ארצית נשים צפון
מחזור 1
מכבי חיפה מכבי בנות נצרת אולם רמת אלון נווה שאנן אזור משחק
30/10/2021
יום שבת, 19:00
ארצית נשים צפון
מחזור 1
הפועל משגב אליצור מייסדים כרמיאל אולם ספורט משגב אזור משחק
30/10/2021
יום שבת, 19:00
ארצית נשים צפון
מחזור 1
הפועל עמק הירדן הפועל עמק יזרעאל בית החינוך דגניה א' אזור משחק
30/10/2021
יום שבת, 19:00
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 1
מכבי ברדלס מכבי חדרה/חלוצי חריש אולם ספורט רמת הכובש אזור משחק
30/10/2021
יום שבת, 19:30
ארצית נשים מרכז
מחזור 1
מכבי תל אביב מכבי יגואר(פנתרות) אולם היובל ת-א אזור משחק
30/10/2021
יום שבת, 19:30
ארצית גברים צפון ב'
מחזור 1
מכבי חיפה הפועל עמק יזרעאל 2 אולם רמת אלון נווה שאנן אזור משחק
30/10/2021
יום שבת, 20:00
ארצית נשים דרום
מחזור 1
אסא ירושלים הפועל ירושלים 2 מרכז קוסל האוניברסיטה י-ם אזור משחק
30/10/2021
יום שבת, 20:00
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 1
מכבי מוסינזון 1 הוד השרון הפועל דרום השרון גנ"צ 1 תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
30/10/2021
יום שבת, 20:30
ארצית נשים דרום
מחזור 1
מ.כ. נס ציונה הפועל עירוני בת ים אולם צימרמן - נס ציונה אזור משחק
30/10/2021
יום שבת, 20:30
ארצית גברים צפון ב'
מחזור 1
מ.ה. דלית אל כרמל מכבי המושבות אולם ב"ס עתיד אזור משחק
30/10/2021
יום שבת, 21:00
ארצית נשים מרכז
מחזור 1
מ.ס. רמת אביב 1 מכבי ג'לג'וליה מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
30/10/2021
יום שבת, 21:00
ארצית נשים מרכז
מחזור 1
מכבי נמרות מ.ס. רמת אביב 2 אולם ספורט רמת הכובש אזור משחק
31/10/2021
יום ראשון, 18:30
ארצית נשים מרכז
מחזור 1
הפועל כפר סבא מכבי מוסינזון 1 הוד השרון מרכז ספורט אלון כ"ס אזור משחק
31/10/2021
יום ראשון, 20:00
ארצית גברים צפון א'
מחזור 1
הפועל עראבה הפועל עמק הירדן בי"ס מקיף אלבוכארי אזור משחק
31/10/2021
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים צפון א'
מחזור 1
אליצור מייסדים כרמיאל הפועל כאוכב בי"ס פסגות כרמיאל אזור משחק
31/10/2021
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים דרום
מחזור 1
מכבי אשדוד הפועל FRL רחובות בי"ס מקיף ב אשדוד אזור משחק
31/10/2021
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 1
ק. ק. תל אביב ותיקים מ.ס. רמת אביב 2 מ.ס. עירוני חדש ת-א אזור משחק
31/10/2021
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 1
מ.ס. רמת אביב 3 מ.ס. רמת אביב א' מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
31/10/2021
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 1
מכבי תל אביב ק.ק. אפקה אולם בי"ס נופים - תל אביב אזור משחק
01/11/2021
יום שני, 20:30
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 1
מכבי נמרים מכבי ג'לג`וליה אולם בית ספר ברנדיס הרצליה אזור משחק
01/11/2021
יום שני, 21:00
ארצית גברים צפון ב'
מחזור 1
כדורעף שיבאת נצרת הפועל עמק המעיינות פיס אבן עאמר נצרת אזור משחק
03/11/2021
יום רביעי, 18:00
ארצית נשים מרכז
מחזור 2
מכבי מוסינזון 1 הוד השרון מכבי מוסינזון 2 הוד השרון תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
03/11/2021
יום רביעי, 19:00
ארצית נשים דרום
מחזור 2
הפועל ירושלים 2 מ.כ. נס ציונה בית לזרוס ירושלים אזור משחק
