לוח משחקים

תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
23/05/2024
יום חמישי, 19:00
ליגת על נוער בנות - פיינל פור
חצי גמר
מכבי חיפה נו"ש מ.ס. רמת אביב היכל "אנרבוקס" טוטו פיס חדרה 3-0
23/05/2024
יום חמישי, 20:30
גביע האיגוד לגברים
שמינית גמר
אליצור נתן אשקלון הפועל ירושלים בי"ס אורט אדיבי אשקלון 0-3
23/05/2024
יום חמישי, 21:00
גביע האיגוד לגברים
שמינית גמר
הפועל אריות ירושלים הפועל SVA רחובות אולם אורט פלך בנים - ירושלים 0-3
23/05/2024
יום חמישי, 21:00
גביע האיגוד לגברים
שמינית גמר
מכבי "יוסי רון" הוד השרון מכבי ג'לג`וליה אולם בי"ס ממלכתי הוד השרון 0-3
24/05/2024
יום שישי, 10:00
ליגת על נוער בנות - פיינל פור
חצי גמר
הפועל כפר סבא מכבי תל מונד היכל "אנרבוקס" טוטו פיס חדרה 0-3
24/05/2024
יום שישי, 12:00
ליגת על נוער בנים - פיינל פור
חצי גמר
מ.כ. מכבי רעננה הפועל המעפיל מנשה היכל "אנרבוקס" טוטו פיס חדרה 3-1
24/05/2024
יום שישי, 14:30
ליגת על נוער בנים - פיינל פור
חצי גמר
מ.ס. רמת אביב הפועל SVA רחובות היכל "אנרבוקס" טוטו פיס חדרה שידור ישיר - אזור משחק אזור משחק
26/05/2024
יום ראשון, 20:45
גביע האיגוד לנשים
חצי גמר
מכבי AOV אשדוד הפועל כפר סבא אולם קיבוץ חצור אזור משחק
26/05/2024
יום ראשון, 20:45
גביע האיגוד לגברים
רבע גמר
מ.כ. נתניה אליצור כפר סבא רבין נתניה אזור משחק
28/05/2024
יום שלישי, 20:00
גביע האיגוד לגברים
רבע גמר
הפועל "גלילי" כפר סבא מכבי "יוסי רון" הוד השרון אולם בר-לב כפר סבא אזור משחק
28/05/2024
יום שלישי, 20:30
לאומית נשים - גמר
משחק 2
מכבי AOV אשדוד אליצור נתן אשקלון אולם קיבוץ חצור אזור משחק
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
22/05/2024
יום רביעי, 20:30
לאומית גברים צפון
מחזור 1
בני הרצליה מכבי ג'לג`וליה אולם בי"ס סמדר הרצליה אזור משחק
22/05/2024
יום רביעי, 20:30
לאומית נשים - גמר
משחק 1
אליצור נתן אשקלון מכבי AOV אשדוד בי"ס אורט אדיבי אשקלון 3-1
23/05/2024
יום חמישי, 20:30
לאומית גברים צפון
מחזור 20
הפועל עמק המעיינות הפועל דרום השרון גנ"צ בי"ס המשותף שדה אליהו 3-0
28/05/2024
יום שלישי, 20:30
לאומית נשים - גמר
משחק 2
מכבי AOV אשדוד אליצור נתן אשקלון אולם קיבוץ חצור אזור משחק
30/05/2024
יום חמישי, 20:30
לאומית גברים - חצי גמר
משחק 1
אליצור נתן אשקלון אליצור כפר סבא בי"ס אורט אדיבי אשקלון אזור משחק
30/05/2024
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים - חצי גמר
משחק 1
הפועל "גלילי" כפר סבא מ.ס. רמת אביב 2 מרכז ספורט אלון כפר סבא אזור משחק
06/06/2024
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים - חצי גמר
משחק 2
אליצור כפר סבא אליצור נתן אשקלון מרכז ספורט אלון כפר סבא אזור משחק
06/06/2024
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים - חצי גמר
