מנחיתים חדשות
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
ביום שישי התקיים לראשונה יום עיון לחשיפת תחום חדש בענף – כדורעף בישיבה ענף כדורעף בישיבה מיועד לאנשים עם מוגבלות מוטורית. המוגבלות מתבטא בבעיה אורתופדית או נוירולוגית כלשהי בפלג הגוף התחתון בעיקר. ביום חמישי הבא, 20/1/22 בשעות אחה"צ, מועדון הכדורעף מכבי רעננה יארח את צוות האימון של כדורעף בישיבה שיעביר אימון ומשחקים לדוגמא ל 2 קבוצות נוער שיתנסו לראשונה בכדורעף בישיבה.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
ביום שלישי יתקיים המחזור ה-3 החלקי שלשלב הבתים בליגת העל לגברים. בבית העליון תארח הפועל גליל מטה אשר/עכו את הפועל עירוני קריית אתא, מכבי ת"א תארח את עיילבון ואילו בבית התחתון תפגוש נבחרת האקדמיה את הפועל רחובות והפועל המעפיל/עמק חפר/מנשה תשחק מול מכבי אשדוד
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
 נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
נבחרת הנערים של ישראל מסיימת את הטורניר הראשון במוקדמות אליפות אירופה במקום הרביעי ומבטיחה את השתתפותה בשלב השני שיתקיים באפריל.עילי שלב ליברו הנבחרת נבחר לליברו המצטיין של הטורניר
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרת הנערים פותחת את טורניר מוקדמות אליפות אירופה בנצחון 3:1 על נבחרת סלובקיה. גיל ריב מאמן הנבחת "התחלנו את הטורניר ברגל ימין.המשחק נגד הקבוצה הסלובקית היה מאד חשוב להמשך הטורניר. אני שמח שהבנים ידעו להתגבר על רגעים פחות טובים במהלך המשחק ,כמו בכל משחק ראשון בטורניר ,ועשו את העבודה. מאחר והלוז צפוף כל כך ,כרגע אנחנו שמים את הניצחון הזה מאחורינו ומתכוננים בכל הכוח להתמודדות נגד הנבחרת הקפריסאית"
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
קלאסיקו בנשים - המחזור השני של שלב הבתים יעמוד בסימן המשחק בין מכבי חיפה להפועל כפר סבא (שידור ישיר בערוץ הספורט) בשאר המשחקים: מכבי רעננה תפגוש את עירוני קריית אתא ואילו מכבי חדרה תשחק מול מכבי אשדוד. בבית התחתון: מכבי תל אביב תתמודד מול בנות נצרת ואילו ק.ק תל אביב תשחק מול מכבי מוסינזון הוד השרון. במשחק שנדחה מ.ס עיילבון תשחק מול נבחרת האקדמיה
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
הפתעה בפתיחת משחקי הבתים בליגת העל לכדורעף נשים כאשר מכבי אשדוד מנצחת בחוץ את הפועל עירוני קריית אתא. ביתר המשחקים: הפועל כפר סבא שורדת מותחן של חמש מערכות ומנצחת את מכבי רעננה ומכבי חיפה מנצחת את מכבי חדרה. בבית התחתון: מכבי בנות נצרת מנצחת את נבחרת האקדמיה וק.ק תל אביב גוברת על עיילבון. מחר יתמודדו מכבי מוסינזון הוד השרון ומכבי תל אביב
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
משחקי הבית העליון והבית התחתון של ליגת העל לנשים יחלו ביום שני 3.1. בית העליון תפגוש הפועל כפר סבא את מכבי רעננה, הפועל עירוני קריית אתא תשחק מול מכבי אשדוד ואילו מכבי חיפה תפגוש את מכבי חדרה. בבית התחתון תשחק מכבי בנות נצרת מול נבחרת האקדמיה, ק.ק תל אביב תפגוש את מ.ס עיילבון ואילו מכבי מוסינזון הוד השרון תשחק מול מכבי תל אביב. שידורים ישירים של המשחקים באתר האיגוד
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
ענף הכדורעף בישיבה עושה "עלייה" לישראל וב-14 לינואר יתקיים בכפר הנוער מבואות ים, כנס מיוחד של איגוד הכדורעף, ההתאחדות הישראלית לספורט נכים והוועד הפראלימפי הישראלי בנושא. הזדמנות מצוינת להצצה אל הענף המקסים הזה בעזרתה של אולגה גומברג, פרויקטורית של פיתוח כדורעף בישיבה
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
רגע לאחר סיום הסיבוב הראשון של הליגה ולקראת המעבר לבית תחתון ועליון, ראיון מיוחד באתר האיגוד עם המנהל המקצועי זוהר בר נצר

לוח משחקים

תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
24/01/2022
יום שני, 18:00
ליגת על נשים - בית תחתון
מחזור 3
מכבי מוסינזון הוד השרון מ.ס. עיילבון תיכון מוסינזון הוד השרון 1-3
24/01/2022
יום שני, 18:30
ליגת על נשים - בית עליון
מחזור 3
מכבי אשדוד מ.כ. מכבי רעננה בי"ס מקיף י' אשדוד 0-3
25/01/2022
יום שלישי, 18:00
ליגת על גברים - בית תחתון
מחזור 5
נבחרת האקדמיה הפועל אריות ירושלים אולם נתניה וינגייט אזור משחק
25/01/2022
יום שלישי, 18:45
ליגת על גברים - בית עליון
מחזור 5
הפועל יואב כפר-סבא הפועל עירוני קרית אתא אולם בר-לב כפר סבא שידור ישיר - אזור משחק אזור משחק
25/01/2022
יום שלישי, 18:45
ליגת על גברים - בית עליון
מחזור 5
מכבי מוסינזון הוד השרון הפועל "גליל" מטה אשר עכו תיכון מוסינזון הוד השרון שידור ישיר - אזור משחק אזור משחק
25/01/2022
יום שלישי, 20:15
ליגת על גברים - בית עליון
מחזור 5
מ.ס. עיילבון מכבי יעדים תל-אביב אולם פיס עיילבון שידור ישיר - אזור משחק אזור משחק
26/01/2022
יום רביעי, 19:00
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 6
הפועל עראבה חקלאי-פרדס חנה-מנשה בי"ס מקיף אלבוכארי אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 12:00
ליגת על נשים - בית תחתון
מחזור 5
מכבי תל אביב ק.ק. תל אביב אולם מידטאון - תל אביב אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 13:30
ליגת על גברים - בית עליון
מחזור 2
מכבי יעדים תל-אביב הפועל "גליל" מטה אשר עכו מרכז הרב ספורט ת-א אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 13:30
ליגת על נשים - בית עליון
מחזור 5
מ.כ. מכבי רעננה מכבי XT חיפה אולם פעמונים אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 14:00
ליגת על נשים - בית עליון
מחזור 5
מכבי אשדוד הפועל כפר סבא בי"ס מקיף י' אשדוד אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 14:30
ליגת על נשים - בית תחתון
מחזור 5
מכבי בנות נצרת מ.ס. עיילבון אולם סדס קתולי יווני אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 13:00
ליגת על גברים - בית עליון
מחזור 2
מ.ס. עיילבון הפועל יואב כפר-סבא אולם פיס עיילבון שידור ישיר - אזור משחק אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 18:45
ליגת על גברים - בית תחתון
מחזור 2
ק.ק. תל אביב נבחרת האקדמיה מ.ס. עירוני חדש ת-א אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 19:00
ליגת על גברים - בית עליון
מחזור 2
הפועל עירוני קרית אתא מכבי מוסינזון הוד השרון אולם גן הרצל ק.אתא אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 20:30
ליגת על גברים - בית תחתון
מחזור 5
הפועל SVA רחובות מכבי אשדוד אולם בגין רחובות אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 20:45
ליגת על גברים - בית תחתון
מחזור 4
הפועל אריות ירושלים הפועל המעפיל/מנשה/עמק-חפר מרכז הספורט ימק"א אזור משחק
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
24/01/2022
יום שני, 18:00
ליגת על נשים - בית תחתון
מחזור 3
מכבי מוסינזון הוד השרון מ.ס. עיילבון תיכון מוסינזון הוד השרון 1-3
24/01/2022
יום שני, 18:30
ליגת על נשים - בית עליון
מחזור 3
מכבי אשדוד מ.כ. מכבי רעננה בי"ס מקיף י' אשדוד 0-3
25/01/2022
יום שלישי, 18:00
ליגת על גברים - בית תחתון
מחזור 5
נבחרת האקדמיה הפועל אריות ירושלים אולם נתניה וינגייט אזור משחק
25/01/2022
יום שלישי, 18:45
ליגת על גברים - בית עליון
מחזור 5
הפועל יואב כפר-סבא הפועל עירוני קרית אתא אולם בר-לב כפר סבא שידור ישיר - אזור משחק אזור משחק
25/01/2022
יום שלישי, 18:45
ליגת על גברים - בית עליון
מחזור 5
מכבי מוסינזון הוד השרון הפועל "גליל" מטה אשר עכו תיכון מוסינזון הוד השרון שידור ישיר - אזור משחק אזור משחק
25/01/2022
יום שלישי, 20:15
ליגת על גברים - בית עליון