03/11/2021
יום רביעי, 20:30
ארצית נשים דרום
מחזור 2
הפועל אולפנת עפרה עירוני מתנס קרית גת אולם פייס קהילתי עופרה אזור משחק
03/11/2021
יום רביעי, 20:30
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 2
הפועל כפר סבא אליצור כוכב יאיר אולם בר-לב כפר סבא אזור משחק
04/11/2021
יום חמישי, 18:45
ארצית נשים דרום
מחזור 2
א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב אסא ירושלים אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב אזור משחק
04/11/2021
יום חמישי, 20:30
ארצית גברים דרום
מחזור 1
אסא בן גוריון באר שבע 2 מכבי ראשון לציון 1 אולם איירטון באר שבע אזור משחק
06/11/2021
יום שבת, 18:00
ארצית נשים צפון
מחזור 2
מכבי בנות נצרת הפועל בנות מג'ד אל כרום אולם סדס קתולי יווני אזור משחק
06/11/2021
יום שבת, 18:00
ארצית נשים מרכז
מחזור 2
מכבי תל מונד הפועל כפר סבא בי"ס ע"ש רבין תל-מונד אזור משחק
06/11/2021
יום שבת, 18:00
ארצית נשים מרכז
מחזור 2
מכבי ג'לג'וליה הפועל דרום השרון גנ"צ אולם ספורט ג'לג'וליה אזור משחק
06/11/2021
יום שבת, 19:00
ארצית נשים צפון
מחזור 2
הפועל משגב מכבי בנות נצרת 1 אולם ספורט משגב אזור משחק
06/11/2021
יום שבת, 19:00
ארצית נשים צפון
מחזור 2
מכבי בנות עוספיא 05 הפועל עמק הירדן אולם בית ספר יסודי א' - עוספיא אזור משחק
06/11/2021
יום שבת, 19:00
ארצית נשים צפון
מחזור 2
אליצור מייסדים כרמיאל מכבי 'תהיי את' כפר כנא בי"ס פסגות כרמיאל אזור משחק
06/11/2021
יום שבת, 19:00
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 2
מכבי חדרה/חלוצי חריש מכבי מוסינזון 1 הוד השרון אולם בצוותא - חריש אזור משחק
06/11/2021
יום שבת, 19:30
ארצית נשים מרכז
מחזור 2
מכבי תל אביב מ.ס. רמת אביב 1 אולם היובל ת-א אזור משחק
06/11/2021
יום שבת, 20:30
ארצית גברים צפון ב'
מחזור 2
מ.ה. דלית אל כרמל הפועל עמק יזרעאל 2 בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל אזור משחק
06/11/2021
יום שבת, 21:00
ארצית נשים מרכז
מחזור 2
אליצור כוכב יאיר ב' מכבי נמרות בי"ס נוף צורים אזור משחק
06/11/2021
יום שבת, 21:00
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 2
מ.ס. רמת אביב א' בית הלוחם תל אביב מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
07/11/2021
יום ראשון, 19:30
ארצית נשים דרום
מחזור 2
הפועל עירוני בת ים הפועל ירושלים בי"ס רמות בת-ים אזור משחק
07/11/2021
יום ראשון, 20:00
ארצית גברים צפון א'
מחזור 2
הפועל כאוכב הפועל עראבה אולם ספורט כאוכב אזור משחק
07/11/2021
יום ראשון, 20:00
ארצית גברים צפון א'
מחזור 2
הפועל נחף אליצור מייסדים כרמיאל אולם ספורט נחף אזור משחק
07/11/2021
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 2
הפועל דרום השרון גנ"צ 1 מכבי נמרים אולם בי"ס עמי אסף אזור משחק
07/11/2021
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 2
עירוני ראש העין מכבי ברדלס אולם תיכון בגין - ראש העין אזור משחק
07/11/2021
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים צפון ב'
מחזור 2
הפועל עמק המעיינות מכבי חיפה בי"ס המשותף שדה אליהו אזור משחק
07/11/2021
יום ראשון, 20:45
ארצית גברים דרום
מחזור 2
מכבי ראשון לציון 1 מכבי אשדוד בי"ס יגאל אלון ראשל"צ אזור משחק
07/11/2021
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים דרום
מחזור 2
