מנחיתים חדשות
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הקלאסיקו נדחה, המשחק בין מכבי ת"א להפועל מטה אשר עכו נדחה עקה הדבקות מספר שחקנים בנגיף הקורונה. מועד חדש יתפרסם בימים הקרובים.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
מכבי ת"א, הפועל מטה אשר/ עכו והפועל ירושלים מנצחות הערב בליגת העל גברים, ביום שישי מפגש "אש" בין מכבי ת"א להפועל מטה אשר עכו
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
ביום שישי התקיים לראשונה יום עיון לחשיפת תחום חדש בענף – כדורעף בישיבה ענף כדורעף בישיבה מיועד לאנשים עם מוגבלות מוטורית. המוגבלות מתבטא בבעיה אורתופדית או נוירולוגית כלשהי בפלג הגוף התחתון בעיקר. ביום חמישי הבא, 20/1/22 בשעות אחה"צ, מועדון הכדורעף מכבי רעננה יארח את צוות האימון של כדורעף בישיבה שיעביר אימון ומשחקים לדוגמא ל 2 קבוצות נוער שיתנסו לראשונה בכדורעף בישיבה.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
ביום שלישי יתקיים המחזור ה-3 החלקי שלשלב הבתים בליגת העל לגברים. בבית העליון תארח הפועל גליל מטה אשר/עכו את הפועל עירוני קריית אתא, מכבי ת"א תארח את עיילבון ואילו בבית התחתון תפגוש נבחרת האקדמיה את הפועל רחובות והפועל המעפיל/עמק חפר/מנשה תשחק מול מכבי אשדוד
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
 נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
נבחרת הנערים של ישראל מסיימת את הטורניר הראשון במוקדמות אליפות אירופה במקום הרביעי ומבטיחה את השתתפותה בשלב השני שיתקיים באפריל.עילי שלב ליברו הנבחרת נבחר לליברו המצטיין של הטורניר
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרת הנערים פותחת את טורניר מוקדמות אליפות אירופה בנצחון 3:1 על נבחרת סלובקיה. גיל ריב מאמן הנבחת "התחלנו את הטורניר ברגל ימין.המשחק נגד הקבוצה הסלובקית היה מאד חשוב להמשך הטורניר. אני שמח שהבנים ידעו להתגבר על רגעים פחות טובים במהלך המשחק ,כמו בכל משחק ראשון בטורניר ,ועשו את העבודה. מאחר והלוז צפוף כל כך ,כרגע אנחנו שמים את הניצחון הזה מאחורינו ומתכוננים בכל הכוח להתמודדות נגד הנבחרת הקפריסאית"
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
קלאסיקו בנשים - המחזור השני של שלב הבתים יעמוד בסימן המשחק בין מכבי חיפה להפועל כפר סבא (שידור ישיר בערוץ הספורט) בשאר המשחקים: מכבי רעננה תפגוש את עירוני קריית אתא ואילו מכבי חדרה תשחק מול מכבי אשדוד. בבית התחתון: מכבי תל אביב תתמודד מול בנות נצרת ואילו ק.ק תל אביב תשחק מול מכבי מוסינזון הוד השרון. במשחק שנדחה מ.ס עיילבון תשחק מול נבחרת האקדמיה
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הפתעה בפתיחת משחקי הבתים בליגת העל לכדורעף נשים כאשר מכבי אשדוד מנצחת בחוץ את הפועל עירוני קריית אתא. ביתר המשחקים: הפועל כפר סבא שורדת מותחן של חמש מערכות ומנצחת את מכבי רעננה ומכבי חיפה מנצחת את מכבי חדרה. בבית התחתון: מכבי בנות נצרת מנצחת את נבחרת האקדמיה וק.ק תל אביב גוברת על עיילבון. מחר יתמודדו מכבי מוסינזון הוד השרון ומכבי תל אביב
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
משחקי הבית העליון והבית התחתון של ליגת העל לנשים יחלו ביום שני 3.1. בית העליון תפגוש הפועל כפר סבא את מכבי רעננה, הפועל עירוני קריית אתא תשחק מול מכבי אשדוד ואילו מכבי חיפה תפגוש את מכבי חדרה. בבית התחתון תשחק מכבי בנות נצרת מול נבחרת האקדמיה, ק.ק תל אביב תפגוש את מ.ס עיילבון ואילו מכבי מוסינזון הוד השרון תשחק מול מכבי תל אביב. שידורים ישירים של המשחקים באתר האיגוד

ליגת נוער בנות דרום

עונת 2021-22
ליגת נוער בנות דרום, מחזור 10, עונת 2021-22
 אולם פייס קהילתי עופרה, יום ב', 17/01/2022, 16:00
שופט: לא מתקיים (שופט ראשי)

