מנחיתים חדשות
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
 נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
נבחרת הנערים של ישראל מסיימת את הטורניר הראשון במוקדמות אליפות אירופה במקום הרביעי ומבטיחה את השתתפותה בשלב השני שיתקיים באפריל.עילי שלב ליברו הנבחרת נבחר לליברו המצטיין של הטורניר
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרת הנערים פותחת את טורניר מוקדמות אליפות אירופה בנצחון 3:1 על נבחרת סלובקיה. גיל ריב מאמן הנבחת "התחלנו את הטורניר ברגל ימין.המשחק נגד הקבוצה הסלובקית היה מאד חשוב להמשך הטורניר. אני שמח שהבנים ידעו להתגבר על רגעים פחות טובים במהלך המשחק ,כמו בכל משחק ראשון בטורניר ,ועשו את העבודה. מאחר והלוז צפוף כל כך ,כרגע אנחנו שמים את הניצחון הזה מאחורינו ומתכוננים בכל הכוח להתמודדות נגד הנבחרת הקפריסאית"
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
קלאסיקו בנשים - המחזור השני של שלב הבתים יעמוד בסימן המשחק בין מכבי חיפה להפועל כפר סבא (שידור ישיר בערוץ הספורט) בשאר המשחקים: מכבי רעננה תפגוש את עירוני קריית אתא ואילו מכבי חדרה תשחק מול מכבי אשדוד. בבית התחתון: מכבי תל אביב תתמודד מול בנות נצרת ואילו ק.ק תל אביב תשחק מול מכבי מוסינזון הוד השרון. במשחק שנדחה מ.ס עיילבון תשחק מול נבחרת האקדמיה
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הפתעה בפתיחת משחקי הבתים בליגת העל לכדורעף נשים כאשר מכבי אשדוד מנצחת בחוץ את הפועל עירוני קריית אתא. ביתר המשחקים: הפועל כפר סבא שורדת מותחן של חמש מערכות ומנצחת את מכבי רעננה ומכבי חיפה מנצחת את מכבי חדרה. בבית התחתון: מכבי בנות נצרת מנצחת את נבחרת האקדמיה וק.ק תל אביב גוברת על עיילבון. מחר יתמודדו מכבי מוסינזון הוד השרון ומכבי תל אביב
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
משחקי הבית העליון והבית התחתון של ליגת העל לנשים יחלו ביום שני 3.1. בית העליון תפגוש הפועל כפר סבא את מכבי רעננה, הפועל עירוני קריית אתא תשחק מול מכבי אשדוד ואילו מכבי חיפה תפגוש את מכבי חדרה. בבית התחתון תשחק מכבי בנות נצרת מול נבחרת האקדמיה, ק.ק תל אביב תפגוש את מ.ס עיילבון ואילו מכבי מוסינזון הוד השרון תשחק מול מכבי תל אביב. שידורים ישירים של המשחקים באתר האיגוד
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
ענף הכדורעף בישיבה עושה "עלייה" לישראל וב-14 לינואר יתקיים בכפר הנוער מבואות ים, כנס מיוחד של איגוד הכדורעף, ההתאחדות הישראלית לספורט נכים והוועד הפראלימפי הישראלי בנושא. הזדמנות מצוינת להצצה אל הענף המקסים הזה בעזרתה של אולגה גומברג, פרויקטורית של פיתוח כדורעף בישיבה
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
רגע לאחר סיום הסיבוב הראשון של הליגה ולקראת המעבר לבית תחתון ועליון, ראיון מיוחד באתר האיגוד עם המנהל המקצועי זוהר בר נצר
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
המחזור ה-11 והאחרון בעונה הסדירה של ליגת העל לגברים החל אתמול, שני, בניצחון של הפועל גליל מטה אשר/עכו על מכבי מוסינזון הוד השרון. היום, ישחקו בקרב ישיר על מקום בבית העליון מ.ס עיילבון מול מכבי אשדוד (שידור ישיר בערוץ הספורט), ק.ק תל אביב מול הפועל המעפיל /עמק חפר/מנשה, מכבי תל אביב מול הפועל רחובות. ביום רביעי יתקיימו שני המשחקים הנותרים: הפועל עירוני קריית אתא מול הפועל אריות ירושלים ונבחרת האקדמיה מול הפועל כפר סבא
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
ערב נהדר לכדורעף הישראלי בגביע האתגר, מכבי ת"א בגברים והפועל כ"ס בנשים עם נצחונות משכנעים וסיכוי גדול לעלות לשלב הבא
ערב נהדר לכדורעף הישראלי בגביע האתגר, מכבי ת"א בגברים והפועל כ"ס בנשים עם נצחונות משכנעים וסיכוי גדול לעלות לשלב הבא