מחזור 5
מ.ס. עיילבון מכבי יעדים תל-אביב אולם פיס עיילבון שידור ישיר - אזור משחק אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 12:00
ליגת על נשים - בית תחתון
מחזור 5
מכבי תל אביב ק.ק. תל אביב אולם מידטאון - תל אביב אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 13:30
ליגת על גברים - בית עליון
מחזור 2
מכבי יעדים תל-אביב הפועל "גליל" מטה אשר עכו מרכז הרב ספורט ת-א אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 13:30
ליגת על נשים - בית עליון
מחזור 5
מ.כ. מכבי רעננה מכבי XT חיפה אולם פעמונים אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 14:00
ליגת על נשים - בית עליון
מחזור 5
מכבי אשדוד הפועל כפר סבא בי"ס מקיף י' אשדוד אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 14:30
ליגת על נשים - בית תחתון
מחזור 5
מכבי בנות נצרת מ.ס. עיילבון אולם סדס קתולי יווני אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 13:00
ליגת על גברים - בית עליון
מחזור 2
מ.ס. עיילבון הפועל יואב כפר-סבא אולם פיס עיילבון שידור ישיר - אזור משחק אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 18:45
ליגת על גברים - בית תחתון
מחזור 2
ק.ק. תל אביב נבחרת האקדמיה מ.ס. עירוני חדש ת-א אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 19:00
ליגת על גברים - בית עליון
מחזור 2
הפועל עירוני קרית אתא מכבי מוסינזון הוד השרון אולם גן הרצל ק.אתא אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 20:30
ליגת על גברים - בית תחתון
מחזור 5
הפועל SVA רחובות מכבי אשדוד אולם בגין רחובות אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 20:45
ליגת על גברים - בית תחתון
מחזור 4
הפועל אריות ירושלים הפועל המעפיל/מנשה/עמק-חפר מרכז הספורט ימק"א אזור משחק
31/01/2022
יום שני, 18:00
ליגת על נשים - בית עליון
מחזור 2
מ.כ. מכבי רעננה הפועל עירוני קרית אתא אולם פעמונים אזור משחק
31/01/2022
יום שני, 20:15
ליגת על נשים - בית תחתון
מחזור 4
ק.ק. תל אביב נבחרת האקדמיה מ.ס. עירוני חדש ת-א אזור משחק
01/02/2022
יום שלישי, 18:00
ליגת על גברים - בית תחתון
מחזור 6
נבחרת האקדמיה הפועל המעפיל/מנשה/עמק-חפר אולם נתניה וינגייט אזור משחק
01/02/2022
יום שלישי, 18:45
ליגת על גברים - בית תחתון
מחזור 6
ק.ק. תל אביב מכבי אשדוד הדר אפקה ת-א אזור משחק
01/02/2022
יום שלישי, 18:45
ליגת על גברים - בית עליון
מחזור 6
מכבי מוסינזון הוד השרון הפועל יואב כפר-סבא תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
01/02/2022
יום שלישי, 20:15
ליגת על גברים - בית עליון
מחזור 6
מ.ס. עיילבון הפועל "גליל" מטה אשר עכו אולם פיס עיילבון אזור משחק
01/02/2022
יום שלישי, 20:30
ליגת על גברים - בית תחתון
מחזור 6
הפועל SVA רחובות הפועל אריות ירושלים אולם בגין רחובות אזור משחק
02/02/2022
יום רביעי, 18:00
ליגת על נשים - בית תחתון
מחזור 6
נבחרת האקדמיה מכבי בנות נצרת אולם נתניה וינגייט אזור משחק
02/02/2022
יום רביעי, 19:00
ליגת על גברים - בית עליון
מחזור 6
הפועל עירוני קרית אתא מכבי יעדים תל-אביב אולם גן הרצל ק.אתא אזור משחק
03/02/2022
יום חמישי, 19:30
ליגת על גברים - בית עליון
מחזור 3
מכבי מוסינזון הוד השרון מ.ס. עיילבון תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
03/02/2022
יום חמישי, 20:00
ליגת על נשים - בית עליון
מחזור 6
מכבי אשדוד הפועל עירוני קרית אתא בי"ס מקיף י' אשדוד אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 12:00
ליגת על נשים - בית תחתון
מחזור 6
מכבי תל אביב מכבי מוסינזון הוד השרון אולם מידטאון - תל אביב אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 13:00
ליגת על גברים - בית תחתון
מחזור 3
ק.ק. תל אביב הפועל אריות ירושלים מ.ס. עירוני חדש ת-א אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 13:30
ליגת על נשים - בית עליון
מחזור 6
מ.כ. מכבי רעננה הפועל כפר סבא אולם פעמונים אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 13:30
ליגת על נשים - בית עליון
מחזור 6
מכבי חדרה מכבי XT חיפה היכל "אנרבוקס" טוטו פיס חדרה אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 19:15
ליגת על נשים - בית תחתון
מחזור 6
מ.ס. עיילבון ק.ק. תל אביב אולם פיס עיילבון אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 20:00
ליגת על גברים - בית עליון
מחזור 3
מכבי יעדים תל-אביב הפועל יואב כפר-סבא מרכז הרב ספורט ת-א אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 18:30
ליגת על נשים - בית עליון
מחזור 7
הפועל כפר סבא מכבי XT חיפה אולם בר-לב כפר סבא אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 18:30
ליגת על נשים - בית תחתון
מחזור 7
מכבי בנות נצרת מכבי תל אביב אולם סדס קתולי יווני אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 19:00
ליגת על נשים - בית עליון
מחזור 7
הפועל עירוני קרית אתא מ.כ. מכבי רעננה אולם גן הרצל ק.אתא אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 19:00
ליגת על נשים - בית עליון
מחזור 7
מכבי אשדוד מכבי חדרה בי"ס מקיף י' אשדוד אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 19:00
ליגת על נשים - בית תחתון
מחזור 7
מכבי מוסינזון הוד השרון ק.ק. תל אביב תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
08/02/2022
יום שלישי, 18:00
ליגת על גברים - בית תחתון
מחזור 7
נבחרת האקדמיה ק.ק. תל אביב אולם נתניה וינגייט אזור משחק
08/02/2022
יום שלישי, 18:45
ליגת על גברים - בית עליון
מחזור 7
הפועל יואב כפר-סבא מ.ס. עיילבון אולם בר-לב כפר סבא אזור משחק
08/02/2022
יום שלישי, 18:45
ליגת על גברים - בית עליון
מחזור 7
מכבי מוסינזון הוד השרון הפועל עירוני קרית אתא תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
08/02/2022
יום שלישי, 19:00
ליגת על גברים - בית עליון
מחזור 7
הפועל "גליל" מטה אשר עכו מכבי יעדים תל-אביב היכל הספורט נעמן אזור משחק
08/02/2022
יום שלישי, 19:30
ליגת על גברים - בית תחתון
מחזור 7
הפועל המעפיל/מנשה/עמק-חפר הפועל SVA רחובות מרכז ספורט אזורי מנשה אזור משחק
08/02/2022
יום שלישי, 20:30
ליגת על גברים - בית תחתון
מחזור 7
הפועל אריות ירושלים מכבי אשדוד מרכז הספורט ימק"א אזור משחק
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
23/01/2022
יום ראשון, 20:30
לאומית גברים צפון
מחזור 4
הפועל "גלילי" כפר סבא מכבי חיפה HO אולם בר-לב כפר סבא 3-2
25/01/2022
יום שלישי, 20:30
לאומית נשים דרום
מחזור 10
מכבי AOV אשדוד אסא בן גוריון באר שבע אולם קיבוץ חצור אזור משחק
26/01/2022
יום רביעי, 20:30
לאומית נשים צפון
מחזור 10
בני הרצליה הפועל כפר סבא אולם בי"ס סמדר אזור משחק
26/01/2022
יום רביעי, 21:00
לאומית נשים דרום
מחזור 10
ק. ק. תל-אביב 1 מ.ס.רמת אביב מ.ס. עירוני חדש ת-א אזור משחק
27/01/2022
יום חמישי, 20:15
לאומית גברים צפון
מחזור 10
אליצור אלון ה. השרון בני הרצליה אולם מרכז ספורט רבין אזור משחק
27/01/2022
יום חמישי, 20:15
לאומית נשים דרום
מחזור 10
אליצור נתן אשקלון הפועל SVA רחובות אולם ע"ש נתן פרידמן (אגמים) אזור משחק
27/01/2022
יום חמישי, 20:30
לאומית גברים דרום
מחזור 10
עירוני מודיעין מכבי AOV אשדוד אולם ספורט היכל המגינים מודיעין אזור משחק
27/01/2022
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים צפון
מחזור 10
מכבי XT חיפה מכבי חיפה HO אולם רמת אלון נווה שאנן אזור משחק
27/01/2022
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים צפון
מחזור 10
