מנחיתים חדשות
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
מכבי ת"א, הפועל מטה אשר/ עכו והפועל ירושלים מנצחות הערב בליגת העל גברים, ביום שישי מפגש "אש" בין מכבי ת"א להפועל מטה אשר עכו
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
ביום שישי התקיים לראשונה יום עיון לחשיפת תחום חדש בענף – כדורעף בישיבה ענף כדורעף בישיבה מיועד לאנשים עם מוגבלות מוטורית. המוגבלות מתבטא בבעיה אורתופדית או נוירולוגית כלשהי בפלג הגוף התחתון בעיקר. ביום חמישי הבא, 20/1/22 בשעות אחה"צ, מועדון הכדורעף מכבי רעננה יארח את צוות האימון של כדורעף בישיבה שיעביר אימון ומשחקים לדוגמא ל 2 קבוצות נוער שיתנסו לראשונה בכדורעף בישיבה.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
ביום שלישי יתקיים המחזור ה-3 החלקי שלשלב הבתים בליגת העל לגברים. בבית העליון תארח הפועל גליל מטה אשר/עכו את הפועל עירוני קריית אתא, מכבי ת"א תארח את עיילבון ואילו בבית התחתון תפגוש נבחרת האקדמיה את הפועל רחובות והפועל המעפיל/עמק חפר/מנשה תשחק מול מכבי אשדוד
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
 נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
נבחרת הנערים של ישראל מסיימת את הטורניר הראשון במוקדמות אליפות אירופה במקום הרביעי ומבטיחה את השתתפותה בשלב השני שיתקיים באפריל.עילי שלב ליברו הנבחרת נבחר לליברו המצטיין של הטורניר
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרת הנערים פותחת את טורניר מוקדמות אליפות אירופה בנצחון 3:1 על נבחרת סלובקיה. גיל ריב מאמן הנבחת "התחלנו את הטורניר ברגל ימין.המשחק נגד הקבוצה הסלובקית היה מאד חשוב להמשך הטורניר. אני שמח שהבנים ידעו להתגבר על רגעים פחות טובים במהלך המשחק ,כמו בכל משחק ראשון בטורניר ,ועשו את העבודה. מאחר והלוז צפוף כל כך ,כרגע אנחנו שמים את הניצחון הזה מאחורינו ומתכוננים בכל הכוח להתמודדות נגד הנבחרת הקפריסאית"
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
קלאסיקו בנשים - המחזור השני של שלב הבתים יעמוד בסימן המשחק בין מכבי חיפה להפועל כפר סבא (שידור ישיר בערוץ הספורט) בשאר המשחקים: מכבי רעננה תפגוש את עירוני קריית אתא ואילו מכבי חדרה תשחק מול מכבי אשדוד. בבית התחתון: מכבי תל אביב תתמודד מול בנות נצרת ואילו ק.ק תל אביב תשחק מול מכבי מוסינזון הוד השרון. במשחק שנדחה מ.ס עיילבון תשחק מול נבחרת האקדמיה
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הפתעה בפתיחת משחקי הבתים בליגת העל לכדורעף נשים כאשר מכבי אשדוד מנצחת בחוץ את הפועל עירוני קריית אתא. ביתר המשחקים: הפועל כפר סבא שורדת מותחן של חמש מערכות ומנצחת את מכבי רעננה ומכבי חיפה מנצחת את מכבי חדרה. בבית התחתון: מכבי בנות נצרת מנצחת את נבחרת האקדמיה וק.ק תל אביב גוברת על עיילבון. מחר יתמודדו מכבי מוסינזון הוד השרון ומכבי תל אביב
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
משחקי הבית העליון והבית התחתון של ליגת העל לנשים יחלו ביום שני 3.1. בית העליון תפגוש הפועל כפר סבא את מכבי רעננה, הפועל עירוני קריית אתא תשחק מול מכבי אשדוד ואילו מכבי חיפה תפגוש את מכבי חדרה. בבית התחתון תשחק מכבי בנות נצרת מול נבחרת האקדמיה, ק.ק תל אביב תפגוש את מ.ס עיילבון ואילו מכבי מוסינזון הוד השרון תשחק מול מכבי תל אביב. שידורים ישירים של המשחקים באתר האיגוד
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
ענף הכדורעף בישיבה עושה "עלייה" לישראל וב-14 לינואר יתקיים בכפר הנוער מבואות ים, כנס מיוחד של איגוד הכדורעף, ההתאחדות הישראלית לספורט נכים והוועד הפראלימפי הישראלי בנושא. הזדמנות מצוינת להצצה אל הענף המקסים הזה בעזרתה של אולגה גומברג, פרויקטורית של פיתוח כדורעף בישיבה

