מנחיתים חדשות
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
ביום שישי התקיים לראשונה יום עיון לחשיפת תחום חדש בענף – כדורעף בישיבה ענף כדורעף בישיבה מיועד לאנשים עם מוגבלות מוטורית. המוגבלות מתבטא בבעיה אורתופדית או נוירולוגית כלשהי בפלג הגוף התחתון בעיקר. ביום חמישי הבא, 20/1/22 בשעות אחה"צ, מועדון הכדורעף מכבי רעננה יארח את צוות האימון של כדורעף בישיבה שיעביר אימון ומשחקים לדוגמא ל 2 קבוצות נוער שיתנסו לראשונה בכדורעף בישיבה.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
ביום שלישי יתקיים המחזור ה-3 החלקי שלשלב הבתים בליגת העל לגברים. בבית העליון תארח הפועל גליל מטה אשר/עכו את הפועל עירוני קריית אתא, מכבי ת"א תארח את עיילבון ואילו בבית התחתון תפגוש נבחרת האקדמיה את הפועל רחובות והפועל המעפיל/עמק חפר/מנשה תשחק מול מכבי אשדוד
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
 נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
נבחרת הנערים של ישראל מסיימת את הטורניר הראשון במוקדמות אליפות אירופה במקום הרביעי ומבטיחה את השתתפותה בשלב השני שיתקיים באפריל.עילי שלב ליברו הנבחרת נבחר לליברו המצטיין של הטורניר
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרת הנערים פותחת את טורניר מוקדמות אליפות אירופה בנצחון 3:1 על נבחרת סלובקיה. גיל ריב מאמן הנבחת "התחלנו את הטורניר ברגל ימין.המשחק נגד הקבוצה הסלובקית היה מאד חשוב להמשך הטורניר. אני שמח שהבנים ידעו להתגבר על רגעים פחות טובים במהלך המשחק ,כמו בכל משחק ראשון בטורניר ,ועשו את העבודה. מאחר והלוז צפוף כל כך ,כרגע אנחנו שמים את הניצחון הזה מאחורינו ומתכוננים בכל הכוח להתמודדות נגד הנבחרת הקפריסאית"
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
קלאסיקו בנשים - המחזור השני של שלב הבתים יעמוד בסימן המשחק בין מכבי חיפה להפועל כפר סבא (שידור ישיר בערוץ הספורט) בשאר המשחקים: מכבי רעננה תפגוש את עירוני קריית אתא ואילו מכבי חדרה תשחק מול מכבי אשדוד. בבית התחתון: מכבי תל אביב תתמודד מול בנות נצרת ואילו ק.ק תל אביב תשחק מול מכבי מוסינזון הוד השרון. במשחק שנדחה מ.ס עיילבון תשחק מול נבחרת האקדמיה
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הפתעה בפתיחת משחקי הבתים בליגת העל לכדורעף נשים כאשר מכבי אשדוד מנצחת בחוץ את הפועל עירוני קריית אתא. ביתר המשחקים: הפועל כפר סבא שורדת מותחן של חמש מערכות ומנצחת את מכבי רעננה ומכבי חיפה מנצחת את מכבי חדרה. בבית התחתון: מכבי בנות נצרת מנצחת את נבחרת האקדמיה וק.ק תל אביב גוברת על עיילבון. מחר יתמודדו מכבי מוסינזון הוד השרון ומכבי תל אביב
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
משחקי הבית העליון והבית התחתון של ליגת העל לנשים יחלו ביום שני 3.1. בית העליון תפגוש הפועל כפר סבא את מכבי רעננה, הפועל עירוני קריית אתא תשחק מול מכבי אשדוד ואילו מכבי חיפה תפגוש את מכבי חדרה. בבית התחתון תשחק מכבי בנות נצרת מול נבחרת האקדמיה, ק.ק תל אביב תפגוש את מ.ס עיילבון ואילו מכבי מוסינזון הוד השרון תשחק מול מכבי תל אביב. שידורים ישירים של המשחקים באתר האיגוד
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
ענף הכדורעף בישיבה עושה "עלייה" לישראל וב-14 לינואר יתקיים בכפר הנוער מבואות ים, כנס מיוחד של איגוד הכדורעף, ההתאחדות הישראלית לספורט נכים והוועד הפראלימפי הישראלי בנושא. הזדמנות מצוינת להצצה אל הענף המקסים הזה בעזרתה של אולגה גומברג, פרויקטורית של פיתוח כדורעף בישיבה
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
רגע לאחר סיום הסיבוב הראשון של הליגה ולקראת המעבר לבית תחתון ועליון, ראיון מיוחד באתר האיגוד עם המנהל המקצועי זוהר בר נצר