משחק 2
מ.ס. רמת אביב 2 הפועל "גלילי" כפר סבא אולם בי"ס אביב ת-א אזור משחק
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
22/05/2024
יום רביעי, 21:00
ארצית גברים ירושלים
מחזור 12
מועדון כדורעף מכבי שוהם אס"א ירושלים בית ספר רבין 3-1
23/05/2024
יום חמישי, 21:00
ארצית גברים דרום
מחזור 5
מכבי אשדוד מכבי AOV אשדוד אולם קיבוץ חצור 0-3
25/05/2024
יום שבת, 19:15
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 22
הפועל טירה מועדון כדורעף פתח תקווה תיכון למדעים עמל טירה 0-3
26/05/2024
יום ראשון, 19:30
ארצית גברים ירושלים
מחזור 9
אס"א ירושלים הפועל רחביה מרכז לרנר - ירושלים אזור משחק
26/05/2024
יום ראשון, 20:30
ארצית נשים מרכז א'
מחזור 19
מכבי פנתרות בנות הרצליה אולם בי"ס סמדר הרצליה אזור משחק
26/05/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 18
מכבי כפיר מ.ס. רמת אביב 1 מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
26/05/2024
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 22
מ.כ. נתניה מכבי מוסינזון 2 הוד השרון רבין נתניה אזור משחק
28/05/2024
יום שלישי, 21:00
ארצית גברים ירושלים
מחזור 1
הפועל רחביה הפועל קרית יובל ירושלים בי"ס עופרים הר חומה ירושלים אזור משחק
30/05/2024
יום חמישי, 19:00
ארצית נשים צפון א' - משחקי דירוג
מחזור 1
מכבי בנות נצרת 1 הפועל עמק המעיינות פיס שיכון פועלים - נצרת אזור משחק
30/05/2024
יום חמישי, 21:00
ארצית גברים דרום
מחזור 14
מכבי AOV אשדוד הפועל עומר אולם קיבוץ חצור אזור משחק
04/06/2024
יום שלישי, 20:45
ארצית גברים ירושלים
מחזור 6
הפועל קרית יובל ירושלים הפועל רחביה בי"ס עופרים הר חומה ירושלים אזור משחק
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
22/05/2024
יום רביעי, 18:00
ליגת על נוער בנות דרום - בית תחתון
מחזור 2
מכבי תל אביב מכבי מוסינזון הוד השרון יהודה מכבי תל אביב 3-0
22/05/2024
יום רביעי, 18:30
ליגת על נוער בנים דרום - בית תחתון
מחזור 3
הפועל כפר סבא מכבי תל-אביב אולם רמז חדש כפר סבא 0-3
22/05/2024
יום רביעי, 18:30
ליגת על נוער בנים צפון - בית תחתון
מחזור 2
הפועל המעפיל / מעין הפועל מטה אשר עכו קיבוץ עין החורש 3-0
22/05/2024
יום רביעי, 19:15
ליגות נוער בנים - פלייאוף עליון (חצי גמר)
משחק 1
אסא בן גוריון באר שבע הפועל ירושלים 1 אולם איירטון באר שבע 3-2
22/05/2024
יום רביעי, 19:30
ליגות נוער בנים - פלייאוף עליון (חצי גמר)
משחק 1
הפועל עירוני קרית אתא הפועל עמק יזרעאל 1 תיכון רוגוזין ק. אתא 3-0
23/05/2024
יום חמישי, 18:30
ליגת נוער בנות מרכז א'
מחזור 18
מכבי חדרה עירוני חריש אולם בצוותא - חריש 0-3
23/05/2024
יום חמישי, 18:30
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 17
