מנחיתים חדשות
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הלווייתו של תומר ליבוביץ ז"ל תתקיים ביום שלישי, 17.10.2023, בשעה 14:00 בבית העלמין הצבאי קריית שאול. לבקשת המשפחה - מי שיכול אנא הגיעו להלוויה עם דגל ישראל. יהי זכרו ברוך.
הלווייתו של תומר ליבוביץ ז"ל תתקיים ביום שלישי, 17.10.2023, בשעה 14:00 בבית העלמין הצבאי קריית שאול.
לבקשת המשפחה - מי שיכול אנא הגיעו להלוויה עם דגל ישראל. 
יהי זכרו ברוך.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
יצא לדרך גמר הליגה לנוער בנות בין מ.ס רמת אביב ו מ.ס עיילבון, המשחק משודר בשידור ישיר בערוץ הספורט
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
מכבי ת"א מוליכת הטבלה תגיע הערב להיכל הספורט נעמן ותנסה להמשיך את חגיגת הנצחונות בדרך לשמירת תואר האליפות, אך בצד השני תמתין לה קבוצה שלא אוהבת להפסיד, ובטוח לא לצהובים, האם הפועל מטה אשר עכו ומאות האוהדים שצפויים להגיע ולעודד יצליחו "להעניק" למכבי ת"א הפסד ראשון העונה, ( שידור ישיר בערוץ הספורט 21:00)
מכבי ת"א מוליכת הטבלה תגיע הערב להיכל הספורט נעמן ותנסה להמשיך את חגיגת הנצחונות בדרך לשמירת תואר האליפות, אך בצד השני תמתין לה קבוצה שלא אוהבת להפסיד, ובטוח לא לצהובים, האם הפועל מטה אשר עכו ומאות האוהדים שצפויים להגיע ולעודד יצליחו "להעניק" למכבי ת"א הפסד ראשון העונה, ( שידור ישיר בערוץ הספורט 21:00)
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הקלאסיקו נדחה, המשחק בין מכבי ת"א להפועל מטה אשר עכו נדחה עקה הדבקות מספר שחקנים בנגיף הקורונה. מועד חדש יתפרסם בימים הקרובים.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
מכבי ת"א, הפועל מטה אשר/ עכו והפועל ירושלים מנצחות הערב בליגת העל גברים, ביום שישי מפגש "אש" בין מכבי ת"א להפועל מטה אשר עכו
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
ביום שישי התקיים לראשונה יום עיון לחשיפת תחום חדש בענף – כדורעף בישיבה ענף כדורעף בישיבה מיועד לאנשים עם מוגבלות מוטורית. המוגבלות מתבטא בבעיה אורתופדית או נוירולוגית כלשהי בפלג הגוף התחתון בעיקר. ביום חמישי הבא, 20/1/22 בשעות אחה"צ, מועדון הכדורעף מכבי רעננה יארח את צוות האימון של כדורעף בישיבה שיעביר אימון ומשחקים לדוגמא ל 2 קבוצות נוער שיתנסו לראשונה בכדורעף בישיבה.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
ביום שלישי יתקיים המחזור ה-3 החלקי שלשלב הבתים בליגת העל לגברים. בבית העליון תארח הפועל גליל מטה אשר/עכו את הפועל עירוני קריית אתא, מכבי ת"א תארח את עיילבון ואילו בבית התחתון תפגוש נבחרת האקדמיה את הפועל רחובות והפועל המעפיל/עמק חפר/מנשה תשחק מול מכבי אשדוד
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
 נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
נבחרת הנערים של ישראל מסיימת את הטורניר הראשון במוקדמות אליפות אירופה במקום הרביעי ומבטיחה את השתתפותה בשלב השני שיתקיים באפריל.עילי שלב ליברו הנבחרת נבחר לליברו המצטיין של הטורניר
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרת הנערים פותחת את טורניר מוקדמות אליפות אירופה בנצחון 3:1 על נבחרת סלובקיה. גיל ריב מאמן הנבחת "התחלנו את הטורניר ברגל ימין.המשחק נגד הקבוצה הסלובקית היה מאד חשוב להמשך הטורניר. אני שמח שהבנים ידעו להתגבר על רגעים פחות טובים במהלך המשחק ,כמו בכל משחק ראשון בטורניר ,ועשו את העבודה. מאחר והלוז צפוף כל כך ,כרגע אנחנו שמים את הניצחון הזה מאחורינו ומתכוננים בכל הכוח להתמודדות נגד הנבחרת הקפריסאית"

