מנחיתים חדשות
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
ליגת על גברים תצא לדרך ביום שלישי, הנשים עם סרב ראשון ביום שישי. בהצלחה לכל הקבוצות
ליגת על גברים תצא לדרך ביום שלישי, הנשים עם סרב ראשון ביום שישי.
בהצלחה לכל הקבוצות
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
יו"ר איגוד הכדורעף אשר קסו בדברי פתיחה לקראת פתיחת עונת המשחקים 21/22. "אנו לקראת עונה מאתגרת ומורכבת הכוללת - 24 קבוצות נשים וגברים בליגות העל, גדלנו במספר המועדונים בליגות השונות מנוער ועד בוגרים בכל רחבי הארץ למרות וזאת למרות משבר הקורונה ואילוצים תקציביים, הענף שאנחנו כל כך אוהבים ימשיך לגדול ולשגשג" ( כתבה מורחבת באתר איגוד הכדורעף)
יו"ר איגוד הכדורעף אשר קסו בדברי פתיחה לקראת פתיחת עונת המשחקים 21/22. "אנו לקראת עונה מאתגרת ומורכבת הכוללת - 24 קבוצות נשים וגברים בליגות העל, גדלנו במספר המועדונים בליגות השונות מנוער ועד בוגרים בכל רחבי הארץ למרות וזאת למרות משבר הקורונה ואילוצים תקציביים, הענף שאנחנו כל כך אוהבים ימשיך לגדול ולשגשג"
( כתבה מורחבת באתר איגוד הכדורעף)
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
יש תואר ראשון - מכבי ת"א זוכה בטורניר אטקין לאחר נצחון משכנע על הפועל מטה אשר/ עכו 3:0, הפועל הוד השרון מפתיע מוקדם יותר את הפועל כ"ס עם 3:0 חלק ומסיימת במקום השלישי. איגוד הכדורעף מודה למשפחת אטקין על הפקת וארגון הטורניר החשוב ולמועדון מכבי ת"א על אירוח הטורניר.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
הפתעה בהדר יוסף - מכבי הוד השרון מנצחת את הפועל כ"ס 3:0 ( 25:19 , 25:21 , 26:24) וזוכה בנקום השלישי בטורניר אטקין. ברגעים אלו יחל משחק הגמר בין מכבי ת"א להפועל מטה אשר/עכו.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הפועל מטה אשר/עכו מנצחת 3:2 את הפועל כ"ס במשחק שפתח את טורניר אטקין 2021, מכבי ת"א מנצחת 3:0 את מכבי הוד- השרון במשחק השני, מחר יתקיים משחק הגמר בין המנצחות ומשחק על מקומות 3/4 בין שתי המפסידות.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
טורניר אטקין יוצא לדרך מחר (שני) בהיכל הספורט בהדר-יוסף, תל-אביב. לו"ז משחקים יום שני ה- 4.10.21 18:00 - הפועל כ"ס -- הפועל מטה-אשר עכו 20:00 –מכבי יעדים ת"א –מכבי מוסינזון הוד-השרון יום שלישי ה-5.10.21 18:00 – משחק 3/4 20:00 – משחק הגמר 22:30 – טקס סיום
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
היום הראשון של טורניר י-ם הסתייל ברגעיל אלו: הפועל ירושלים ניצחה את הפועל רחובות במשחק צמוד 3-2 . הפועל כ״ס ניצחו בקלות יחסית את מכבי אשדוד ב-3 מערכות חלקות. .
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
25 חניכים סיימו את קורס השופטים בהצלחה, עם כמות לא קטנה של מצטיינים. עם תחילת העונה יתחילו תהליך הסמכה תוך ליווי וחניכה ע"י השופטים הבכירים.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
דור חדש של שופטי כדורעף התחיל את דרכו המרתקת בענף, וכך לאחר שנתיים נפתח אתמול ( רביעי) בוינגייט קורס שופטים עם 29 חניכים מכל קצוות הארץ קורס מרוכז של ארבעה ימים מלאים בחומר עיוני ומעשי. בהצלחה חברות וחברים נתראה על מגדל השיפוט.