הפועל דרום השרון גנ"צ הפועל עמק יזרעאל אולם בי"ס עמי אסף אזור משחק
27/01/2022
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים צפון
מחזור 10
הפועל "גלילי" כפר סבא אליצור מייסדים כרמיאל מרכז ספורט אלון כ"ס אזור משחק
27/01/2022
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 10
אסא ירושלים אליצור נתן אשקלון מרכז לרנר - ירושלים אזור משחק
27/01/2022
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 10
ק.ק. תל-אביב 1 עירוני גבעתיים מ.ס. עירוני חדש ת-א אזור משחק
27/01/2022
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 10
מ.ס. רמת אביב 1 הפועל ש. הנגב א.ס.ספיר אולם בי"ס נופי ים - תל אביב אזור משחק
27/01/2022
יום חמישי, 21:00
לאומית נשים דרום
מחזור 10
הפועל ירושלים מ.כ. נס ציונה אולם מתנ"ס בקעה אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 19:30
לאומית נשים צפון
מחזור 11
מכבי חיפה נווה שאנן אליצור כוכב יאיר אולם בית ספר אלון אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 21:00
לאומית נשים צפון
מחזור 11
מכבי לביאות הפועל דרום השרון גנ"צ אולם ספורט רמת הכובש אזור משחק
02/02/2022
יום רביעי, 18:30
לאומית נשים צפון
מחזור 11
הפועל כפר סבא מכבי חדרה אולם בר-לב כפר סבא אזור משחק
02/02/2022
יום רביעי, 19:00
לאומית נשים דרום
מחזור 11
אסא בן גוריון באר שבע ק. ק. תל-אביב 1 אולם איירטון באר שבע אזור משחק
02/02/2022
יום רביעי, 20:30
לאומית נשים דרום
מחזור 11
מ.כ. נס ציונה אליצור נתן אשקלון בי"ס בן גוריון נס ציונה אזור משחק
02/02/2022
יום רביעי, 21:00
לאומית גברים צפון
מחזור 11
הפועל עמק יזרעאל אליצור כפר סבא אולם ספורט יפעת אזור משחק
02/02/2022
יום רביעי, 21:00
לאומית נשים צפון
מחזור 11
מכבי תל מונד מ.ה. דלית אל כרמל אולם נוף ילדות תל מונד אזור משחק
02/02/2022
יום רביעי, 21:00
לאומית נשים דרום
מחזור 11
מ.ס.רמת אביב הפועל ירושלים מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
03/02/2022
יום חמישי, 20:00
לאומית גברים צפון
מחזור 11
אליצור מייסדים כרמיאל בני הרצליה בי"ס פסגות כרמיאל אזור משחק
03/02/2022
יום חמישי, 20:15
לאומית גברים דרום
מחזור 11
אליצור נתן אשקלון עירוני מודיעין אולם ע"ש נתן פרידמן (אגמים) אזור משחק
03/02/2022
יום חמישי, 20:45
לאומית נשים דרום
מחזור 11
הפועל SVA רחובות הפועל אבירי בת ים אולם בגין רחובות אזור משחק
03/02/2022
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים צפון
מחזור 11
הפועל המעפיל הפועל "גלילי" כפר סבא מרכז ספורט אזורי מנשה אזור משחק
03/02/2022
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים צפון
מחזור 11
מכבי חיפה HO הפועל דרום השרון גנ"צ אולם בי"ס הפתוח - חיפה אזור משחק
03/02/2022
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים צפון
מחזור 11
מכבי XT חיפה אליצור אלון ה. השרון אולם רמת אלון נווה שאנן אזור משחק
03/02/2022
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 11
הפועל ירושלים ק.ק. תל-אביב 1 אולם מתנ"ס בקעה אזור משחק
03/02/2022
יום חמישי, 21:00
לאומית גברים דרום
מחזור 11
אסא ירושלים מ.ס. רמת אביב 1 מרכז לרנר - ירושלים אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 18:30
לאומית נשים צפון
מחזור 12
מ.ה. דלית אל כרמל מכבי חיפה נווה שאנן בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 20:00
לאומית נשים צפון
מחזור 12
אליצור כוכב יאיר הפועל כפר סבא בי"ס נוף צורים אזור משחק
06/02/2022
יום ראשון, 21:15
לאומית נשים דרום
מחזור 12
הפועל ירושלים אסא בן גוריון באר שבע אולם מתנ"ס בקעה אזור משחק
08/02/2022
יום שלישי, 20:15
לאומית נשים צפון
מחזור 10
מכבי חדרה מכבי חיפה נווה שאנן בי"ס מדעים ואומנויות חדרה אזור משחק
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
23/01/2022
יום ראשון, 20:00
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 10
מכבי קרית אונו ק.ק. אפקה אולם בי"ס וייצמן - קרית אונו אזור משחק
23/01/2022
יום ראשון, 20:00
ארצית גברים צפון
מחזור 9
הפועל סכנין הפועל עמק הירדן פיס קהילתי סכנין 1-3
23/01/2022
יום ראשון, 20:00
ארצית גברים צפון
מחזור 9
הפועל נחף מ.ה. דלית אל כרמל אולם ספורט נחף אזור משחק
23/01/2022
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 10
הפועל דרום השרון גנ"צ 1 מכבי מוסינזון 1 הוד השרון אולם בי"ס עמי אסף 1-3
23/01/2022
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 10
עירוני ראש העין אליצור כוכב יאיר אולם תיכון בגין - ראש העין 3-1
23/01/2022
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים צפון
מחזור 9
אליצור מייסדים כרמיאל מכבי חיפה בי"ס פסגות כרמיאל 3-1
23/01/2022
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים צפון
מחזור 9
הפועל עמק המעיינות מכבי המושבות בי"ס המשותף שדה אליהו 0-3
23/01/2022
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 10
ק. ק. תל אביב ותיקים בית הלוחם תל אביב מ.ס. עירוני חדש ת-א 0-3
23/01/2022
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 10
מ.ס. רמת אביב 2 מ.ס. רמת אביב 3 מ.ס. אביב אליאנס ת-א 1-3
24/01/2022
יום שני, 20:00
ארצית גברים צפון
מחזור 9
מכבי בני נצרת כדורעף שיבאת נצרת אולם ספורט שנלר - נצרת 3-1
25/01/2022
יום שלישי, 19:45
ארצית גברים ירושלים
מחזור 9
הפועל רחביה הפועל מצטייני ירושלים אולם אורט פלך בנים - ירושלים אזור משחק
25/01/2022
יום שלישי, 21:15
ארצית גברים ירושלים
מחזור 10
אליצור מטה בנימין צעירי ירושלים אולם אורט פלך בנים - ירושלים אזור משחק
26/01/2022
יום רביעי, 19:30
ארצית נשים מרכז
מחזור 10
מ.ס. רמת אביב 1 מכבי מוסינזון 1 הוד השרון מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
26/01/2022
יום רביעי, 19:30
ארצית נשים דרום
מחזור 9
הפועל ירושלים 2 א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב בית לזרוס ירושלים אזור משחק
26/01/2022
יום רביעי, 21:00
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 11
אליצור כוכב יאיר הפועל כפר סבא בי"ס נוף צורים אזור משחק
26/01/2022
יום רביעי, 21:00
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 11
מכבי ברדלס עירוני ראש העין אולם ספורט רמת הכובש אזור משחק
26/01/2022
יום רביעי, 21:00
ארצית גברים צפון
מחזור 7
הפועל סכנין כדורעף שיבאת נצרת פיס קהילתי סכנין אזור משחק
27/01/2022
יום חמישי, 18:15
ארצית גברים ירושלים
מחזור 10
אגרון ירושלים הפועל רחביה בית לזרוס ירושלים אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 18:00
ארצית נשים צפון
מחזור 9
הפועל בנות מג'ד אל כרום אליצור מייסדים כרמיאל מרכז פיס מג'דל אל כרום אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 18:00
ארצית נשים צפון
מחזור 9
מכבי בנות נצרת הפועל עמק הירדן אולם סדס קתולי יווני אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 18:00
ארצית נשים מרכז
מחזור 10
מכבי מוסינזון 2 הוד השרון מכבי נמרות תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 19:00
ארצית נשים צפון
מחזור 9
מכבי בנות עוספיא 05 הפועל משגב אולם בית ספר יסודי א' - עוספיא אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 19:30
ארצית נשים מרכז
מחזור 10
מכבי תל אביב מכבי תל מונד אולם היובל ת-א אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 19:30
ארצית נשים דרום
מחזור 9
מכבי ראשון לציון הפועל ירושלים מקיף ח' ראשל"צ אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 19:30
ארצית גברים צפון
מחזור 10