הפועל SVA רחובות אסא בן גוריון באר שבע 2 אולם אוסי וזוהר אזור משחק
07/11/2021
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 2
ק. ק. תל אביב ותיקים מ.ס. רמת אביב 3 מ.ס. עירוני חדש ת-א אזור משחק
07/11/2021
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 2
מכבי קרית אונו מכבי תל אביב אולם בי"ס נופים - תל אביב אזור משחק
07/11/2021
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 2
מ.ס. רמת אביב 2 ק.ק. אפקה מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
08/11/2021
יום שני, 20:00
ארצית נשים מרכז
מחזור 2
מ.ס. רמת אביב 2 מכבי יגואר(פנתרות) מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
08/11/2021
יום שני, 20:00
ארצית גברים צפון ב'
מחזור 2
מכבי בני נצרת כדורעף שיבאת נצרת אולם סדס קתולי יווני אזור משחק
08/11/2021
יום שני, 20:30
ארצית נשים צפון
מחזור 2
הפועל עמק יזרעאל מכבי חיפה אולם ספורט יפעת אזור משחק
10/11/2021
יום רביעי, 19:45
ארצית נשים דרום
מחזור 3
הפועל ירושלים הפועל ירושלים 2 בית לזרוס ירושלים אזור משחק
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
30/10/2021
יום שבת, 11:00
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 1
מ.ה. דלית אל כרמל מכבי עוספיא 05 אולם ב"ס עתיד אזור משחק
30/10/2021
יום שבת, 12:00
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 1
מכבי חדרה הפועל עמק יזרעאל אולם ע"ש וואקי חדרה אזור משחק
30/10/2021
יום שבת, 16:00
ליגת על נוער בנות - דרום
מחזור 1
מ.כ. מכבי רעננה אליצור נתן אשקלון אולם פעמונים אזור משחק
01/11/2021
יום שני, 16:00
ליגת על נוער בנות - דרום
מחזור 1
מכבי מוסינזון הוד השרון מ.ס. רמת אביב תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
01/11/2021
יום שני, 16:00
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 1
הפועל מ.א. משגב מ.ס. עיילבון אולם ספורט משגב אזור משחק
01/11/2021
יום שני, 16:00
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 1
הפועל אולפנת עפרה הפועל ירושלים 2 אולם פייס קהילתי עופרה אזור משחק
01/11/2021
יום שני, 16:30
ליגת נוער בנות מרכז
מחזור 1
הפועל כפר סבא 2 מכבי תל אביב ב' מרכז ספורט אלון כ"ס אזור משחק
01/11/2021
יום שני, 16:30
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 1
אס"א מסורתי ירושלים הפועל שער הנגב בי"ס מסורתי אזור משחק
01/11/2021
יום שני, 17:00
ליגת נוער בנות מרכז
מחזור 1
בליך רמת גן הפועל המעפיל מבואות תיכון בליך אזור משחק
01/11/2021
יום שני, 18:00
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 1
הפועל עירוני קרית אתא מכבי בנות נצרת תיכון רוגוזין ק. אתא אזור משחק
01/11/2021
יום שני, 18:00
ליגת נוער בנות צפון
מחזור 1
הפועל עמק הירדן הפועל מ.א. משגב 1 בית החינוך דגניה א' אזור משחק
01/11/2021
יום שני, 18:00
ליגת נוער בנות צפון
מחזור 1
אליצור מייסדים כרמיאל הפועל בנות מג'ד אל כרום בי"ס פסגות כרמיאל אזור משחק
01/11/2021
יום שני, 18:00
ליגת נוער בנות מרכז
מחזור 1
חקלאי-פרדס חנה-מנשה מכבי חדרה בי"ס חקלאי פרדס חנה אזור משחק
01/11/2021
יום שני, 18:00
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 1
הפועל SVA רחובות אסא בן גוריון באר שבע אולם בגין רחובות אזור משחק
01/11/2021
יום שני, 18:30
ליגת על נוער בנות - דרום