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
מועדון הכדורעף מכבי חיפה מכריז על טורניר לזכרה של השחקנית והמאמנת קטיה פודלינסקי ז"ל שהלכה לעולמה לפני שנה. בטורניר שיתקיים בין התאריכים 22-23 לספטמבר ישתתפו 4 קבוצות. שלושת המועדונים בהם קטיה שחקה ישתתפו באופן קבוע בכל שנה - מכבי חיפה, מכבי רעננה והפועל קריית אתא , הקבוצה הרביעית שתשלים את הפאזל השנה הינה מכבי חדרה
מועדון הכדורעף מכבי חיפה מכריז על טורניר לזכרה של השחקנית והמאמנת קטיה פודלינסקי ז"ל שהלכה לעולמה לפני שנה. בטורניר שיתקיים בין התאריכים 22-23 לספטמבר ישתתפו 4 קבוצות. שלושת המועדונים בהם קטיה שחקה ישתתפו באופן קבוע בכל שנה - מכבי חיפה, מכבי רעננה והפועל קריית אתא , הקבוצה הרביעית שתשלים את הפאזל השנה הינה מכבי חדרה
חדשות
סילבר לייג - נבחרות הנשים והגברים עם הפסדים
סילבר לייג - נבחרות הנשים והגברים עם הפסדים
נבחרת הנשים פתחה הערב את טורניר הסילבר לייג בהפסד 3:0 לאוסטריה, הסבב הראשון מתקיים בלוקסמבורג, הסיבוב השני יתקיים בסלובניה בין התאריכים 4/6 ביוני, הנבחרת תשחק בבית A עם אוסטריה, לוקסמבורג וסלובניה, נבחרת הגברים מפסידה לקפריסין 3:0 במשחק הראשון שפותח את הסיבוב השני .
תאריך: 28/05/2021 | כתב: איגוד הכדורעף | צילום: CEV | חדשות
נבחרת הנשים פתחה הערב את טורניר הסילבר לייג בהפסד 3:0 לאוסטריה, הסבב הראשון מתקיים בלוקסמבורג, הסיבוב השני יתקיים בסלובניה בין התאריכים 4/6 ביוני, הנבחרת תשחק בבית A עם אוסטריה, לוקסמבורג וסלובניה, נבחרת הגברים  מפסידה לקפריסין 3:0 במשחק הראשון שפותח את הסיבוב השני בטורניר הסילבר לייג.
סילבר לייג נשים
אוסטריה – ישראל –  0:3 (16:25- 11:25 -21:25)
נבחרת הנשים של ישראל פותחת היום בלוקסמבורג את הופעותיה במסגרת טורניר הסילבר ליג 2021 במשחק מול נבחרתה של אוסטריה. שתי הנבחרות מתייצבות לטורניר זה לאחר שבשבוע שעבר סיימו את משחקיהן במסגרת מוקדמות אליפות אירופה. אוסטריה, כמו ישראל, סיימה את בית המוקדמות במקום השלישי ולא העפילה לטורניר הגמר. בעוד שלישראל זהו משחקה הראשון בטורניר, נבחרת אוסטריה שיחקה כבר אתמול (חמישי) כאשר הפסידה לנבחרת סלובניה 0-3.
את המשחק פתחו עבור הנבחרת: ענבל פלג כמוסרת, פולינה מליק בעמדת המצליבה, יאל בנימין ושיראל ג'נאח כקבלניות וחוסמות האמצע היו עמית קימל ומאיה דודוצקין.
המערכה הראשונה נפתחה בצורה מהוססת מצד ישראל עם קבלה לא יציבה וטעויות לא מחויבות בהתקפה. במצב של 7-11 מזעיק גל גלילי פסק זמן ואז שוב ב 12-17 אך המגמה נמשכת וישראל מפסידה 16-25.