סגל הפועל אולפנת עפרה

טליה חורי
בת 18  |  -
ת. לידה: 07/12/2004
#1
טליה חורי
מגישה
אסנת בן ציון
בת 17  |  -
ת. לידה: 19/10/2005
#3
אסנת בן ציון
מצליבה
מיכל וחנון
בת 18  |  1.90
ת. לידה: 28/01/2004
#7
מיכל וחנון
קבלנית
נעה אופיר
בת 18  |  -
ת. לידה: 21/06/2004
#9
נעה אופיר
מצליבה
תמר טרנר
בת 15  |  -
ת. לידה: 23/03/2007
#10
תמר טרנר
חוסמת אמצע
אוריה כהן
בת 18  |  -
ת. לידה: 03/04/2004
#12
אוריה כהן
קבלנית
אושרי זרביב
בת 16  |  -
ת. לידה: 30/01/2006
#12
אושרי זרביב
קבלנית
אילנה גרלק
בת 18  |  -
ת. לידה: 06/06/2004
#12
אילנה גרלק
חוסמת אמצע
נעמי גרלק
בת 15  |  -
ת. לידה: 07/02/2007
#12
נעמי גרלק
קבלנית
כרמל ברון
בת 16  |  -
ת. לידה: 23/03/2006
#14
כרמל ברון
מגישה
ניצן נגר
בת 18  |  -
ת. לידה: 09/05/2004
#14
ניצן נגר
קבלנית
צופיה נבוני
בת 17  |  -
ת. לידה: 28/08/2005
#15
צופיה נבוני
מגישה
דבורה טרנר
בת 17  |  -
ת. לידה: 05/05/2005
#17
דבורה טרנר
חוסמת אמצע
רוני בת ציון רוגוב
בת 17  |  -
ת. לידה: 06/01/2005
#19
רוני בת ציון רוגוב
חוסמת אמצע
נעה רייס
בת 17  |  -
ת. לידה: 09/06/2005
#20
נעה רייס
חוסמת אמצע

צוות מקצועי הפועל אולפנת עפרה

סגל הפועל SVA רחובות

אלינה טומשבסקי
בת 17  |  -
ת. לידה: 11/11/2005
#1
אלינה טומשבסקי
חוסמת אמצע
יהלי בן יהודה
בת 14  |  -
ת. לידה: 05/03/2008
#3
יהלי בן יהודה
קבלנית
ליה כהן
בת 16  |  -
ת. לידה: 27/04/2006
#4
ליה כהן
ליברו
אלמוג גולדנברג
בת 17  |  -
ת. לידה: 05/09/2005
#6
אלמוג גולדנברג
קבלנית
טל מורנו
בת 19  |  -
ת. לידה: 08/12/2003
#8
טל מורנו
מצליבה
אגם סרוגו
בת 15  |  -
ת. לידה: 23/07/2007
#9
אגם סרוגו
חוסמת אמצע
תאיר גבע
בת 16  |  -
ת. לידה: 06/03/2006
#10
תאיר גבע
קבלנית
אלי דותן זהר
בת 17  |  -
ת. לידה: 29/11/2005
#11
אלי דותן זהר
חוסמת אמצע
דניאל  ברמן
בת 18  |  -
ת. לידה: 06/12/2004
#12
דניאל ברמן
מגישה
שקד רומי
בת 15  |  -
ת. לידה: 06/07/2007
#13
שקד רומי
חוסמת אמצע
אופיר ינאי
בת 17  |  -
ת. לידה: 29/11/2005
#15
אופיר ינאי
חוסמת אמצע
ולריה דולקרט
בת 18  |  1.75
ת. לידה: 22/03/2004
#18
ולריה דולקרט
קבלנית
ורברה איצקוב
בת 17  |  -
ת. לידה: 24/10/2005
#18
ורברה איצקוב
מצליבה
זוהר טאייב
בת 16  |  -
ת. לידה: 24/11/2006
#20
זוהר טאייב
ליברו
מישל  גמרסני
בת 19  |  -
ת. לידה: 29/10/2003
#21
מישל גמרסני
קבלנית
דבורה חדד
בת 16  |  -
ת. לידה: 23/08/2006
#22
דבורה חדד
מצליבה

צוות מקצועי הפועל SVA רחובות

מנחם שפר
מנחם שפר
מאמן
ארתור מוטין
ארתור מוטין
מאמן
אלה קולנוגורוב
אלה קולנוגורוב
מאמן

מפגשים אחרונים

תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם תוצאה
15/11/2021
17, 18:00
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 3
הפועל SVA רחובות הפועל אולפנת עפרה אולם בגין רחובות 0-3
18/04/2021
17, 17:45
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 7
הפועל SVA רחובות הפועל אולפנת עפרה אולם ב"ס שפרינצק רחובות 0-3
31/05/2021
17, 16:00
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 14
הפועל אולפנת עפרה הפועל SVA רחובות אולם פייס קהילתי עופרה 0-3