מועדון כדורעף פתח תקווה עלה אור יהודה אולם "הס" ע"ש נחמן מנדל פתח תקווה 3-1
23/05/2024
יום חמישי, 18:30
ליגת נוער בנות צפון - בית תחתון
מחזור 6
מכבי בנות עוספיא 05 מכבי חיפה כרמל אולם בית ספר יסודי א' - עוספיא 0-3
23/05/2024
יום חמישי, 19:00
ליגת על נוער בנות - פיינל פור
חצי גמר
מכבי חיפה נו"ש מ.ס. רמת אביב היכל "אנרבוקס" טוטו פיס חדרה 3-0
24/05/2024
יום שישי, 10:00
ליגת על נוער בנות - פיינל פור
חצי גמר
הפועל כפר סבא מכבי תל מונד היכל "אנרבוקס" טוטו פיס חדרה 0-3
24/05/2024
יום שישי, 12:00
ליגת על נוער בנים - פיינל פור
חצי גמר
מ.כ. מכבי רעננה הפועל המעפיל מנשה היכל "אנרבוקס" טוטו פיס חדרה 3-1
24/05/2024
יום שישי, 14:30
ליגת על נוער בנים - פיינל פור
חצי גמר
מ.ס. רמת אביב הפועל SVA רחובות היכל "אנרבוקס" טוטו פיס חדרה שידור ישיר - אזור משחק אזור משחק
25/05/2024
יום שבת, 15:30
ליגת על נוער בנות דרום - בית תחתון
מחזור 3
ק.ק. תל אביב מכבי תל אביב מ.ס. עירוני חדש ת-א אזור משחק
25/05/2024
יום שבת, 17:00
ליגת על נוער בנות דרום - בית תחתון
מחזור 3
מכבי מוסינזון הוד השרון הפועל אשכול תיכון מוסינזון הוד השרון 0-3
25/05/2024
יום שבת, 17:00
ליגות נוער בנות - פלייאוף עליון (רבע גמר)
משחק 1
מ.כ. מכבי רעננה הפועל עירוני קרית אתא אולם פעמונים רעננה אזור משחק
25/05/2024
יום שבת, 18:00
ליגת על נוער בנות צפון - בית תחתון
מחזור 3
הפועל משגב אליצור מייסדים כרמיאל אולם ספורט משגב אזור משחק
25/05/2024
יום שבת, 19:00
ליגות נוער בנים - פלייאוף עליון (חצי גמר)
משחק 2
הפועל עמק יזרעאל 1 הפועל עירוני קרית אתא אולם הגורן קיבוץ מזרע אזור משחק
25/05/2024
יום שבת, 20:00
ליגת נוער בנות צפון - בית תחתון
מחזור 1
הפועל משגב מכבי חיפה כרמל אולם ספורט משגב אזור משחק
25/05/2024
יום שבת, 20:00
ליגות נוער בנות - פלייאוף עליון (רבע גמר)
משחק 1
אנפות אסא בן גוריון מ.ס רמת אביב אולם איירטון באר שבע אזור משחק
26/05/2024
יום ראשון, 19:00
ליגות נוער בנים - פלייאוף עליון (חצי גמר)
משחק 2
הפועל ירושלים 1 אסא בן גוריון באר שבע אולם אורט פלך בנים - ירושלים אזור משחק
26/05/2024
יום ראשון, 19:30
ליגת על נוער בנים צפון - בית תחתון
מחזור 2
הפועל עמק המעיינות אליצור מייסדים כרמיאל בי"ס המשותף שדה אליהו אזור משחק
27/05/2024
יום שני, 16:30
ליגת על נוער בנות צפון - בית תחתון
מחזור 3
הפועל עמק יזרעאל הפועל עמק חפר אולם הגורן קיבוץ מזרע אזור משחק
28/05/2024
יום שלישי, 19:45
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 14
מכבי "עורבים" מעלה אדומים עירוני מודיעין אולם תיכון יחד מודיעין אזור משחק
29/05/2024
יום רביעי, 17:00
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 13
בליך רמת גן הפועל ג'לג'וליה תיכון בליך אזור משחק
29/05/2024
יום רביעי, 17:30