מכבי חיפה מכבי בני נצרת אולם רמת אלון נווה שאנן אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 20:00
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 11
מכבי מוסינזון 1 הוד השרון מכבי חדרה/חלוצי חריש תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 20:30
ארצית נשים מרכז
מחזור 10
הפועל דרום השרון גנ"צ אליצור כוכב יאיר ב' אולם בי"ס עמי אסף אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 20:30
ארצית גברים צפון
מחזור 10
מ.ה. דלית אל כרמל הפועל עמק יזרעאל 2 בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 20:45
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 11
מכבי נמרים הפועל דרום השרון גנ"צ 1 אולם ספורט רמת הכובש אזור משחק
30/01/2022
יום ראשון, 19:30
ארצית נשים מרכז
מחזור 9
מכבי נמרות הפועל כפר סבא אולם ספורט רמת הכובש אזור משחק
30/01/2022
יום ראשון, 19:30
ארצית נשים דרום
מחזור 9
הפועל אולפנת עפרה מ.כ. נס ציונה אולם פייס קהילתי עופרה אזור משחק
30/01/2022
יום ראשון, 20:00
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 11
מכבי קרית אונו מ.ס. רמת אביב 2 אולם בי"ס וייצמן - קרית אונו אזור משחק
30/01/2022
יום ראשון, 20:00
ארצית גברים צפון
מחזור 10
הפועל עראבה הפועל עמק המעיינות בי"ס מקיף אלבוכארי אזור משחק
30/01/2022
יום ראשון, 20:00
ארצית גברים צפון
מחזור 10
הפועל סכנין אליצור מייסדים כרמיאל פיס קהילתי סכנין אזור משחק
30/01/2022
יום ראשון, 20:00
ארצית גברים צפון
מחזור 10
הפועל עמק הירדן מכבי המושבות בית החינוך דגניה א' אזור משחק
30/01/2022
יום ראשון, 20:00
ארצית גברים ירושלים
מחזור 9
צעירי ירושלים אגרון ירושלים בית לזרוס ירושלים אזור משחק
30/01/2022
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים דרום
מחזור 10
הפועל בת-ים מכבי אשדוד בי"ס רמות בת-ים אזור משחק
30/01/2022
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 9
הפועל דרום השרון גנ"צ 1 מכבי ברדלס אולם בי"ס עמי אסף אזור משחק
30/01/2022
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים דרום
מחזור 10
הפועל SVA רחובות מכבי ראשון לציון 1 אולם אוסי וזוהר אזור משחק
30/01/2022
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 11
בית הלוחם תל אביב מ.ס. רמת אביב 3 אולם בית הלוחם ת-א אזור משחק
30/01/2022
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 11
מכבי תל אביב ק. ק. תל אביב ותיקים אולם בי"ס נופים - תל אביב אזור משחק
30/01/2022
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 11
ק.ק. אפקה מ.ס. רמת אביב א' מ.ס. עירוני חדש ת-א אזור משחק
31/01/2022
יום שני, 18:30
ארצית נשים מרכז
מחזור 10
הפועל כפר סבא מ.ס. רמת אביב 2 מרכז ספורט אלון כ"ס אזור משחק
31/01/2022
יום שני, 20:30
ארצית נשים צפון
מחזור 9
הפועל עמק יזרעאל מכבי בנות נצרת 1 אולם ספורט יפעת אזור משחק
31/01/2022
יום שני, 21:00
ארצית גברים צפון
מחזור 10
כדורעף שיבאת נצרת הפועל נחף פיס שיכון פועלים - נצרת אזור משחק
01/02/2022
יום שלישי, 19:00
ארצית נשים צפון
מחזור 8
אליצור מייסדים כרמיאל מכבי בנות עוספיא 05 בי"ס פסגות כרמיאל אזור משחק
01/02/2022
יום שלישי, 21:15
ארצית גברים ירושלים
מחזור 11
הפועל רחביה אליצור מטה בנימין אולם אורט פלך בנים - ירושלים אזור משחק
02/02/2022
יום רביעי, 20:30
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 12
הפועל כפר סבא מכבי ברדלס אולם בר-לב כפר סבא אזור משחק
03/02/2022
יום חמישי, 18:15
ארצית גברים ירושלים
מחזור 11
צעירי ירושלים הפועל קרית יובל ירושלים בית לזרוס ירושלים אזור משחק
03/02/2022
יום חמישי, 20:30
ארצית גברים דרום
מחזור 10
אסא בן גוריון באר שבע 2 הפועל FRL רחובות אולם איירטון באר שבע אזור משחק
03/02/2022
יום חמישי, 21:00
ארצית נשים דרום
מחזור 7
הפועל אולפנת עפרה א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב אולם פייס קהילתי עופרה אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 13:00
ארצית נשים דרום
מחזור 10
הפועל ירושלים 2 אסא ירושלים בית לזרוס ירושלים אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 17:00
ארצית נשים צפון
מחזור 10
מכבי 'תהיי את' כפר כנא הפועל בנות מג'ד אל כרום פיס כפר כנא אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 18:00
ארצית נשים צפון
מחזור 10
מכבי בנות נצרת מכבי חיפה אולם סדס קתולי יווני אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 19:00
ארצית נשים צפון
מחזור 10
מכבי בנות עוספיא 05 מכבי בנות נצרת 1 אולם בית ספר יסודי א' - עוספיא אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 19:00
ארצית נשים צפון
מחזור 10
אליצור מייסדים כרמיאל הפועל משגב בי"ס פסגות כרמיאל אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 19:00
ארצית גברים צפון
מחזור 9
הפועל עמק יזרעאל 2 הפועל עראבה אולם ספורט יפעת אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 19:30
ארצית נשים מרכז
מחזור 6
מכבי תל אביב מכבי נמרות אולם היובל ת-א אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 19:30
ארצית נשים דרום
מחזור 10
מכבי ראשון לציון עירוני מתנס קרית גת מקיף ח' ראשל"צ אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 20:30
ארצית נשים צפון
מחזור 10
הפועל עמק יזרעאל הפועל עמק הירדן אולם ספורט יפעת אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 20:30
ארצית נשים מרכז
מחזור 1
הפועל דרום השרון גנ"צ מכבי תל מונד אולם בי"ס עמי אסף אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 20:30
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 12
מכבי נמרים מכבי חדרה/חלוצי חריש אולם ספורט רמת הכובש אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 21:00
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 12
מ.ס. רמת אביב א' מכבי קרית אונו מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
06/02/2022
יום ראשון, 19:30
ארצית נשים דרום
מחזור 10
הפועל אולפנת עפרה הפועל ירושלים אולם פייס קהילתי עופרה אזור משחק
06/02/2022
יום ראשון, 20:00
ארצית נשים מרכז
מחזור 10
מכבי יגואר(פנתרות) מכבי ג'לג'וליה אולם ספורט רמת הכובש אזור משחק
06/02/2022
יום ראשון, 20:00
ארצית נשים דרום
מחזור 10
הפועל עירוני בת ים מ.כ. נס ציונה בי"ס רמות בת-ים אזור משחק
06/02/2022
יום ראשון, 20:00
ארצית גברים צפון
מחזור 11
הפועל נחף מכבי חיפה אולם ספורט נחף אזור משחק
06/02/2022
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים דרום
מחזור 11
מכבי אשדוד הפועל FRL רחובות בי"ס מקיף ב אשדוד אזור משחק
06/02/2022
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 12
מכבי ג'לג`וליה הפועל דרום השרון גנ"צ 1 אולם ספורט ג'לג'וליה אזור משחק
06/02/2022
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים מרכז א'
מחזור 12
עירוני ראש העין מכבי מוסינזון 1 הוד השרון אולם תיכון בגין - ראש העין אזור משחק
06/02/2022
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים צפון
מחזור 11
אליצור מייסדים כרמיאל הפועל עמק הירדן בי"ס פסגות כרמיאל אזור משחק
06/02/2022
יום ראשון, 20:30
ארצית גברים צפון
מחזור 11
הפועל עמק המעיינות מ.ה. דלית אל כרמל בי"ס המשותף שדה אליהו אזור משחק
06/02/2022
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים דרום
מחזור 11
הפועל SVA רחובות הפועל בת-ים אולם אוסי וזוהר אזור משחק
06/02/2022
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 12