במערכה השנייה טלי הקס נכנסה במקום יאל בנימין אך התצוגה החלשה של בנות הנבחרת נמשכת. פסקי זמן במצב של 8-13 ו 11-19 אינם מונעים את המפולת הישראלית. מכת הפתיחה החלשה של הנבחרת מאפשרת לאוסטריות לנהל התקפות מסודרות ומדויקות (אוסטריה עם 78% קבלה חיובית במערכה זו.  סוף המערכה ישראל מפסידה 11-25
גם המערכה השלישית נפתחה בצורה דומה  והאוסטריות רצות ל 8-15. שלוש נקודות של הנבחרת מכריחות את המאמן האוסטרי לקחת פסק זמן במצב של 11-15 ממנו יוצאת אוסטריה מעודדת ועולה ל 16-21. משם כבר התקשתה ישראל לחזור וגם המערכה השלישית הולכת לטובת האוסטריות 21-25 ובסיכום המשחק ניצחון 3-0 לאוסטריה.
פולינה מליק סיימה עם 9 נקודות . שיראל ג'נאח עם 9 כמו כן. מאיה דודוצקין עם 7. את הקבלה הישראלית הובילה הליברו קט זילברמן עם %47 קבלות חיוביות.
מחר (שבת) תפגוש הנבחרת את לוקסמבורג שנחשבת לנבחרת החלשה בבית זאת הזדמנות להשיג ניצחון בכורה במפעל.


תצוגה מאכזבת לנבחרת ישראל ( צילום CEV)


סילבר לייג גברים
ישראל – קפריסין 3:0 ( 25:23- 25:23- 25:17 )
נבחרת הגברים של ישראל הגיעה למשחק זה בידיעה שהפסד מוריד למינימום את הסיכוי לסיים בין  שני המקומות הראשונים בבית. הנבחרת מפסידה לקפריסין 3:0 ומאבדת את הסיכוי לסיים בין שני המקומות הראשונים בבית. מחר (שבת 29.5) תתמודד הנבחרת מול מקדוניה ותסיים (30.5) מול נבחרת דנמרק.
בפתיחת המערכה ישראל הוביל 7:4, טמיר הרשקו ואלייה גולדרין הובילו את ישראל ליתרון בפתיחה. הקפריסאים חוזרים מצליחים להשוות 8:8 ומשם לקחת את ההובלה באמצע המערכה ל  17:11 לקראת סוף המערכה ישראל חוזרת לעצמה ומצליחה לסגור את היתרון ואף להשוות ל 22:22,  וכך בדומה למשחקים קודמים ישראל לא מצליחה לייצר נקודות ברגעי ההכרעה ומפסידה את המערכה הראשונה 25:23 .
המערכה השנייה יצאה לדרך עם יתרון קפריסאי 10:9, אילייה גולדרין מעלה את ישראל ליתרון שתי נקודות 16:14, הנבחרת הקפריסאית העקשנית לא נותנות לחבורה של נועם כץ לברוח ומשווה ל 16:16, לקראת סוף המערכה הצמודה קפריסין עולה ליתרון נקודה 20:19, טמיר הרשקו משאיר את ישראל בתמונת המערכה עם נקודת שיוון 21:21, רגעי סיום זהים למערכה הראשונה ושוב ידם של הקפריסאים על העליונה, עם ניצחון 25:23 במערכה השנייה. תוצאה זהה למערכה הראשונה
מערכה שלישית בפתיחה 8:9 לישראל, קפריסין מתאוששת מעביר מומנטום לצד שלה בתוספת חולשה ישראלי מוליכה 16:12, נבחרת לא מצליחה לחזור לעצמה ומאפשרת לקפריסאים לרוץ עד סוף המערכה ולנצח 25:16  ואת המשחק כולו.