ליגת על נוער בנים צפון - בית תחתון
מחזור 3
אליצור מייסדים כרמיאל הפועל המעפיל / מעין בי"ס פסגות כרמיאל אזור משחק
29/05/2024
יום רביעי, 19:30
ליגת על נוער בנים צפון - בית תחתון
מחזור 3
הפועל מטה אשר עכו הפועל עמק המעיינות היכל הספורט נעמן אזור משחק
05/06/2024
יום רביעי, 17:00
ליגת על נוער בנות - פיינל פור
גמר
הפועל כפר סבא מ.ס. רמת אביב היכל "אנרבוקס" טוטו פיס חדרה אזור משחק
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
22/05/2024
יום רביעי, 17:00
ליגת נערות צפון ד'
מחזור 9
מכבי המושבות ב' מכבי המושבות א' בית ספר אורט בנימינה אזור משחק
22/05/2024
יום רביעי, 18:00
ליגת נערים דרום א'
מחזור 13
הפועל SVA ברנר הפועל יואב אולם בי"ס בראשית - בית אלעזרי 2-0
22/05/2024
יום רביעי, 18:00
ליגת על נערים - רבע גמר הפלייאוף
משחק 1
מכבי מוסינזון הוד השרון הפועל המעפיל מנשה א' תיכון מוסינזון הוד השרון 3-0
22/05/2024
יום רביעי, 18:15
ליגת נערות צפון ד'
מחזור 18
מכבי המושבות א' מכבי המושבות ב' בית ספר אורט בנימינה אזור משחק
22/05/2024
יום רביעי, 19:15
ליגת נערים דרום א'
מחזור 13
הפועל יואב מכבי אשדוד 1 אולם בי"ס בראשית - בית אלעזרי 2-0
22/05/2024
יום רביעי, 20:30
ליגת נערים דרום א'
מחזור 13
הפועל SVA ברנר מכבי אשדוד 1 אולם בי"ס בראשית - בית אלעזרי 2-0
24/05/2024
יום שישי, 11:00
ליגת נערות צפון ד'
מחזור 16
מכבי מדעים חדרה מכבי המושבות ג' בי"ס מדעים ואומנויות חדרה 0-2
24/05/2024
יום שישי, 11:00
ליגת נערות ירושלים
מחזור 14
הפועל אולפנת עפרה מועדון כדורעף מכבי שוהם אולם פייס קהילתי עופרה אזור משחק
24/05/2024
יום שישי, 12:00
ליגת נערות דרום ג'
מחזור 13
קנריות אסא בן גוריון מכבי אילת ב' אולם איירטון באר שבע 2-0
24/05/2024
יום שישי, 12:15
ליגת נערות צפון ד'
מחזור 16
מכבי המושבות ג' עירוני חריש א' בי"ס מדעים ואומנויות חדרה 2-0
24/05/2024
יום שישי, 12:45
ליגת נערים מרכז א'
מחזור 18
אליצור כוכב יאיר מתנ"ס קדימה צורן בי"ס נוף צורים 2-0
24/05/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערים ירושלים
מחזור 14
מועדון כדורעף מכבי שוהם אס"א מסורתי ירושלים אולם בית ספר יהלום - שוהם 0-2
24/05/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערים דרום א'
מחזור 17
הפועל יואב הפועל SVA ק. עקרון בי"ס צפית כפר מנחם אזור משחק
24/05/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערים דרום ב'
מחזור 9
אליצור נתן אשקלון 1 אליצור נתן אשקלון 2 בי"ס אורט אדיבי אשקלון 0-2
24/05/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערות דרום א'
מחזור 9
הפועל SVA רחובות מכבי אילת א' אולם בגין רחובות 2-0
24/05/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערות צפון א'
מחזור 19
הפועל משגב א' הפועל מג'ד אל כרום אולם בי"ס שכניה אזור משחק