מכבי המושבות   מכבי המושבות

סגל הקבוצה

אורן בגדדי
בן 40  |  1.82
#0
אורן בגדדי
קבלן
חגי ליבוביץ'
בן 53
#0
חגי ליבוביץ'
מגיש
יותם אמיתי
בן 33
#0
יותם אמיתי
חוסם אמצע
שמוליק שכטר
בן 48
#0
שמוליק שכטר
מגיש
הראל וינשטיין
בן 17
#4
הראל וינשטיין
קבלן
רועי טורטן
בן 18
#4
רועי טורטן
קבלן
עידן רולידר
בן 17
#8
עידן רולידר
מגיש
יותם קיפניס
בן 17
#9
יותם קיפניס
מגיש
נהוראי גלנטי
בן 17
#10
נהוראי גלנטי
קבלן
עומר  תמיר
בן 17
#13
עומר תמיר
חוסם אמצע
זהר סולומון
בן 18
#14
זהר סולומון
חוסם אמצע
צוף פלג
בן 18
#20
צוף פלג
ליברו
רן באום
בן 17
#20
רן באום
מצליב
איתן הירש
בן 17
#22
איתן הירש
קבלן

צוות מקצועי

אלישע נתנוב
מאמן
טל לולב-בש
איש צוות

פרטי אולם

בית ספר אורט בנימינה
בנימינה, בנימינה

32.5497772,34.9571632

Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps.

בית ספר אורט בנימינה

לוח משחקים

תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
01/11/2021
יום שני, 20:30
ליגה ארצית גברים צפון
מחזור 1
מ.ה. דלית אל כרמל מכבי המושבות בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל 0-3
15/11/2021
יום שני, 21:00
ליגה ארצית גברים צפון
מחזור 2
מכבי המושבות כדורעף שיבאת נצרת בית ספר אורט בנימינה 3-0
27/11/2021
יום שבת, 19:30
ליגה ארצית גברים צפון
מחזור 3
מכבי חיפה מכבי המושבות אולם רמת אלון נווה שאנן 0-3
05/12/2021
יום ראשון, 20:00
ליגה ארצית גברים צפון
מחזור 4
מכבי המושבות הפועל סכנין בית ספר אורט בנימינה 3-0
15/12/2021
יום רביעי, 20:00
ליגה ארצית גברים צפון
מחזור 6
מכבי המושבות מכבי בני נצרת בית ספר אורט בנימינה 3-0
19/12/2021
יום ראשון, 20:30
ליגה ארצית גברים צפון
מחזור 5
אליצור מייסדים כרמיאל מכבי המושבות בי"ס פסגות כרמיאל 0-3
02/01/2022
יום ראשון, 20:00
ליגה ארצית גברים צפון
מחזור 7
הפועל נחף מכבי המושבות אולם ספורט נחף אזור משחק
17/01/2022
יום שני, 21:00
ליגה ארצית גברים צפון
מחזור 8
מכבי המושבות הפועל עמק יזרעאל 2 בית ספר אורט בנימינה 3-2
23/01/2022
יום ראשון, 20:30
ליגה ארצית גברים צפון
מחזור 9
הפועל עמק המעיינות מכבי המושבות בי"ס המשותף שדה אליהו אזור משחק
30/01/2022
יום ראשון, 20:00
ליגה ארצית גברים צפון
מחזור 10
הפועל עמק הירדן מכבי המושבות בית החינוך דגניה א' אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 21:00
ליגה ארצית גברים צפון
מחזור 11
מכבי המושבות הפועל עראבה בית ספר אורט בנימינה אזור משחק