ק. ק. תל אביב ותיקים ק.ק. אפקה מ.ס. עירוני חדש ת-א אזור משחק
06/02/2022
יום ראשון, 21:00
ארצית גברים מרכז ב'
מחזור 12
מ.ס. רמת אביב 2 בית הלוחם תל אביב מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 19:30
ארצית נשים דרום
מחזור 6
א.ס. ספיר הפועל ש. הנגב מכבי ראשון לציון אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 20:00
ארצית גברים צפון
מחזור 11
מכבי בני נצרת הפועל סכנין אולם ספורט שנלר - נצרת אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 20:30
ארצית גברים צפון
מחזור 11
הפועל עמק יזרעאל 2 כדורעף שיבאת נצרת אולם ספורט יפעת אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 21:00
ארצית גברים צפון
מחזור 11
מכבי המושבות הפועל עראבה בית ספר אורט בנימינה אזור משחק
08/02/2022
יום שלישי, 19:30
ארצית גברים ירושלים
מחזור 12
אגרון ירושלים הפועל מצטייני ירושלים אולם אורט פלך בנים - ירושלים אזור משחק
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
23/01/2022
יום ראשון, 16:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 9
הפועל עמק יזרעאל מכבי עוספיא 05 אולם קיבוץ הרדוף 3-0
24/01/2022
יום שני, 16:15
ליגת נוער בנות מרכז
מחזור 2
מכבי ברנר פ"ת בליך רמת גן בי"ס ברנר חדש פ-ת 3-1
24/01/2022
יום שני, 18:00
ליגת נוער בנות צפון
מחזור 10
הפועל עמק הירדן הפועל בנות מג'ד אל כרום בית החינוך דגניה א' 3-0
24/01/2022
יום שני, 18:00
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 9
הפועל ירושלים מסורתי אסא בן גוריון באר שבע בית לזרוס ירושלים 3-1
24/01/2022
יום שני, 18:30
ליגת על נוער בנות - דרום
מחזור 5
הפועל כפר סבא מכבי תל אביב מרכז ספורט אלון כ"ס 3-0
24/01/2022
יום שני, 18:30
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 9
הפועל עמק חפר מכבי בנות נצרת קיבוץ עין החורש 2-3
24/01/2022
יום שני, 19:00
ליגת על נוער בנות - דרום
מחזור 8
אליצור נתן אשקלון מ.כ. מכבי רעננה אולם ע"ש נתן פרידמן (אגמים) אזור משחק
24/01/2022
יום שני, 19:15
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 8
הפועל ירושלים 2 הפועל אולפנת עפרה בית לזרוס ירושלים 3-0
25/01/2022
יום שלישי, 19:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 10
מכבי עוספיא 05 הפועל סכנין אולם בית ספר יסודי א' - עוספיא אזור משחק
26/01/2022
יום רביעי, 16:00
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 10
מכבי חדרה הפועל עירוני קרית אתא אולם ע"ש וואקי חדרה אזור משחק
26/01/2022
יום רביעי, 17:30
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 7
הפועל דרום השרון הפועל שער הנגב אולם בי"ס עמי אסף אזור משחק
26/01/2022
יום רביעי, 17:30
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 8
אסא בן גוריון באר שבע מכבי אשדוד אולם איירטון באר שבע אזור משחק
26/01/2022
יום רביעי, 18:00
ליגת נוער בנות מרכז
מחזור 5
מכבי תל אביב ב' הפועל המעפיל מבואות אולם היובל ת-א אזור משחק
26/01/2022
יום רביעי, 18:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 8
הפועל ירושלים ק.ק. תל-אביב בית לזרוס ירושלים אזור משחק
26/01/2022
יום רביעי, 18:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 3
הפועל בני שמעון מכבי תל אביב ב' קיבוץ שובל אזור משחק
26/01/2022
יום רביעי, 19:00
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 6
הפועל עראבה חקלאי-פרדס חנה-מנשה בי"ס מקיף אלבוכארי אזור משחק
26/01/2022
יום רביעי, 19:30
ליגת נוער בנות מרכז
מחזור 10
מכבי תל מונד בליך רמת גן בי"ס ע"ש רבין תל-מונד אזור משחק
26/01/2022
יום רביעי, 19:30
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 9
מ.כ. נתניה 2 אליצור נתן אשקלון אולם מתנ"ס רמת ידין דורה - נתניה אזור משחק
27/01/2022
יום חמישי, 19:30
ליגת נוער בנות מרכז
מחזור 8
מכבי חדרה חקלאי-פרדס חנה-מנשה אולם ע"ש וואקי חדרה אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 14:00
ליגת על נוער בנות - דרום
מחזור 4
מ.ס. רמת אביב אליצור נתן אשקלון מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 14:00
ליגת נוער בנות מרכז
מחזור 12
מכבי תל מונד הפועל כפר סבא 2 בי"ס ע"ש רבין תל-מונד אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 11:00
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 8
מכבי חיפה נווה שאנן הפועל עמק חפר בי"ס דינור נווה שאנן אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 15:30
ליגת על נוער בנות - דרום
מחזור 10
ק.ק. תל אביב הפועל כפר סבא מ.ס. עירוני חדש ת-א אזור משחק
30/01/2022
יום ראשון, 17:15
ליגת על נוער בנים - דרום
מחזור 7
מ.כ. מכבי רעננה הפועל כפר סבא אולם פעמונים אזור משחק
30/01/2022
יום ראשון, 17:30
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 7
הפועל ירושלים מסורתי הפועל ירושלים 2 בית לזרוס ירושלים אזור משחק
31/01/2022
יום שני, 16:00
ליגת על נוער בנות - דרום
מחזור 10
מכבי מוסינזון הוד השרון מ.כ. מכבי רעננה תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
31/01/2022
יום שני, 16:00
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 9
הפועל מ.א. משגב מכבי חדרה אולם ספורט משגב אזור משחק
31/01/2022
יום שני, 16:00
ליגת נוער בנות מרכז
מחזור 10
מכבי ברנר פ"ת הפועל כפר סבא 2 בי"ס ברנר חדש פ-ת אזור משחק
31/01/2022
יום שני, 16:30
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 10
מכבי בנות נצרת מכבי חיפה נווה שאנן אולם סדס קתולי יווני אזור משחק
31/01/2022
יום שני, 17:30
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 11
אסא בן גוריון באר שבע הפועל ירושלים 2 אולם איירטון באר שבע אזור משחק
31/01/2022
יום שני, 18:00
ליגת נוער בנות מרכז
מחזור 10
הפועל המעפיל מבואות חקלאי-פרדס חנה-מנשה מרכז ספורט אזורי מנשה אזור משחק
31/01/2022
יום שני, 18:00
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 11
הפועל SVA רחובות אס"א מסורתי ירושלים אולם בגין רחובות אזור משחק
31/01/2022
יום שני, 18:30
ליגת על נוער בנות - דרום
מחזור 10
אליצור נתן אשקלון הפועל אשכול אולם ע"ש נתן פרידמן (אגמים) אזור משחק
31/01/2022
יום שני, 18:30
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 10
מ.ס. עיילבון הפועל עמק חפר אולם פיס עיילבון אזור משחק
31/01/2022
יום שני, 18:30
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 10
הפועל עמק יזרעאל הפועל מ.א. משגב אולם הגורן אזור משחק
31/01/2022
יום שני, 19:30
ליגת נוער בנות צפון
מחזור 10
הפועל מטה אשר עכו הפועל מ.א. משגב 1 אולם קיבוץ בית העמק אזור משחק
31/01/2022
יום שני, 19:30
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 11
עירוני מתנ"ס קרית גת הפועל שער הנגב אולם דוד אלעזר קרית גת אזור משחק
31/01/2022
יום שני, 19:30
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 10
מכבי תל אביב ב' אסא בן גוריון באר שבע אולם בי"ס נופים - תל אביב אזור משחק
01/02/2022
יום שלישי, 16:00
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 11
הפועל עמק יזרעאל הפועל כאוכב אולם קיבוץ הרדוף אזור משחק
01/02/2022
יום שלישי, 19:30
ליגת נוער בנות מרכז
מחזור 10
מכבי תל אביב ב' מכבי חדרה אולם היובל ת-א אזור משחק
02/02/2022
יום רביעי, 16:00
ליגת על נוער בנים - דרום
מחזור 9
מכבי מוסינזון הוד השרון מ.ס. רמת אביב תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
02/02/2022
יום רביעי, 17:30
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 10