24/05/2024
יום שישי, 13:00
ליגת על נערים - רבע גמר הפלייאוף
משחק 1
הפועל מטה אשר עכו הפועל כפר סבא היכל הספורט נעמן 3-1
24/05/2024
יום שישי, 13:15
ליגת נערות דרום ג'
מחזור 13
מכבי אילת ב' מכבי אילת ג' אולם איירטון באר שבע 0-2
24/05/2024
יום שישי, 13:30
ליגת נערים צפון א'
מחזור 3
מכבי בני נצרת הפועל עמק המעיינות אולם סדס קתולי יווני נצרת 0-2
24/05/2024
יום שישי, 13:30
ליגת נערים דרום ב'
מחזור 16
אסא בן גוריון באר שבע ב' מכבי אילת א' אולם איירטון באר שבע אזור משחק
24/05/2024
יום שישי, 13:30
ליגת נערים דרום ב'
מחזור 17
אסא בן גוריון באר שבע א' הפועל עומר אולם איירטון באר שבע אזור משחק
24/05/2024
יום שישי, 13:30
ליגת נערות צפון ד'
מחזור 16
מכבי מדעים חדרה עירוני חריש א' בי"ס מדעים ואומנויות חדרה 2-0
24/05/2024
יום שישי, 13:30
ליגת על נערות - רבע גמר הפלייאוף
משחק 2
הפועל כפר סבא מכבי חדרה מרכז ספורט אלון כפר סבא 2-3
24/05/2024
יום שישי, 13:30
ליגת על נערות - רבע גמר הפלייאוף
משחק 2
מכבי פודלינסקי חיפה מ.כ. מכבי רעננה אולם רמת אלון נווה שאנן חיפה אזור משחק
24/05/2024
יום שישי, 13:30
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 19
הפועל כפר סבא 2 בנות מכבי ג'לג'וליה 1 אולם בר-לב כפר סבא 0-2
24/05/2024
יום שישי, 13:45
ליגת נערים מרכז א'
מחזור 2
אליצור כוכב יאיר מתנ"ס קדימה צורן בי"ס נוף צורים 2-0
24/05/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערים ירושלים
מחזור 14
אס"א מסורתי ירושלים עירוני מודיעין 1 אולם בית ספר יהלום - שוהם אזור משחק
24/05/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערים דרום א'
מחזור 17
הפועל SVA ק. עקרון הפועל SVA רחובות 1 בי"ס צפית כפר מנחם אזור משחק
24/05/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערים דרום ב'
מחזור 18
אליצור נתן אשקלון 2 אליצור נתן אשקלון 1 בי"ס אורט אדיבי אשקלון 2-0
24/05/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערות דרום א'
מחזור 9
מ.כ. נס ציונה א' מכבי אילת א' אולם בגין רחובות 2-0
24/05/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערות צפון א'
מחזור 19
הפועל מג'ד אל כרום אליצור מייסדים כרמיאל ב' אולם בי"ס שכניה אזור משחק
24/05/2024
יום שישי, 14:30
ליגת נערות דרום ג'
מחזור 13
קנריות אסא בן גוריון מכבי אילת ג' אולם איירטון באר שבע 2-1
24/05/2024
יום שישי, 14:45
ליגת נערים צפון א'
מחזור 3
הפועל עמק המעיינות מ.ס. עיילבון אולם סדס קתולי יווני נצרת 0-2
24/05/2024
יום שישי, 14:45
ליגת נערים דרום ב'
מחזור 16
מכבי אילת א' הפועל בני שמעון אולם איירטון באר שבע אזור משחק
24/05/2024
יום שישי, 14:45
ליגת נערים דרום ב'
מחזור 17
הפועל עומר מכבי אילת ב' אולם איירטון באר שבע 0-2
24/05/2024
