מנחיתים חדשות
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
 נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
נבחרת הנערים של ישראל מסיימת את הטורניר הראשון במוקדמות אליפות אירופה במקום הרביעי ומבטיחה את השתתפותה בשלב השני שיתקיים באפריל.עילי שלב ליברו הנבחרת נבחר לליברו המצטיין של הטורניר
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרת הנערים פותחת את טורניר מוקדמות אליפות אירופה בנצחון 3:1 על נבחרת סלובקיה. גיל ריב מאמן הנבחת "התחלנו את הטורניר ברגל ימין.המשחק נגד הקבוצה הסלובקית היה מאד חשוב להמשך הטורניר. אני שמח שהבנים ידעו להתגבר על רגעים פחות טובים במהלך המשחק ,כמו בכל משחק ראשון בטורניר ,ועשו את העבודה. מאחר והלוז צפוף כל כך ,כרגע אנחנו שמים את הניצחון הזה מאחורינו ומתכוננים בכל הכוח להתמודדות נגד הנבחרת הקפריסאית"
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
קלאסיקו בנשים - המחזור השני של שלב הבתים יעמוד בסימן המשחק בין מכבי חיפה להפועל כפר סבא (שידור ישיר בערוץ הספורט) בשאר המשחקים: מכבי רעננה תפגוש את עירוני קריית אתא ואילו מכבי חדרה תשחק מול מכבי אשדוד. בבית התחתון: מכבי תל אביב תתמודד מול בנות נצרת ואילו ק.ק תל אביב תשחק מול מכבי מוסינזון הוד השרון. במשחק שנדחה מ.ס עיילבון תשחק מול נבחרת האקדמיה
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הפתעה בפתיחת משחקי הבתים בליגת העל לכדורעף נשים כאשר מכבי אשדוד מנצחת בחוץ את הפועל עירוני קריית אתא. ביתר המשחקים: הפועל כפר סבא שורדת מותחן של חמש מערכות ומנצחת את מכבי רעננה ומכבי חיפה מנצחת את מכבי חדרה. בבית התחתון: מכבי בנות נצרת מנצחת את נבחרת האקדמיה וק.ק תל אביב גוברת על עיילבון. מחר יתמודדו מכבי מוסינזון הוד השרון ומכבי תל אביב
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
משחקי הבית העליון והבית התחתון של ליגת העל לנשים יחלו ביום שני 3.1. בית העליון תפגוש הפועל כפר סבא את מכבי רעננה, הפועל עירוני קריית אתא תשחק מול מכבי אשדוד ואילו מכבי חיפה תפגוש את מכבי חדרה. בבית התחתון תשחק מכבי בנות נצרת מול נבחרת האקדמיה, ק.ק תל אביב תפגוש את מ.ס עיילבון ואילו מכבי מוסינזון הוד השרון תשחק מול מכבי תל אביב. שידורים ישירים של המשחקים באתר האיגוד
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
ענף הכדורעף בישיבה עושה "עלייה" לישראל וב-14 לינואר יתקיים בכפר הנוער מבואות ים, כנס מיוחד של איגוד הכדורעף, ההתאחדות הישראלית לספורט נכים והוועד הפראלימפי הישראלי בנושא. הזדמנות מצוינת להצצה אל הענף המקסים הזה בעזרתה של אולגה גומברג, פרויקטורית של פיתוח כדורעף בישיבה
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
רגע לאחר סיום הסיבוב הראשון של הליגה ולקראת המעבר לבית תחתון ועליון, ראיון מיוחד באתר האיגוד עם המנהל המקצועי זוהר בר נצר
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
המחזור ה-11 והאחרון בעונה הסדירה של ליגת העל לגברים החל אתמול, שני, בניצחון של הפועל גליל מטה אשר/עכו על מכבי מוסינזון הוד השרון. היום, ישחקו בקרב ישיר על מקום בבית העליון מ.ס עיילבון מול מכבי אשדוד (שידור ישיר בערוץ הספורט), ק.ק תל אביב מול הפועל המעפיל /עמק חפר/מנשה, מכבי תל אביב מול הפועל רחובות. ביום רביעי יתקיימו שני המשחקים הנותרים: הפועל עירוני קריית אתא מול הפועל אריות ירושלים ונבחרת האקדמיה מול הפועל כפר סבא
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
ערב נהדר לכדורעף הישראלי בגביע האתגר, מכבי ת"א בגברים והפועל כ"ס בנשים עם נצחונות משכנעים וסיכוי גדול לעלות לשלב הבא
ערב נהדר לכדורעף הישראלי בגביע האתגר, מכבי ת"א בגברים והפועל כ"ס בנשים עם נצחונות משכנעים וסיכוי גדול לעלות לשלב הבא

ליגת נוער בנות מרכז

עונת 2021-22
ליגת נוער בנות מרכז, מחזור 9, עונת 2021-22
 אולם ע"ש וואקי חדרה, יום ה', 20/01/2022, 19:30
שופט: כרם איסמאעיל (שופט ראשי)

