מנחיתים חדשות
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הלווייתו של תומר ליבוביץ ז"ל תתקיים ביום שלישי, 17.10.2023, בשעה 14:00 בבית העלמין הצבאי קריית שאול. לבקשת המשפחה - מי שיכול אנא הגיעו להלוויה עם דגל ישראל. יהי זכרו ברוך.
הלווייתו של תומר ליבוביץ ז"ל תתקיים ביום שלישי, 17.10.2023, בשעה 14:00 בבית העלמין הצבאי קריית שאול.
לבקשת המשפחה - מי שיכול אנא הגיעו להלוויה עם דגל ישראל. 
יהי זכרו ברוך.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
יצא לדרך גמר הליגה לנוער בנות בין מ.ס רמת אביב ו מ.ס עיילבון, המשחק משודר בשידור ישיר בערוץ הספורט
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
מכבי ת"א מוליכת הטבלה תגיע הערב להיכל הספורט נעמן ותנסה להמשיך את חגיגת הנצחונות בדרך לשמירת תואר האליפות, אך בצד השני תמתין לה קבוצה שלא אוהבת להפסיד, ובטוח לא לצהובים, האם הפועל מטה אשר עכו ומאות האוהדים שצפויים להגיע ולעודד יצליחו "להעניק" למכבי ת"א הפסד ראשון העונה, ( שידור ישיר בערוץ הספורט 21:00)
מכבי ת"א מוליכת הטבלה תגיע הערב להיכל הספורט נעמן ותנסה להמשיך את חגיגת הנצחונות בדרך לשמירת תואר האליפות, אך בצד השני תמתין לה קבוצה שלא אוהבת להפסיד, ובטוח לא לצהובים, האם הפועל מטה אשר עכו ומאות האוהדים שצפויים להגיע ולעודד יצליחו "להעניק" למכבי ת"א הפסד ראשון העונה, ( שידור ישיר בערוץ הספורט 21:00)
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הקלאסיקו נדחה, המשחק בין מכבי ת"א להפועל מטה אשר עכו נדחה עקה הדבקות מספר שחקנים בנגיף הקורונה. מועד חדש יתפרסם בימים הקרובים.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
מכבי ת"א, הפועל מטה אשר/ עכו והפועל ירושלים מנצחות הערב בליגת העל גברים, ביום שישי מפגש "אש" בין מכבי ת"א להפועל מטה אשר עכו
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
ביום שישי התקיים לראשונה יום עיון לחשיפת תחום חדש בענף – כדורעף בישיבה ענף כדורעף בישיבה מיועד לאנשים עם מוגבלות מוטורית. המוגבלות מתבטא בבעיה אורתופדית או נוירולוגית כלשהי בפלג הגוף התחתון בעיקר. ביום חמישי הבא, 20/1/22 בשעות אחה"צ, מועדון הכדורעף מכבי רעננה יארח את צוות האימון של כדורעף בישיבה שיעביר אימון ומשחקים לדוגמא ל 2 קבוצות נוער שיתנסו לראשונה בכדורעף בישיבה.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
ביום שלישי יתקיים המחזור ה-3 החלקי שלשלב הבתים בליגת העל לגברים. בבית העליון תארח הפועל גליל מטה אשר/עכו את הפועל עירוני קריית אתא, מכבי ת"א תארח את עיילבון ואילו בבית התחתון תפגוש נבחרת האקדמיה את הפועל רחובות והפועל המעפיל/עמק חפר/מנשה תשחק מול מכבי אשדוד
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
 נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
נבחרת הנערים של ישראל מסיימת את הטורניר הראשון במוקדמות אליפות אירופה במקום הרביעי ומבטיחה את השתתפותה בשלב השני שיתקיים באפריל.עילי שלב ליברו הנבחרת נבחר לליברו המצטיין של הטורניר
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרת הנערים פותחת את טורניר מוקדמות אליפות אירופה בנצחון 3:1 על נבחרת סלובקיה. גיל ריב מאמן הנבחת "התחלנו את הטורניר ברגל ימין.המשחק נגד הקבוצה הסלובקית היה מאד חשוב להמשך הטורניר. אני שמח שהבנים ידעו להתגבר על רגעים פחות טובים במהלך המשחק ,כמו בכל משחק ראשון בטורניר ,ועשו את העבודה. מאחר והלוז צפוף כל כך ,כרגע אנחנו שמים את הניצחון הזה מאחורינו ומתכוננים בכל הכוח להתמודדות נגד הנבחרת הקפריסאית"