יום שישי, 14:45
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 19
הפועל כפר סבא 2 בנות מכבי ג'לג'וליה 1 אולם בר-לב כפר סבא 0-2
24/05/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערים ירושלים
מחזור 14
מועדון כדורעף מכבי שוהם עירוני מודיעין 1 אולם בית ספר יהלום - שוהם אזור משחק
24/05/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערים דרום א'
מחזור 17
הפועל יואב הפועל SVA רחובות 1 בי"ס צפית כפר מנחם אזור משחק
24/05/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערות דרום א'
מחזור 9
הפועל SVA רחובות מ.כ. נס ציונה א' אולם בגין רחובות 2-0
24/05/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערות צפון א'
מחזור 19
אליצור מייסדים כרמיאל ב' הפועל בנות עראבה 1 אולם בי"ס שכניה 2-0
24/05/2024
יום שישי, 16:00
ליגת נערים צפון א'
מחזור 3
מכבי בני נצרת מ.ס. עיילבון אולם סדס קתולי יווני נצרת אזור משחק
24/05/2024
יום שישי, 16:00
ליגת נערים דרום ב'
מחזור 16
אסא בן גוריון באר שבע ב' הפועל בני שמעון אולם איירטון באר שבע אזור משחק
24/05/2024
יום שישי, 16:00
ליגת נערים דרום ב'
מחזור 17
אסא בן גוריון באר שבע א' מכבי אילת ב' אולם איירטון באר שבע 0-2
24/05/2024
יום שישי, 16:45
ליגת נערות צפון א'
מחזור 19
הפועל משגב א' הפועל בנות עראבה 1 אולם בי"ס שכניה 0-2
25/05/2024
יום שבת, 11:00
ליגת נערות צפון ד'
מחזור 17
מכבי חדרה הפועל המעפיל מנשה ב' אולם ע"ש וואקי חדרה אזור משחק
25/05/2024
יום שבת, 12:15
ליגת נערות צפון ד'
מחזור 17
הפועל המעפיל מנשה ב' עירוני חריש ב' אולם ע"ש וואקי חדרה אזור משחק
25/05/2024
יום שבת, 13:30
ליגת נערות צפון ד'
מחזור 17
מכבי חדרה עירוני חריש ב' אולם ע"ש וואקי חדרה אזור משחק
25/05/2024
יום שבת, 16:00
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 19
אליצור כוכב יאיר ב' בנות הרצליה בי"ס נוף צורים אזור משחק
25/05/2024
יום שבת, 17:15
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 19
בנות הרצליה הפועל ג'לג'וליה בי"ס נוף צורים אזור משחק
25/05/2024
יום שבת, 18:30
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 19
אליצור כוכב יאיר ב' הפועל ג'לג'וליה בי"ס נוף צורים אזור משחק
25/05/2024
יום שבת, 19:00
ליגת על נערים - רבע גמר הפלייאוף
משחק 2
מ.כ. נתניה מכבי תל-אביב אולם בי"ס שטקליס - נתניה אזור משחק
27/05/2024
יום שני, 16:00
ליגת נערות ירושלים
מחזור 14
אס"א מסורתי ירושלים מועדון כדורעף מכבי שוהם בי"ס מסורתי ירושלים אזור משחק
27/05/2024
יום שני, 18:15
ליגת על נערים - רבע גמר הפלייאוף
משחק 2
הפועל המעפיל מנשה א' מכבי מוסינזון הוד השרון מרכז ספורט אזורי מנשה אזור משחק
27/05/2024
יום שני, 18:30
ליגת על נערים - רבע גמר הפלייאוף
משחק 1