הפועל בני שמעון מכבי אשדוד קיבוץ שובל אזור משחק
02/02/2022
יום רביעי, 17:30
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 10
הפועל דרום השרון מ.כ. נתניה 2 אולם בי"ס עמי אסף אזור משחק
02/02/2022
יום רביעי, 18:00
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 9
הפועל המעפיל מבואות מ.ס. עיילבון מרכז ספורט אזורי מנשה אזור משחק
02/02/2022
יום רביעי, 18:00
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 10
הפועל שער הנגב ק.ק. תל-אביב אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב אזור משחק
02/02/2022
יום רביעי, 18:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 11
הפועל סכנין מכבי המושבות פיס קהילתי סכנין אזור משחק
02/02/2022
יום רביעי, 19:00
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 9
אליצור מייסדים כרמיאל הפועל עראבה בי"ס פסגות כרמיאל אזור משחק
02/02/2022
יום רביעי, 19:30
ליגת על נוער בנים - דרום
מחזור 9
הפועל SVA רחובות מ.כ. מכבי רעננה אולם בגין רחובות אזור משחק
02/02/2022
יום רביעי, 19:30
ליגת על נוער בנים - דרום
מחזור 9
מכבי תל מונד מ.כ. נתניה בי"ס ע"ש רבין תל-מונד אזור משחק
02/02/2022
יום רביעי, 19:30
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 11
הפועל ירושלים מסורתי הפועל אולפנת עפרה בית לזרוס ירושלים אזור משחק
02/02/2022
יום רביעי, 20:00
ליגת על נוער בנים - דרום
מחזור 9
מכבי תל-אביב הפועל כפר סבא אולם בי"ס מגן - תל אביב אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 11:00
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 11
מ.ה. דלית אל כרמל מכבי בני נצרת בי"ס חדשני 'אלעין' - דלית אל כרמל אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 14:00
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 11
מכבי חיפה נווה שאנן מ.ס. עיילבון אולם בית ספר אלון אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 16:00
ליגת על נוער בנות - דרום
מחזור 11
מ.כ. מכבי רעננה מכבי תל אביב אולם פעמונים אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 16:00
ליגת על נוער בנים - צפון
מחזור 9
הפועל המעפיל / מעין חקלאי-פרדס חנה-מנשה קיבוץ עין החורש אזור משחק
06/02/2022
יום ראשון, 18:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 13
מכבי המושבות הפועל עמק המעיינות בית ספר אורט בנימינה אזור משחק
06/02/2022
יום ראשון, 19:30
ליגת נוער בנים דרום
מחזור 9
מכבי תל אביב ב' הפועל דרום השרון אולם בי"ס נופים - תל אביב אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 16:00
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 11
מכבי בנות נצרת הפועל עמק יזרעאל אולם סדס קתולי יווני אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 16:30
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 12
אס"א מסורתי ירושלים הפועל ירושלים מסורתי בי"ס מסורתי אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 17:00
ליגת נוער בנות מרכז
מחזור 11
בליך רמת גן הפועל כפר סבא 2 תיכון בליך אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 17:45
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 12
הפועל שער הנגב אסא בן גוריון באר שבע אולם פיס ק. חינוך ש. הנגב אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 18:00
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 11
הפועל עירוני קרית אתא הפועל מ.א. משגב תיכון רוגוזין ק. אתא אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 18:00
ליגת נוער בנות צפון
מחזור 11
הפועל עמק הירדן הפועל מ.א. משגב 1 בית החינוך דגניה א' אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 18:00
ליגת נוער בנות צפון
מחזור 11
אליצור מייסדים כרמיאל הפועל בנות מג'ד אל כרום בי"ס פסגות כרמיאל אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 18:00
ליגת נוער בנות מרכז
מחזור 11
חקלאי-פרדס חנה-מנשה מכבי ברנר פ"ת בי"ס חקלאי פרדס חנה אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 18:00
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 12
הפועל ירושלים 2 הפועל SVA רחובות בית לזרוס ירושלים אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 18:15
ליגת על נוער בנות - דרום
מחזור 11
הפועל אשכול ק.ק. תל אביב אולם סביון מ.א. אשכול אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 18:30
ליגת על נוער בנות - דרום
מחזור 11
הפועל כפר סבא מכבי מוסינזון הוד השרון מרכז ספורט אלון כ"ס אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 18:30
ליגת על נוער בנות - דרום
מחזור 11
אליצור נתן אשקלון מ.ס. רמת אביב אולם ע"ש נתן פרידמן (אגמים) אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 18:30
ליגת על נוער בנות - צפון
מחזור 11
הפועל עמק חפר מכבי חדרה קיבוץ עין החורש אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 19:30
ליגת נוער בנות צפון
מחזור 11
הפועל מטה אשר עכו מ.ה. דלית אל כרמל אולם קיבוץ בית העמק אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 20:00
ליגת נוער בנות דרום
מחזור 12
הפועל אולפנת עפרה עירוני מתנ"ס קרית גת אולם פייס קהילתי עופרה אזור משחק
08/02/2022
יום שלישי, 18:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 2
מכבי עוספיא 05 הפועל עמק יזרעאל אולם בית ספר יסודי א' - עוספיא אזור משחק
08/02/2022
יום שלישי, 18:30
ליגת נוער בנים צפון
מחזור 14
הפועל עמק המעיינות הפועל עמק יזרעאל בי"ס המשותף שדה אליהו אזור משחק
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
24/01/2022
יום שני, 15:30
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 3
מ.ס. רמת אביב 2 מ.ס. רמת אביב מ.ס. אביב אליאנס ת-א 2-0
24/01/2022
יום שני, 16:45
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 11
מ.ס. רמת אביב ק.ק. תל-אביב מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
25/01/2022
יום שלישי, 17:00
ליגת על נערות - דרום
מחזור 7
מכבי תל אביב מכבי מוסינזון הוד השרון אולם היובל ת-א אזור משחק
25/01/2022
יום שלישי, 18:15
ליגת על נערות - דרום
מחזור 7
מכבי מוסינזון הוד השרון הפועל כפר סבא אולם היובל ת-א אזור משחק
25/01/2022
יום שלישי, 19:30
ליגת על נערות - דרום
מחזור 7
הפועל כפר סבא מכבי תל אביב אולם היובל ת-א אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 12:00
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 9
הפועל עמק המעיינות עירוני חריש בי"ס המשותף שדה אליהו אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 12:30
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 9
הפועל עמק יזרעאל 2 חקלאי-פרדס חנה-מנשה אולם הגורן אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 13:00
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 9
מתנ"ס בנימינה גבעת-עדה הפועל עמק יזרעאל בית ספר אורט בנימינה אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 13:00
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 9
הפועל עמק חפר מ.ה.דלית אל כרמל קיבוץ עין החורש אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 13:15
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 18
עירוני חריש הפועל עמק המעיינות בי"ס המשותף שדה אליהו אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 13:30
ליגת נערים צפון
מחזור 10
הפועל עירוני קרית אתא הפועל עמק יזרעאל תיכון רוגוזין ק. אתא אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 13:45