אסא בן גוריון באר שבע   אסא בן גוריון באר שבע

סגל הקבוצה

אביתר דרעי
בן 20
#1
אביתר דרעי
מגיש
איליה שרצ'בלוק
בן 20
#1
איליה שרצ'בלוק
חוסם אמצע
ארתור סטנגריט
בן 19
#1
ארתור סטנגריט
קבלן
טל יפרח
בן 18
#1
טל יפרח
חוסם אמצע
יהונתן סומר
בן 17
#1
יהונתן סומר
חוסם אמצע
יונתן בלוך
בן 18
#1
יונתן בלוך
מגיש
ליעד חסון
בן 17
#1
ליעד חסון
מגיש
נאור בודה
בן 18
#1
נאור בודה
חוסם אמצע
נועם גמליאל
בן 17  |  1.62
#1
נועם גמליאל
מצליב
עילי שוורץ
בן 17  |  1.64
#1
עילי שוורץ
קבלן
קורן ויצמן
בן 17  |  1.68
#1
קורן ויצמן
קבלן
רואי ירחי
בן 17
#1
רואי ירחי
קבלן
סהר כהן חפר
בן 19
#6
סהר כהן חפר
קבלן
אחמד עאסי
בן 19
#12
אחמד עאסי
חוסם אמצע

צוות מקצועי

רועי נתיב
מאמן

פרטי אולם

אולם איירטון באר שבע
אוניברסיטת בן גוריון, באר שבע
אולם איירטון באר שבע

לוח משחקים

תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
16/11/2022
יום רביעי, 17:45
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 2
הפועל ירושלים 2 אסא בן גוריון באר שבע אולם אורט פלך בנים - ירושלים 3-0
23/11/2022
יום רביעי, 19:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 3
אסא בן גוריון באר שבע מכבי אשדוד 2 אולם איירטון באר שבע 0-3
27/11/2022
יום ראשון, 17:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 1
אסא בן גוריון באר שבע הפועל SVA ברנר אולם איירטון באר שבע 0-3
30/11/2022
יום רביעי, 17:30
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 4
הפועל בני שמעון אסא בן גוריון באר שבע קיבוץ שובל 0-3
07/12/2022
יום רביעי, 19:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 5
אסא בן גוריון באר שבע אליצור נתן אשקלון אולם איירטון באר שבע 0-3
28/12/2022
יום רביעי, 17:15
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 6
אסא בן גוריון באר שבע הפועל שער הנגב אולם איירטון באר שבע 0-3
04/01/2023
יום רביעי, 19:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 7
הפועל SVA רחובות אסא בן גוריון באר שבע אולם בגין רחובות 3-0
11/01/2023
יום רביעי, 17:15
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 8
אסא בן גוריון באר שבע הפועל עומר אולם איירטון באר שבע 0-3
01/02/2023
יום רביעי, 17:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 10
הפועל עומר אסא בן גוריון באר שבע מקיף עומר 3-0
08/02/2023
יום רביעי, 17:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 11
הפועל SVA ברנר אסא בן גוריון באר שבע אולם בי"ס בראשית - בית אלעזרי 3-1
15/02/2023
יום רביעי, 19:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 12
אסא בן גוריון באר שבע הפועל ירושלים 2 אולם איירטון באר שבע 0-3
19/02/2023
יום ראשון, 19:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 9
מכבי אשדוד אסא בן גוריון באר שבע בי"ס מקיף י' אשדוד 0-3
01/03/2023
יום רביעי, 19:30
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 14
אליצור נתן אשקלון אסא בן גוריון באר שבע בי"ס אורט אדיבי אשקלון 1-3
08/03/2023
יום רביעי, 19:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 15
אסא בן גוריון באר שבע מכבי אשדוד אולם איירטון באר שבע 2-3
12/03/2023
יום ראשון, 19:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 13
אסא בן גוריון באר שבע הפועל בני שמעון אולם איירטון באר שבע 3-0
15/03/2023
יום רביעי, 19:30
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 16
מכבי אשדוד 2 אסא בן גוריון באר שבע בי"ס מקיף י' אשדוד 3-0
22/03/2023
יום רביעי, 18:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 17
הפועל שער הנגב אסא בן גוריון באר שבע אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב 3-1
29/03/2023
יום רביעי, 19:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 18
אסא בן גוריון באר שבע הפועל SVA רחובות אולם איירטון באר שבע 0-3