מחזור 1
הפועל כפר סבא הפועל אשכול מרכז ספורט אלון כ"ס אזור משחק
01/11/2021
יום שני, 18:30
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 1
הפועל עמק חפר מכבי חיפה נווה שאנן קיבוץ עין החורש אזור משחק
01/11/2021
יום שני, 19:30
ליגת על נוער בנות - דרום
מחזור 1
מכבי תל אביב ק.ק. תל אביב אולם בי"ס מגן - תל אביב אזור משחק
01/11/2021
יום שני, 19:30
ליגת נוער בנות צפון
מחזור 1
הפועל מטה אשר עכו מ.ה. דלית אל כרמל אולם קיבוץ בית העמק אזור משחק
01/11/2021
יום שני, 19:30
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 1
הפועל ירושלים מסורתי עירוני מתנ"ס קרית גת בית לזרוס ירושלים אזור משחק
03/11/2021
יום רביעי, 17:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 1
מכבי בני נצרת מכבי המושבות פיס שיכון פועלים - נצרת אזור משחק
03/11/2021
יום רביעי, 17:30
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 1
הפועל בני שמעון אסא בן גוריון באר שבע קיבוץ שובל אזור משחק
03/11/2021
יום רביעי, 17:30
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 1
הפועל דרום השרון ק.ק. תל-אביב אולם בי"ס עמי אסף אזור משחק
03/11/2021
יום רביעי, 18:00
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 1
הפועל המעפיל מבואות חקלאי-פרדס חנה-מנשה מרכז ספורט אזורי מנשה אזור משחק
03/11/2021
יום רביעי, 18:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 1
הפועל שער הנגב הפועל SVA רחובות 2 אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב אזור משחק
03/11/2021
יום רביעי, 18:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 1
הפועל כאוכב הפועל עמק המעיינות אולם ספורט כאוכב אזור משחק
03/11/2021
יום רביעי, 19:00
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 1
הפועל מטה אשר עכו אליצור מייסדים כרמיאל אולם ספורט עברון אזור משחק
03/11/2021
יום רביעי, 19:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 1
הפועל ירושלים מכבי תל אביב ב' בית לזרוס ירושלים אזור משחק
03/11/2021
יום רביעי, 19:30
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 1
מ.ס. עיילבון הפועל עראבה אולם פיס עיילבון אזור משחק
03/11/2021
יום רביעי, 19:30
ליגת על נוער בנים - דרום
מחזור 1
מכבי תל-אביב מ.כ. מכבי רעננה אולם בי"ס מגן - תל אביב אזור משחק
03/11/2021
יום רביעי, 19:30
ליגת על נוער בנים - דרום
מחזור 1
הפועל SVA רחובות שטקליס נתניה אולם בגין רחובות אזור משחק
03/11/2021
יום רביעי, 19:30
ליגת על נוער בנים - דרום
מחזור 1
מכבי תל מונד מכבי מוסינזון הוד השרון בי"ס ע"ש רבין תל-מונד אזור משחק
05/11/2021
יום שישי, 14:00
ליגת על נוער בנות - דרום
מחזור 2
מ.ס. רמת אביב הפועל אשכול מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
06/11/2021
יום שבת, 11:00
ליגת נוער בנות צפון
מחזור 2
מ.ה. דלית אל כרמל הפועל בנות מג'ד אל כרום בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל אזור משחק
06/11/2021
יום שבת, 12:00
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 2
מכבי חדרה הפועל מ.א. משגב אולם ע"ש וואקי חדרה אזור משחק
06/11/2021
יום שבת, 15:30
ליגת על נוער בנות - דרום
מחזור 2
ק.ק. תל אביב מ.כ. מכבי רעננה מ.ס. עירוני חדש ת-א אזור משחק
06/11/2021
יום שבת, 16:30
ליגת על נוער בנים - דרום
מחזור 2