הפועל SVA ברנר   הפועל SVA ברנר

סגל הקבוצה

עומר סער
בת 14
#3
עומר סער
ליברו
דניאל סגל
בת 16
#5
דניאל סגל
קבלנית
איילת מנדל
בת 14  |  171.00
#6
איילת מנדל
קבלנית
דבורה חדד
בת 18
#6
דבורה חדד
מצליבה
שלי קמלמן
בת 16
#7
שלי קמלמן
קבלנית
נעמה בר
בת 16  |  172.00
#8
נעמה בר
מצליבה
ליבי לנדוי
בת 15
#9
ליבי לנדוי
מצליבה
ענבר זקס
בת 15  |  168.00
#10
ענבר זקס
קבלנית
ירדן פירון
בת 15
#12
ירדן פירון
חוסמת אמצע
עמית אברג'ל
בת 15  |  155.00
#13
עמית אברג'ל
מגישה
סער צורן
בת 17
#14
סער צורן
קבלנית
אופיר סקלי
בת 15
#16
אופיר סקלי
קבלנית
מאי  טופף
בת 15  |  164.00
#20
מאי טופף
קבלנית
הילי טלבי
בת 15  |  166.00
#24
הילי טלבי
ליברו

צוות מקצועי

ארתור מוטין
מאמן
אלה קולנוגורוב
איש צוות

פרטי אולם

אולם בי"ס בראשית - בית אלעזרי
המייסדים, בית אלעזרי
אולם בי"ס בראשית - בית אלעזרי

לוח משחקים

תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
05/01/2024
יום שישי, 14:15
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 1
מכבי ראשון לציון הפועל SVA ברנר אולם בי"ס בראשית - בית אלעזרי 1-3
06/01/2024
יום שבת, 19:00
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 2
הפועל SVA ברנר מ.ס רמת אביב אולם בי"ס בראשית - בית אלעזרי 3-0
26/01/2024
יום שישי, 15:00
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 4
מכבי AOV אשדוד הפועל SVA ברנר אולם קיבוץ חצור 1-3
27/01/2024
יום שבת, 19:30
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 5
הפועל SVA ברנר מועדון כדורעף פתח תקווה אולם בי"ס בראשית - בית אלעזרי 0-3
03/02/2024
יום שבת, 19:00
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 3
הפועל SVA רחובות הפועל SVA ברנר אולם ספורט רון ארד רחובות 0-3
05/02/2024
יום שני, 19:30
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 6
מכבי אשדוד הפועל SVA ברנר בי"ס מקיף י' אשדוד 0-3
17/02/2024
יום שבת, 19:00
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 7
הפועל SVA ברנר עלה אור יהודה אולם בי"ס בראשית - בית אלעזרי 2-3
19/02/2024
יום שני, 19:00
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 8
הפועל ג'לג'וליה הפועל SVA ברנר אולם ספורט ג'לג'וליה 3-1
25/02/2024
יום ראשון, 19:00
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 9
הפועל SVA ברנר בליך רמת גן אולם בי"ס בראשית - בית אלעזרי 2-3
02/03/2024
יום שבת, 20:00
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 10
הפועל SVA ברנר מכבי ראשון לציון אולם בי"ס בראשית - בית אלעזרי 0-3
11/03/2024
יום שני, 18:30
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 11
מ.ס רמת אביב הפועל SVA ברנר מ.ס. אביב אליאנס ת-א 0-3
16/03/2024
יום שבת, 17:00
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 12
הפועל SVA ברנר הפועל SVA רחובות אולם בי"ס בראשית - בית אלעזרי 0-3
30/03/2024
יום שבת, 19:00
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 13
הפועל SVA ברנר מכבי AOV אשדוד אולם בי"ס בראשית - בית אלעזרי 3-0
01/04/2024
יום שני, 17:45
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 14
מועדון כדורעף פתח תקווה הפועל SVA ברנר אולם "הס" ע"ש נחמן מנדל פתח תקווה 3-0
07/04/2024
יום ראשון, 19:00
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 15
הפועל SVA ברנר מכבי אשדוד אולם בי"ס בראשית - בית אלעזרי 3-0
15/04/2024
יום שני, 18:00
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 16
עלה אור יהודה הפועל SVA ברנר אולם חט"ב יובלים אור יהודה אזור משחק
04/05/2024
יום שבת, 19:00
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 17
הפועל SVA ברנר הפועל ג'לג'וליה אולם בי"ס בראשית - בית אלעזרי אזור משחק
20/05/2024
יום שני, 17:00
ליגת נוער בנות מרכז ב'
מחזור 18
בליך רמת גן הפועל SVA ברנר תיכון בליך אזור משחק