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 18
חקלאי-פרדס חנה-מנשה הפועל עמק יזרעאל 2 אולם הגורן אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 14:00
ליגת על נערים - דרום
מחזור 6
מכבי מוסינזון הוד השרון מ.כ. נתניה תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 14:00
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 1
הפועל דרום השרון גנ"צ ק.ק. תל-אביב אולם בי"ס עמי אסף אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 14:00
ליגת נערות מרכז ב'
מחזור 8
מ.כ. נס ציונה ב' עלה אור יהודה בי"ס בן גוריון נס ציונה אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 14:15
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 18
מ.ה.דלית אל כרמל הפועל עמק חפר קיבוץ עין החורש אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 14:30
ליגת נערים צפון
מחזור 11
מכבי בני נצרת הפועל עמק יזרעאל-גבעת אלה אולם ספורט שנלר - נצרת אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 14:45
ליגת נערים צפון
מחזור 10
הפועל עמק יזרעאל אליצור מייסדים כרמיאל 1 תיכון רוגוזין ק. אתא אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 15:15
ליגת על נערים - דרום
מחזור 6
מ.כ. נתניה מכבי תל-אביב תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 15:15
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 1
ק.ק. תל-אביב הפועל כפר סבא 2 אולם בי"ס עמי אסף אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 15:15
ליגת נערות מרכז ב'
מחזור 8
עלה אור יהודה מ.כ. נס ציונה בי"ס בן גוריון נס ציונה אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 15:45
ליגת נערים צפון
מחזור 11
הפועל עמק יזרעאל-גבעת אלה מ.ה. דלית אל כרמל אולם ספורט שנלר - נצרת אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 16:00
ליגת נערים צפון
מחזור 10
אליצור מייסדים כרמיאל 1 הפועל עירוני קרית אתא תיכון רוגוזין ק. אתא אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 16:30
ליגת על נערים - דרום
מחזור 6
מכבי תל-אביב מכבי מוסינזון הוד השרון תיכון מוסינזון הוד השרון אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 16:30
ליגת נערות מרכז א'
מחזור 1
הפועל כפר סבא 2 הפועל דרום השרון גנ"צ אולם בי"ס עמי אסף אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 16:30
ליגת נערות מרכז ב'
מחזור 8
מ.כ. נס ציונה מ.כ. נס ציונה ב' בי"ס בן גוריון נס ציונה אזור משחק
28/01/2022
יום שישי, 17:00
ליגת נערים צפון
מחזור 11
מ.ה. דלית אל כרמל מכבי בני נצרת אולם ספורט שנלר - נצרת אזור משחק
01/02/2022
יום שלישי, 16:30
ליגת על נערות - דרום
מחזור 3
אסא מסורתי ירושלים הפועל כפר סבא מרכז ספורט אלון כ"ס אזור משחק
01/02/2022
יום שלישי, 17:45
ליגת על נערות - דרום
מחזור 3
מכבי תל אביב אסא מסורתי ירושלים מרכז ספורט אלון כ"ס אזור משחק
01/02/2022
יום שלישי, 19:00
ליגת על נערות - דרום
מחזור 3
הפועל כפר סבא מכבי תל אביב מרכז ספורט אלון כ"ס אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 11:00
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 7
מתנ"ס בנימינה גבעת-עדה הפועל עמק המעיינות בית ספר אורט בנימינה אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 12:00
ליגת נערים דרום
מחזור 10
אס"א מסורתי ירושלים הפועל בני שמעון בי"ס מסורתי אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 12:15
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 7
הפועל עמק המעיינות הפועל עמק יזרעאל 2 בית ספר אורט בנימינה אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 12:30
ליגת נערים מרכז א'
מחזור 10
בליך רמת גן מכבי תל אביב ב' (ליידי דיוויס) תיכון בליך אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 13:00
ליגת על נערים - דרום
מחזור 8
מ.כ. נתניה מכבי מוסינזון הוד השרון אולם מתנ"ס רמת ידין דורה - נתניה אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 13:00
ליגת נערים צפון
מחזור 14
הפועל עמק יזרעאל 2 עירוני חריש אולם הגורן אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 13:00
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 7
הפועל עירוני קרית אתא מכבי בנות נצרת תיכון רוגוזין ק. אתא אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 13:00
ליגת נערים מרכז ב'
מחזור 7
אליצור נתן אשקלון הפועל בת-ים בי"ס רמות בת-ים אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 13:15
ליגת נערים דרום
מחזור 10
הפועל בני שמעון אסא בן גוריון באר שבע ב' בי"ס מסורתי אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 13:30
ליגת על נערים - צפון
מחזור 11
הפועל עראבה הפועל המעפיל מעין בי"ס מקיף אלבוכארי אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 13:30
ליגת נערים צפון
מחזור 9
הפועל מטה אשר עכו הפועל עמק יזרעאל אולם ספורט עברון אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 13:30
ליגת נערות צפון ג'
מחזור 7
הפועל עמק יזרעאל 2 מתנ"ס בנימינה גבעת-עדה בית ספר אורט בנימינה אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 13:45
ליגת נערים מרכז א'
מחזור 10
מכבי תל אביב ב' (ליידי דיוויס) מ.כ. נתניה 2 תיכון בליך אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 14:00
ליגת על נערים - צפון
מחזור 12
אליצור מייסדים כרמיאל מ.ס. עיילבון בי"ס פסגות כרמיאל אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 14:00
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 8
הפועל מטה אשר עכו הפועל עמק יזרעאל - גבעת אלה אולם קיבוץ בית העמק אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 14:00
ליגת נערים דרום
מחזור 9
מכבי אילת הפועל ירושלים 2 אולם בית ספר הרי אילת אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 14:00
ליגת נערים מרכז ב'
מחזור 7
הפועל בת-ים הפועל SVA רחובות בי"ס רמות בת-ים אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 14:00
ליגת נערים מרכז ב'
מחזור 8
הפועל SVA רחובות 2 הפועל SVA ברנר אולם בגין רחובות אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 14:15
ליגת על נערים - דרום
מחזור 8
מכבי מוסינזון הוד השרון הפועל SVA רחובות אולם מתנ"ס רמת ידין דורה - נתניה אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 14:15
ליגת נערים צפון
מחזור 14
הפועל עמק יזרעאל-גבעת אלה הפועל כאוכב אולם הגורן אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 14:15
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 7
מכבי מתנ"ס קרית ים מכבי בנות נצרת תיכון רוגוזין ק. אתא אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 14:15
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 19
הפועל עירוני קרית אתא מכבי בנות נצרת תיכון רוגוזין ק. אתא אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 14:30
ליגת נערים דרום
מחזור 10
אסא בן גוריון באר שבע ב' אס"א מסורתי ירושלים בי"ס מסורתי אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 14:45
ליגת על נערים - צפון
מחזור 11
הפועל המעפיל מעין הפועל מטה אשר עכו בי"ס מקיף אלבוכארי אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 14:45
ליגת נערים צפון
מחזור 9
עירוני חריש מ.ה. דלית אל כרמל אולם ספורט עברון אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 15:00
ליגת נערים מרכז א'
מחזור 10