הפועל המעפיל מעין הפועל SVA רחובות קיבוץ עין החורש אזור משחק
31/05/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערות צפון א'
מחזור 20
הפועל משגב ב' מועדון כדורעף הפועל מנדא אולם בי"ס שכניה אזור משחק
31/05/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 19
בנות מכבי ג'לג'וליה 2 הפועל דרום השרון גנ"צ אולם ספורט ג'לג'וליה אזור משחק
31/05/2024
יום שישי, 13:30
ליגת על נערות - רבע גמר הפלייאוף
משחק 2
הפועל המעפיל מנשה א' מכבי תל אביב מרכז ספורט אזורי מנשה אזור משחק
31/05/2024
יום שישי, 13:30
ליגת על נערים - רבע גמר הפלייאוף
משחק 2
הפועל כפר סבא הפועל מטה אשר עכו מרכז ספורט אלון כפר סבא אזור משחק
31/05/2024
יום שישי, 14:00
ליגת על נערים - רבע גמר הפלייאוף
משחק 2
הפועל SVA רחובות הפועל המעפיל מעין אולם בגין רחובות אזור משחק
31/05/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערות צפון א'
מחזור 20
הפועל משגב ב' הפועל בנות עראבה 1 אולם בי"ס שכניה אזור משחק
31/05/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 19
הפועל דרום השרון גנ"צ מכבי מוסינזון הוד השרון אולם ספורט ג'לג'וליה אזור משחק
31/05/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערות צפון א'
מחזור 20
הפועל משגב א' מועדון כדורעף הפועל מנדא אולם בי"ס שכניה אזור משחק
31/05/2024
יום שישי, 15:30
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 19
בנות מכבי ג'לג'וליה 2 מכבי מוסינזון הוד השרון אולם ספורט ג'לג'וליה אזור משחק
31/05/2024
יום שישי, 16:45
ליגת נערות צפון א'
מחזור 20
הפועל משגב ב' הפועל מג'ד אל כרום אולם בי"ס שכניה אזור משחק
03/06/2024
יום שני, 17:30
ליגת נערים דרום א'
מחזור 16
מכבי אשדוד 3 הפועל SVA ברנר בי"ס מקיף י' אשדוד אזור משחק
03/06/2024
יום שני, 18:45
ליגת נערים דרום א'
מחזור 16
הפועל SVA ברנר הפועל SVA רחובות 2 בי"ס מקיף י' אשדוד אזור משחק
03/06/2024
יום שני, 20:00
ליגת נערים דרום א'
מחזור 16
מכבי אשדוד 3 הפועל SVA רחובות 2 בי"ס מקיף י' אשדוד אזור משחק
07/06/2024
יום שישי, 13:00
ליגת נערים מרכז א'
מחזור 2
הפועל דרום השרון גנ"צ מתנ"ס קדימה צורן אולם בי"ס עמי אסף - חדש אזור משחק
07/06/2024
יום שישי, 14:00
ליגת נערים מרכז א'
מחזור 18
הפועל דרום השרון גנ"צ מתנ"ס קדימה צורן אולם בי"ס עמי אסף - חדש אזור משחק
07/06/2024
יום שישי, 14:00
ליגת נערות צפון א'
מחזור 21
אליצור מייסדים כרמיאל ב' מועדון כדורעף הפועל מנדא אולם בי"ס כרמים - כרמיאל אזור משחק
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
23/05/2024
יום חמישי, 21:00
א' - בית עליון
מחזור 6
מכבי שוהם כדורעף כפר סבא הירוקה אולם בית ספר יהלום - שוהם 3-1
23/05/2024
יום חמישי, 21:00
א' - בית אמצעי
מחזור 7
אליצור נחל שורק אליצור אלון ה. השרון אולם ספורט נצר חזני 0-3