ליגת נוער בנות דרום

עונת 2021-22
ליגת נוער בנות דרום, מחזור 10, עונת 2021-22
 בית לזרוס ירושלים, יום ב', 17/01/2022, 18:00
שופט: דניאל גרומבק (שופט ראשי)

סגל הפועל ירושלים 2

הגר  יפת
בת 15  |  1.50
ת. לידה: 16/08/2007
#1
הגר יפת
קבלנית
עדי  פנחס
בת 15  |  1.55
ת. לידה: 21/02/2007
#7
עדי פנחס
קבלנית
מישל קירילקו
בת 15  |  1.50
ת. לידה: 14/01/2007
#8
מישל קירילקו
מצליבה
אריאל אגאי
בת 15  |  1.76
ת. לידה: 18/05/2007
#10
אריאל אגאי
מגישה
גיא שינטוק
בת 15  |  1.80
ת. לידה: 24/11/2007
#10
גיא שינטוק
מגישה
יעל רוזנברג
בת 15  |  1.80
ת. לידה: 07/08/2007
#10
יעל רוזנברג
מצליבה
נילי דורון
בת 15  |  1.80
ת. לידה: 16/02/2007
#10
נילי דורון
-
עופר גושן
בת 15  |  1.70
ת. לידה: 25/03/2007
#10
עופר גושן
מגישה
שיר רוזנברג
בת 17  |  1.70
ת. לידה: 16/10/2005
#10
שיר רוזנברג
מגישה
תמר שושיוסקי
בת 18  |  1.70
ת. לידה: 09/07/2004
#10
תמר שושיוסקי
מצליבה
טוהר  מגרי
בת 16  |  1.50
ת. לידה: 08/09/2006
#11
טוהר מגרי
-
תהילה  כלפה
בת 16  |  1.50
ת. לידה: 16/12/2006
#12
תהילה כלפה
קבלנית

צוות מקצועי הפועל ירושלים 2

סגל אס"א מסורתי ירושלים

אליסיה בגדסריאן
בת 19  |  -
ת. לידה: 02/10/2003
#1
אליסיה בגדסריאן
ליברו
שני קנטרוביץ
בת 17  |  -
ת. לידה: 04/11/2005
#5
שני קנטרוביץ
קבלנית
אביב אגם
בת 18  |  -
ת. לידה: 21/12/2004
#9
אביב אגם
מגישה
לירון שושני
בת 18  |  -
ת. לידה: 19/08/2004
#11
לירון שושני
מגישה
עדי זבולוני
בת 17  |  -
ת. לידה: 23/05/2005
#12
עדי זבולוני
ליברו
נטע דרמן קגנובסקי
בת 16  |  -
ת. לידה: 16/11/2006
#14
נטע דרמן קגנובסקי
ליברו
ירין עמר
בת 18  |  -
ת. לידה: 04/05/2004
#15
ירין עמר
מגישה
מיכל צ'צאשווילי
בת 16  |  -
ת. לידה: 24/03/2006
#17
מיכל צ'צאשווילי
חוסמת אמצע
מעיין פדייב
בת 15  |  -
ת. לידה: 13/07/2007
#17
מעיין פדייב
מצליבה
אביה קסוס
בת 16  |  -
ת. לידה: 14/01/2006
#18
אביה קסוס
מגישה
מיכאלה בלואוסוב
בת 19  |  -
ת. לידה: 19/12/2003
#18
מיכאלה בלואוסוב
מצליבה
גילי אלמוג
בת 16  |  -
ת. לידה: 19/05/2006
#20
גילי אלמוג
-
מעיין גורדו
בת 17  |  -
ת. לידה: 21/12/2005
#21
מעיין גורדו
מצליבה
יהל כהן
בת 17  |  -
ת. לידה: 06/10/2005
#22
יהל כהן
קבלנית
מאי רביניאן
בת 16  |  -
ת. לידה: 25/04/2006
#24
מאי רביניאן
מגישה

צוות מקצועי אס"א מסורתי ירושלים

איליה קבשה
איליה קבשה
מאמן

מפגשים אחרונים

תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם תוצאה
15/11/2021
17, 16:30
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 3
אס"א מסורתי ירושלים הפועל ירושלים 2 בי"ס מסורתי 0-3