מ.כ. מכבי רעננה הפועל SVA רחובות אולם פעמונים אזור משחק
06/11/2021
יום שבת, 19:30
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 1
אליצור נתן אשקלון מכבי אשדוד אולם אגמים אזור משחק
07/11/2021
יום ראשון, 17:10
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 2
אסא בן גוריון באר שבע הפועל שער הנגב אולם איירטון באר שבע אזור משחק
07/11/2021
יום ראשון, 18:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 2
הפועל עמק המעיינות הפועל סכנין בי"ס המשותף שדה אליהו אזור משחק
08/11/2021
יום שני, 16:00
ליגת על נוער בנות - דרום
מחזור 2
מכבי מוסינזון הוד השרון מכבי תל אביב תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
08/11/2021
יום שני, 16:00
ליגת נוער בנות צפון
מחזור 2
הפועל מ.א. משגב 1 אליצור מייסדים כרמיאל אולם פיס מורשת אזור משחק
08/11/2021
יום שני, 16:00
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 2
הפועל אולפנת עפרה אס"א מסורתי ירושלים אולם פייס קהילתי עופרה אזור משחק
08/11/2021
יום שני, 17:00
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 2
מכבי בנות נצרת הפועל עמק חפר פיס שיכון פועלים - נצרת אזור משחק
08/11/2021
יום שני, 17:30
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 2
אסא בן גוריון באר שבע הפועל ירושלים מסורתי אולם איירטון באר שבע אזור משחק
08/11/2021
יום שני, 17:45
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 2
הפועל שער הנגב הפועל SVA רחובות אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב אזור משחק
08/11/2021
יום שני, 18:00
ליגת נוער בנות מרכז
מחזור 2
הפועל המעפיל מבואות הפועל כפר סבא 2 מרכז ספורט אזורי מנשה אזור משחק
08/11/2021
יום שני, 18:00
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 2
הפועל ירושלים 2 עירוני מתנ"ס קרית גת בית לזרוס ירושלים אזור משחק
08/11/2021
יום שני, 18:30
ליגת על נוער בנות - דרום
מחזור 2
אליצור נתן אשקלון הפועל כפר סבא אולם אגמים אזור משחק
08/11/2021
יום שני, 18:30
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 2
מ.ס. עיילבון הפועל עירוני קרית אתא אולם פיס עיילבון אזור משחק
08/11/2021
יום שני, 18:30
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 2
הפועל עמק יזרעאל מכבי חיפה נווה שאנן אולם הגורן אזור משחק
08/11/2021
יום שני, 19:30
ליגת נוער בנות צפון
מחזור 2
הפועל מטה אשר עכו הפועל עמק הירדן אולם קיבוץ בית העמק אזור משחק
09/11/2021
יום שלישי, 18:30
ליגת על נוער בנים - דרום
מחזור 1
הפועל כפר סבא מ.ס. רמת אביב אולם בר-לב כפר סבא אזור משחק
09/11/2021
יום שלישי, 18:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 2
מכבי עוספיא 05 הפועל עמק יזרעאל אולם בית ספר יסודי א' - עוספיא אזור משחק
09/11/2021
יום שלישי, 19:30
ליגת נוער בנות מרכז
מחזור 2
מכבי תל אביב ב' חקלאי-פרדס חנה-מנשה אולם היובל ת-א אזור משחק
10/11/2021
יום רביעי, 17:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 2
מכבי המושבות מ.ה. דלית אל כרמל בית ספר אורט בנימינה אזור משחק
10/11/2021
יום רביעי, 18:00
ליגת על נוער בנים - דרום
מחזור 2
שטקליס נתניה מכבי תל מונד אולם מתנ"ס רמת ידין דורה - נתניה אזור משחק
10/11/2021
יום רביעי, 18:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 2