הפועל כאוכב   הפועל כאוכב

סגל הקבוצה

מונתסר אבו אלהיג'א
בן 15
#1
מונתסר אבו אלהיג'א
מצליב
מחמוד אבו אלהיג'א
בן 19
#1
מחמוד אבו אלהיג'א
קבלן
עלי ח'ליל
בן 17
#1
עלי ח'ליל
מגיש
יוסף אבו אלהיג'א
בן 19
#3
יוסף אבו אלהיג'א
חוסם אמצע
מוחמד אבו אל היג'א
בן 17
#3
מוחמד אבו אל היג'א
מצליב
מוחמד איאד חאג'
בן 15
#3
מוחמד איאד חאג'
קבלן
מוחמד מח'לס חג'וג'
בן 15
#3
מוחמד מח'לס חג'וג'
מצליב
מוחמד חג'וג'
בן 17
#4
מוחמד חג'וג'
קבלן
עלי סאלח
בן 17
#5
עלי סאלח
חוסם אמצע
אייהם עודה
בן 16
#8
אייהם עודה
חוסם אמצע
מוחמד  אבו אלהיגא סולימאן
בן 16
#8
מוחמד אבו אלהיגא סולימאן
מגיש
וסים היג'א
בן 15
#10
וסים היג'א
מצליב
קייס חליל
בן 16
#11
קייס חליל
מגיש
ראזי אבו אלהיג'א
בן 16
#11
ראזי אבו אלהיג'א
קבלן
אחמד  סאלח
בן 16
#12
אחמד סאלח
קבלן

צוות מקצועי

מחמוד סג'ייר
מדריך
ואיל חג'וג'
מדריך

פרטי אולם

אולם ספורט כאוכב
כאוכב
אולם ספורט כאוכב

לוח משחקים

תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
03/11/2021
יום רביעי, 18:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 1
הפועל כאוכב הפועל עמק המעיינות אולם ספורט כאוכב 3-0
10/11/2021
יום רביעי, 19:00
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 2
הפועל כאוכב מכבי בני נצרת אולם ספורט כאוכב 0-3
20/11/2021
יום שבת, 11:00
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 3
מ.ה. דלית אל כרמל הפועל כאוכב אולם ב"ס עתיד 3-0
01/12/2021
יום רביעי, 19:00
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 4
הפועל כאוכב הפועל עמק יזרעאל אולם ספורט כאוכב 0-3
08/12/2021
יום רביעי, 18:00
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 5
הפועל סכנין הפועל כאוכב פיס קהילתי סכנין 3-0
15/12/2021
יום רביעי, 19:00
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 6
הפועל כאוכב מכבי עוספיא 05 אולם ספורט כאוכב 3-1
29/12/2021
יום רביעי, 17:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 7
מכבי המושבות הפועל כאוכב בית ספר אורט בנימינה אזור משחק
12/01/2022
יום רביעי, 18:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 8
הפועל עמק המעיינות הפועל כאוכב בי"ס המשותף שדה אליהו 0-3
19/01/2022
יום רביעי, 18:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 9
מכבי בני נצרת הפועל כאוכב אולם סדס קתולי יווני 3-0
01/02/2022
יום שלישי, 16:00
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 11
הפועל עמק יזרעאל הפועל כאוכב אולם קיבוץ הרדוף אזור משחק
09/02/2022
יום רביעי, 19:00
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 12
הפועל כאוכב הפועל סכנין אולם ספורט כאוכב אזור משחק
12/02/2022
יום שבת, 15:00
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 10
הפועל כאוכב מ.ה. דלית אל כרמל אולם ספורט כאוכב אזור משחק
15/02/2022
יום שלישי, 18:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 13
מכבי עוספיא 05 הפועל כאוכב אולם בית ספר יסודי א' - עוספיא אזור משחק
23/02/2022
יום רביעי, 19:00
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 14
הפועל כאוכב מכבי המושבות אולם ספורט כאוכב אזור משחק