25/05/2024
יום שבת, 19:00
א' - בית עליון
מחזור 6
מכבי אשכול קדם גבעתיים הפועל יואב צפית אולם בי"ס עמי אסף - חדש אזור משחק
25/05/2024
יום שבת, 19:00
א' - בית עליון
מחזור 6
מועדון ספורט גאה תל אביב מ.כ. מכבי רעננה אולם בי"ס עמי אסף - חדש אזור משחק
25/05/2024
יום שבת, 20:00
א' - בית תחתון
מחזור 5
הפועל המעפיל מנשה בליך רמת גן ג' מרכז ספורט אזורי מנשה אזור משחק
25/05/2024
יום שבת, 21:00
א' - בית אמצעי
מחזור 6
שועלי הדרום - אשדוד אליצור כוכב יאיר אולם בי"ס הקריה אשדוד אזור משחק
25/05/2024
יום שבת, 21:00
א' - בית אמצעי
מחזור 6
אליצור מ.א. שומרון סלעית אליצור אלון ה. השרון אולם ספורט סלעית אזור משחק
25/05/2024
יום שבת, 21:00
א' - בית תחתון
מחזור 2
מ.ס. רמת אביב המעפיל מנשה קציר מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
26/05/2024
יום ראשון, 21:00
א' - בית עליון
מחזור 6
מכבי ג'ת בליך רמת גן ב' אולם ג'ת המשולש אזור משחק
26/05/2024
יום ראשון, 21:00
א' - בית אמצעי
מחזור 1
אליצור נחל שורק בליך רמת גן א' אולם ספורט נצר חזני אזור משחק
28/05/2024
יום שלישי, 21:00
א' - בית אמצעי
מחזור 6
הפועל דרום השרון גנ"צ 1 בליך רמת גן א' אולם ספורט רמת הכובש אזור משחק
29/05/2024
יום רביעי, 21:00
א' - בית אמצעי
מחזור 4
אליצור נחל שורק הפועל דרום השרון גנ"צ 1 אולם ספורט נצר חזני אזור משחק
30/05/2024
יום חמישי, 21:00
א' - בית עליון
מחזור 7
מכבי שוהם כדורעף מ.כ. מכבי רעננה אולם בית ספר יהלום - שוהם אזור משחק
30/05/2024
יום חמישי, 21:00
א' - בית אמצעי
מחזור 6
אליצור נחל שורק עירוני מודיעין אולם ספורט נצר חזני אזור משחק
01/06/2024
יום שבת, 19:00
א' - בית עליון
מחזור 7
כפר סבא הירוקה מכבי ג'ת אולם בי"ס עמי אסף - חדש אזור משחק
01/06/2024
יום שבת, 19:00
א' - בית עליון
מחזור 7
בליך רמת גן ב' מכבי אשכול קדם גבעתיים אולם בי"ס עמי אסף - חדש אזור משחק
01/06/2024
יום שבת, 20:00
א' - בית עליון
מחזור 7
הפועל יואב צפית מועדון ספורט גאה תל אביב בי"ס צפית כפר מנחם אזור משחק
01/06/2024
יום שבת, 21:00
א' - בית אמצעי
מחזור 7
אליצור מ.א. שומרון סלעית אליצור כוכב יאיר אולם ספורט סלעית אזור משחק
01/06/2024
יום שבת, 21:00
א' - בית אמצעי
מחזור 7
שועלי הדרום - אשדוד הפועל דרום השרון גנ"צ 1 אולם בי"ס הקריה אשדוד אזור משחק
01/06/2024
יום שבת, 21:00
א' - בית תחתון
מחזור 1
מ.ס. רמת אביב בליך רמת גן ג' מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
01/06/2024
יום שבת, 21:15
א' - בית אמצעי
מחזור 7
עירוני מודיעין בליך רמת גן א' אולם תיכון יחד מודיעין אזור משחק
06/06/2024
יום חמישי, 21:00
א' - בית אמצעי
מחזור 2
שועלי הדרום - אשדוד בליך רמת גן א' אולם בי"ס הקריה אשדוד אזור משחק
באנר 1
באנר 2
באנר 6
באנר 4
באנר 5
באנר 3
IVA TV