הפועל ירושלים הפועל בני שמעון בית לזרוס ירושלים אזור משחק
10/11/2021
יום רביעי, 18:30
ליגת על נוער בנים - דרום
מחזור 2
הפועל כפר סבא מכבי תל-אביב אולם רמז חדש כפר סבא אזור משחק
10/11/2021
יום רביעי, 18:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 2
הפועל כאוכב מכבי בני נצרת אולם ספורט כאוכב אזור משחק
10/11/2021
יום רביעי, 19:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 2
מכבי אשדוד הפועל דרום השרון בי"ס מקיף י' אשדוד אזור משחק
10/11/2021
יום רביעי, 19:30
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 2
מ.ס. עיילבון הפועל המעפיל מבואות אולם פיס עיילבון אזור משחק
10/11/2021
יום רביעי, 19:30
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 2
חקלאי-פרדס חנה-מנשה הפועל המעפיל / מעין בי"ס חקלאי פרדס חנה אזור משחק
10/11/2021
יום רביעי, 19:30
ליגת נוער בנות מרכז
מחזור 2
מכבי תל מונד מכבי חדרה בי"ס ע"ש רבין תל-מונד אזור משחק
10/11/2021
יום רביעי, 19:30
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 2
הפועל SVA רחובות 2 אליצור נתן אשקלון אולם בגין רחובות אזור משחק
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
05/11/2021
יום שישי, 12:00
ליגת נערים מרכז א'
מחזור 1
מכבי תל אביב ב' (ליידי דיוויס) מכבי תל אביב א' אולם גימנסיה הרצליה תל-אביב אזור משחק
05/11/2021
יום שישי, 13:00
ליגת על נערים - דרום
מחזור 1
שטקליס נתניה מ.כ. מכבי רעננה אולם מתנ"ס רמת ידין דורה - נתניה אזור משחק
05/11/2021
יום שישי, 13:00
ליגת נערים צפון
מחזור 1
מתנ"ס בנימינה גבעת-עדה הפועל מטה אשר עכו בית ספר אורט בנימינה אזור משחק
05/11/2021
יום שישי, 13:15
ליגת נערים מרכז א'
מחזור 1
מכבי תל אביב א' מ.ס. רמת אביב אולם גימנסיה הרצליה תל-אביב אזור משחק
05/11/2021
יום שישי, 13:30
ליגת על נערים - דרום
מחזור 2
הפועל כפר סבא מכבי מוסינזון הוד השרון מרכז ספורט אלון כ"ס אזור משחק
05/11/2021
יום שישי, 14:00
ליגת נערים צפון
מחזור 2
אליצור מייסדים כרמיאל 1 הפועל עמק יזרעאל 2 בי"ס פסגות כרמיאל אזור משחק
05/11/2021
יום שישי, 14:15
ליגת על נערים - דרום
מחזור 1
מ.כ. מכבי רעננה הפועל SVA רחובות אולם מתנ"ס רמת ידין דורה - נתניה אזור משחק
05/11/2021
יום שישי, 14:15
ליגת נערים צפון
מחזור 1
הפועל מטה אשר עכו הפועל כאוכב בית ספר אורט בנימינה אזור משחק
05/11/2021
יום שישי, 14:30
ליגת על נערים - צפון
מחזור 1
מ.ס. עיילבון הפועל מטה אשר עכו אולם פיס עיילבון אזור משחק
05/11/2021
יום שישי, 14:30
ליגת נערים צפון
מחזור 3
מכבי בני נצרת הפועל עמק יזרעאל פיס שיכון פועלים - נצרת אזור משחק
05/11/2021
יום שישי, 14:30
ליגת נערים מרכז א'
מחזור 1
מ.ס. רמת אביב מכבי תל אביב ב' (ליידי דיוויס) אולם גימנסיה הרצליה תל-אביב אזור משחק
05/11/2021
יום שישי, 14:45
ליגת על נערים - דרום
מחזור 2
מכבי מוסינזון הוד השרון מכבי תל-אביב מרכז ספורט אלון כ"ס אזור משחק
05/11/2021
יום שישי, 15:15
ליגת נערים צפון
מחזור 2
הפועל עמק יזרעאל 2 מ.ה. דלית אל כרמל בי"ס פסגות כרמיאל אזור משחק
05/11/2021
יום שישי, 15:30
ליגת על נערים - דרום
מחזור 1
הפועל SVA רחובות שטקליס נתניה אולם מתנ"ס רמת ידין דורה - נתניה אזור משחק
05/11/2021
יום שישי, 15:30
ליגת נערים צפון
מחזור 1
הפועל כאוכב מתנ"ס בנימינה גבעת-עדה בית ספר אורט בנימינה אזור משחק