מ.כ. נתניה 2 בליך רמת גן תיכון בליך אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 15:15
ליגת על נערים - צפון
מחזור 12
מ.ס. עיילבון מכבי חיפה נווה שאנן בי"ס פסגות כרמיאל אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 15:15
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 8
הפועל עמק יזרעאל - גבעת אלה מכבי חיפה אולם קיבוץ בית העמק אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 15:15
ליגת נערים דרום
מחזור 9
הפועל ירושלים 2 הפועל ירושלים אולם בית ספר הרי אילת אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 15:15
ליגת נערים מרכז ב'
מחזור 7
הפועל SVA רחובות אליצור נתן אשקלון בי"ס רמות בת-ים אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 15:15
ליגת נערים מרכז ב'
מחזור 8
הפועל SVA ברנר מכבי אשדוד אולם בגין רחובות אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 15:30
ליגת על נערים - דרום
מחזור 8
הפועל SVA רחובות מ.כ. נתניה אולם מתנ"ס רמת ידין דורה - נתניה אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 15:30
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 7
הפועל עירוני קרית אתא מכבי מתנ"ס קרית ים תיכון רוגוזין ק. אתא אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 15:30
ליגת נערים צפון
מחזור 14
הפועל כאוכב הפועל עמק יזרעאל 2 אולם הגורן אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 16:00
ליגת על נערים - צפון
מחזור 11
הפועל מטה אשר עכו הפועל עראבה בי"ס מקיף אלבוכארי אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 16:00
ליגת נערים צפון
מחזור 9
מ.ה. דלית אל כרמל הפועל מטה אשר עכו אולם ספורט עברון אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 16:30
ליגת על נערים - צפון
מחזור 12
מכבי חיפה נווה שאנן אליצור מייסדים כרמיאל בי"ס פסגות כרמיאל אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 16:30
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 8
מכבי חיפה הפועל מטה אשר עכו אולם קיבוץ בית העמק אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 16:30
ליגת נערים דרום
מחזור 9
הפועל ירושלים מכבי אילת אולם בית ספר הרי אילת אזור משחק
04/02/2022
יום שישי, 16:30
ליגת נערים מרכז ב'
מחזור 8
מכבי אשדוד הפועל SVA רחובות 2 אולם בגין רחובות אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 11:00
ליגת על נערים - דרום
מחזור 9
מ.כ. מכבי רעננה הפועל כפר סבא אולם פעמונים אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 12:15
ליגת על נערים - דרום
מחזור 9
הפועל כפר סבא מכבי תל-אביב אולם פעמונים אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 13:30
ליגת על נערים - דרום
מחזור 9
מכבי תל-אביב מ.כ. מכבי רעננה אולם פעמונים אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 16:30
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 9
מכבי חיפה ב' מ.ה. דלית אל כרמל 2 אולם בית ספר אלון אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 17:45
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 9
מ.ה. דלית אל כרמל 2 מכבי 'תהיי את' העתיד אולם בית ספר אלון אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 19:00
ליגת נערות צפון ב'
מחזור 9
מכבי 'תהיי את' העתיד מכבי חיפה ב' אולם בית ספר אלון אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 15:30
ליגת נערים מרכז א'
מחזור 9
מ.ס. רמת אביב 2 מכבי תל מונד מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 16:45
ליגת נערים מרכז א'
מחזור 9
מכבי תל מונד מ.ס. רמת אביב מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
07/02/2022
יום שני, 18:00
ליגת נערים מרכז א'
מחזור 9
מ.ס. רמת אביב מ.ס. רמת אביב 2 מ.ס. אביב אליאנס ת-א אזור משחק
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם   תוצאה
26/01/2022
יום רביעי, 21:00
א' - בית א'
מחזור 6
עירוני שוהם מכבי אשדוד אולם בית ספר יהלום - שוהם אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 21:00
א' - בית א'
מחזור 6
עירוני DFA מודיעין מעופפי עירוני מודיעין אולם תיכון יחד מודיעין אזור משחק
29/01/2022
יום שבת, 21:00
א' - בית א'
מחזור 6
מעורב ירושלמי מועדון כדורעף שוהם מרכז הספורט ימק"א אזור משחק
02/02/2022
יום רביעי, 21:30
א' - בית א'
מחזור 4
עירוני DFA מודיעין מועדון כדורעף שוהם אולם תיכון יחד מודיעין אזור משחק
03/02/2022
יום חמישי, 20:30
א' - בית א'
מחזור 6
אליצור שרון - שומרון מכבי טיגריס אולם מרכז ספורט רבין אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 19:00
א' - בית 'אביב'
מחזור 7
הפועל דרום השרון גנ"צ 2 לטינוס כפר סבא היכל הספורט אביב רעננה אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 19:00
א' - בית 'אביב'
מחזור 7
המעופפים בת-ים מכבי ג'לג'וליה 2 היכל הספורט אביב רעננה אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 19:00
א' - בית 'אביב'
מחזור 7
מועדון ספורט גאה תל אביב בית הפנקייק ראש העין היכל הספורט אביב רעננה אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 21:00
א' - בית 'אביב'
מחזור 7
אליצור כוכב יאיר מכבי שוהם כדורעף היכל הספורט אביב רעננה אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 21:00
א' - בית 'אביב'
מחזור 7
אליצור כוכב יאיר ב' הפועל דרום השרון גנ"צ 1 היכל הספורט אביב רעננה אזור משחק
05/02/2022
יום שבת, 21:00
א' - בית 'אביב'
מחזור 7
אשכול קדם גבעתיים כפר סבא הירוקה היכל הספורט אביב רעננה אזור משחק
באנר 1
באנר 2
באנר 6
באנר 4
באנר 5
באנר 3

מנחיתים חדשות

מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
ביום שישי התקיים לראשונה יום עיון לחשיפת תחום חדש בענף – כדורעף בישיבה ענף כדורעף בישיבה מיועד לאנשים עם מוגבלות מוטורית. המוגבלות מתבטא בבעיה אורתופדית או נוירולוגית כלשהי בפלג הגוף התחתון בעיקר. ביום חמישי הבא, 20/1/22 בשעות אחה"צ, מועדון הכדורעף מכבי רעננה יארח את צוות האימון של כדורעף בישיבה שיעביר אימון ומשחקים לדוגמא ל 2 קבוצות נוער שיתנסו לראשונה בכדורעף בישיבה.
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
ביום שלישי יתקיים המחזור ה-3 החלקי שלשלב הבתים בליגת העל לגברים. בבית העליון תארח הפועל גליל מטה אשר/עכו את הפועל עירוני קריית אתא, מכבי ת"א תארח את עיילבון ואילו בבית התחתון תפגוש נבחרת האקדמיה את הפועל רחובות והפועל המעפיל/עמק חפר/מנשה תשחק מול מכבי אשדוד
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
 נבחרות הנערים והנערות של ישראל עולות לשלב הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה, הטורניר השני שיקבע את זהות הנבחרות שיעלו לטורניר הגמר יתקיים בחודש אפריל
מערכת האיגוד
מערכת האיגוד
נבחרת הנערים של ישראל מסיימת את הטורניר הראשון במוקדמות אליפות אירופה במקום הרביעי ומבטיחה את השתתפותה בשלב השני שיתקיים באפריל.עילי שלב ליברו הנבחרת נבחר לליברו המצטיין של הטורניר
דן שיראי ( דובר האיגוד)
דן שיראי ( דובר האיגוד)
נבחרת הנערים פותחת את טורניר מוקדמות אליפות אירופה בנצחון 3:1 על נבחרת סלובקיה. גיל ריב מאמן הנבחת "התחלנו את הטורניר ברגל ימין.המשחק נגד הקבוצה הסלובקית היה מאד חשוב להמשך הטורניר. אני שמח שהבנים ידעו להתגבר על רגעים פחות טובים במהלך המשחק ,כמו בכל משחק ראשון בטורניר ,ועשו את העבודה. מאחר והלוז צפוף כל כך ,כרגע אנחנו שמים את הניצחון הזה מאחורינו ומתכוננים בכל הכוח להתמודדות נגד הנבחרת הקפריסאית"
IVA TV