סגל מכבי חדרה

אור מצלאווי
בת 16  |  1.60
ת. לידה: 11/02/2006
#1
אור מצלאווי
מצליבה
לוטם תאם
בת 16  |  1.60
ת. לידה: 19/10/2006
#2
לוטם תאם
קבלנית
ורוניקה גרוס
בת 16  |  1.60
ת. לידה: 16/01/2006
#3
ורוניקה גרוס
מצליבה
יובל הריגן
בת 16  |  1.60
ת. לידה: 29/03/2006
#3
יובל הריגן
קבלנית
רותם זיו
בת 15  |  1.60
ת. לידה: 04/01/2007
#3
רותם זיו
מצליבה
אנסטסיה צ'יז'ינוק
בת 17  |  1.65
ת. לידה: 04/11/2005
#4
אנסטסיה צ'יז'ינוק
חוסמת אמצע
עמית פלד
בת 16  |  1.60
ת. לידה: 02/01/2006
#5
עמית פלד
קבלנית
אלונה לוי
בת 15  |  1.60
ת. לידה: 12/03/2007
#8
אלונה לוי
מגישה
ניקול דנילוב
בת 16  |  1.60
ת. לידה: 14/11/2006
#8
ניקול דנילוב
ליברו
רוני היוס ג"ימס
בת 15  |  1.60
ת. לידה: 16/01/2007
#8
רוני היוס ג"ימס
מגישה
מישל קורטבדינוב
בת 17  |  1.64
ת. לידה: 24/03/2005
#12
מישל קורטבדינוב
מצליבה
אורטל בלכטמן
בת 16  |  1.60
ת. לידה: 13/05/2006
#13
אורטל בלכטמן
קבלנית
גילי קרשטיני
בת 16  |  1.65
ת. לידה: 14/05/2006
#14
גילי קרשטיני
מצליבה
ניקול רסקין
בת 17  |  -
ת. לידה: 03/02/2005
#15
ניקול רסקין
קבלנית
אגם חייט
בת 17  |  1.60
ת. לידה: 08/06/2005
#16
אגם חייט
מצליבה
ליבי פרץ
בת 18  |  1.60
ת. לידה: 25/08/2004
#17
ליבי פרץ
מצליבה
פז צמני
בת 18  |  1.60
ת. לידה: 13/12/2004
#18
פז צמני
ליברו
עמית גרטנר
בת 16  |  1.60
ת. לידה: 07/12/2006
#21
עמית גרטנר
מצליבה

צוות מקצועי מכבי חדרה

גיל פרידמן
גיל פרידמן
מאמן
אמיר ברעם
אמיר ברעם
איש צוות
אנה גרמן
אנה גרמן
איש צוות

סגל מכבי תל מונד

נטע שגיא
בת 17  |  -
ת. לידה: 09/10/2005
#1
נטע שגיא
קבלנית
שירה טל
בת 17  |  -
ת. לידה: 06/08/2005
#1
שירה טל
קבלנית
נעם דרורי
בת 18  |  -
ת. לידה: 01/07/2004
#2
נעם דרורי
קבלנית
ליהיא קופרמן
בת 17  |  -
ת. לידה: 01/08/2005
#4
ליהיא קופרמן
קבלנית
נויה גור אריה
בת 17  |  -
ת. לידה: 27/12/2005
#6
נויה גור אריה
מצליבה
עדן חסדאי
בת 18  |  -
ת. לידה: 27/12/2004
#7
עדן חסדאי
ליברו
אביב קניג
בת 16  |  -
ת. לידה: 15/01/2006
#8
אביב קניג
חוסמת אמצע
ליהי סנדלר
בת 18  |  -
ת. לידה: 29/02/2004
#9
ליהי סנדלר
מצליבה
מיה ריישמן
בת 18  |  -
ת. לידה: 20/10/2004
#11
מיה ריישמן
קבלנית
אביגיל רוזונולד
בת 17  |  -
ת. לידה: 26/06/2005
#12
אביגיל רוזונולד
ליברו
לירון אסרף
בת 17  |  -
ת. לידה: 27/11/2005
#13
לירון אסרף
חוסמת אמצע
נעה דותן
בת 17  |  -
ת. לידה: 28/12/2005
#14
נעה דותן
קבלנית
עמית  גולן
בת 16  |  -
ת. לידה: 19/09/2006
#16
עמית גולן
קבלנית
אורי מור יוסף
בת 16  |  -
ת. לידה: 19/09/2006
#17
אורי מור יוסף
חוסמת אמצע
רוני כץ
בת 16  |  -
ת. לידה: 23/09/2006
#18
רוני כץ
מגישה
איימי צ'רנומורדיק
בת 17  |  -
ת. לידה: 10/06/2005
#19
איימי צ'רנומורדיק
מצליבה
ניצן  סמפרנה
בת 17  |  1.60
ת. לידה: 03/03/2005
#20
ניצן סמפרנה
ליברו
הדר לוין
בת 18  |  -
ת. לידה: 24/03/2004
#23
הדר לוין
מגישה

צוות מקצועי מכבי תל מונד

עידו לוסטיג
עידו לוסטיג
מאמן

מפגשים אחרונים

תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם תוצאה
10/11/2021
20, 19:30
ליגת נוער בנות מרכז
מחזור 2
מכבי תל מונד מכבי חדרה בי"ס ע"ש רבין תל-מונד 1-3