05/11/2021
יום שישי, 15:45
ליגת על נערים - צפון
מחזור 1
הפועל מטה אשר עכו אליצור מייסדים כרמיאל אולם פיס עיילבון אזור משחק
05/11/2021
יום שישי, 15:45
ליגת נערים צפון
מחזור 3
הפועל עמק יזרעאל הפועל עירוני קרית אתא פיס שיכון פועלים - נצרת אזור משחק
05/11/2021
יום שישי, 16:00
ליגת על נערים - דרום
מחזור 2
מכבי תל-אביב הפועל כפר סבא מרכז ספורט אלון כ"ס אזור משחק
05/11/2021
יום שישי, 16:30
ליגת נערים צפון
מחזור 2
מ.ה. דלית אל כרמל אליצור מייסדים כרמיאל 1 בי"ס פסגות כרמיאל אזור משחק
05/11/2021
יום שישי, 17:00
ליגת על נערים - צפון
מחזור 1
אליצור מייסדים כרמיאל מ.ס. עיילבון אולם פיס עיילבון אזור משחק
05/11/2021
יום שישי, 17:00
ליגת נערים צפון
מחזור 3
הפועל עירוני קרית אתא מכבי בני נצרת פיס שיכון פועלים - נצרת אזור משחק
06/11/2021
יום שבת, 11:00
ליגת על נערים - צפון
מחזור 2
מכבי חיפה נווה שאנן הפועל המעפיל מבואות אולם בית ספר אלון אזור משחק
06/11/2021
יום שבת, 12:15
ליגת על נערים - צפון
מחזור 2
הפועל המעפיל מבואות הפועל המעפיל מעין אולם בית ספר אלון אזור משחק
06/11/2021
יום שבת, 13:30
ליגת על נערים - צפון
מחזור 2
הפועל המעפיל מעין מכבי חיפה נווה שאנן אולם בית ספר אלון אזור משחק
באנר 1
באנר 2
באנר 6
באנר 4
באנר 5
באנר 3

מנחיתים חדשות

דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
ליגת על גברים תצא לדרך ביום שלישי, הנשים עם סרב ראשון ביום שישי. בהצלחה לכל הקבוצות
ליגת על גברים תצא לדרך ביום שלישי, הנשים עם סרב ראשון ביום שישי.
בהצלחה לכל הקבוצות
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
יו"ר איגוד הכדורעף אשר קסו בדברי פתיחה לקראת פתיחת עונת המשחקים 21/22. "אנו לקראת עונה מאתגרת ומורכבת הכוללת - 24 קבוצות נשים וגברים בליגות העל, גדלנו במספר המועדונים בליגות השונות מנוער ועד בוגרים בכל רחבי הארץ למרות וזאת למרות משבר הקורונה ואילוצים תקציביים, הענף שאנחנו כל כך אוהבים ימשיך לגדול ולשגשג" ( כתבה מורחבת באתר איגוד הכדורעף)
יו"ר איגוד הכדורעף אשר קסו בדברי פתיחה לקראת פתיחת עונת המשחקים 21/22. "אנו לקראת עונה מאתגרת ומורכבת הכוללת - 24 קבוצות נשים וגברים בליגות העל, גדלנו במספר המועדונים בליגות השונות מנוער ועד בוגרים בכל רחבי הארץ למרות וזאת למרות משבר הקורונה ואילוצים תקציביים, הענף שאנחנו כל כך אוהבים ימשיך לגדול ולשגשג"
( כתבה מורחבת באתר איגוד הכדורעף)
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
יש תואר ראשון - מכבי ת"א זוכה בטורניר אטקין לאחר נצחון משכנע על הפועל מטה אשר/ עכו 3:0, הפועל הוד השרון מפתיע מוקדם יותר את הפועל כ"ס עם 3:0 חלק ומסיימת במקום השלישי. איגוד הכדורעף מודה למשפחת אטקין על הפקת וארגון הטורניר החשוב ולמועדון מכבי ת"א על אירוח הטורניר.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
הפתעה בהדר יוסף - מכבי הוד השרון מנצחת את הפועל כ"ס 3:0 ( 25:19 , 25:21 , 26:24) וזוכה בנקום השלישי בטורניר אטקין. ברגעים אלו יחל משחק הגמר בין מכבי ת"א להפועל מטה אשר/עכו.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הפועל מטה אשר/עכו מנצחת 3:2 את הפועל כ"ס במשחק שפתח את טורניר אטקין 2021, מכבי ת"א מנצחת 3:0 את מכבי הוד- השרון במשחק השני, מחר יתקיים משחק הגמר בין המנצחות ומשחק על מקומות 3/4 בין שתי המפסידות.
IVA TV